Szkoła Językowa Online - Fluentbe

Warszawa

  • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Fluentbe
Fluentbe
Telefon:
223XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Biała 4/81
00-895

Warszawa

Podgląd

Fluentbe to szkoła języka angielskiego online. Tworzymy unikalną wartość polegająca na połączeniu zalet tradycyjnej szkoły z najnowocześniejszą technologią. Zajęcia u nas polegają na tym, że tak jak w tradycyjnej szkole lekcje prowadzone są na żywo przez lektora, lecz zamiast sali lekcyjnej uczestniczysz w lekcji w pokoju online, widząc i słysząc lektora, jak i pozostałe osoby na zajęciach.

We Fluentbe nie mamy ograniczeń terytorialnych. Rekrutujemy lektorów z całego świata. Stawiamy na charyzmę i kwalifikacje. W naszej szkole uczą nauczyciele z ponad 20 miast na całym świecie.

Fluentbe jest jedyną w Polsce szkołą online, wykorzystującą najlepszą na świecie technologię dla wirtualnych klas. Wszyscy widzą się i słyszą w jakości HD. Transmisja odbywa się bez opóźnień, charakterystycznych dla innych popularnych komunikatorów internetowych.

Wszystko czego potrzebujesz do nauki otrzymasz od nas razem z kursem. Materiały zostały opracowane przez ekspertów nauczania w zgodzie z Metodą Fluentbe. Dostępne są na komputer, tablet, smartfon, a część również do druku.

Ucząc się angielskiego z Fluentbe masz pewność dobrego wyboru. Jesteśmy szkołą poświęcającą 100% swojej uwagi abyś osiągnął z nami swój cel językowy. Zacznij naukę już dziś!

Słowa kluczowe: Angielski online, szkoła językowa online, angielski przez internet, zajęcia online, kurs języków obcych, kursy języków obcych, szkoły języków obcych, nauka języków obcych, nauczanie język
Realizacje
Zdjęcia i grafika (1)
  • Zajęcia na wideo-chacie Podczas naszych lekcji, wszyscy się widzą i słyszą, a lektor może wyświetlać materiały potrzebne do lekcji.
Warunki współpracy
  • Fluentbe to szkoła języka angielskiego online. Zajęcia u nas, tak jak w tradycyjnej szkole prowadzone są na żywo przez lektora, lecz zamiast sali lekcyjnej uczestniczysz w lekcji w pokoju online, widząc i słysząc lektora, jak i pozostałe osoby na zajęciach. Lekcje są w grupach (2-4 osobowych) lub indywidualne. Wszystko czego potrzebujesz do nauki otrzymasz od nas razem z kursem. Materiały zostałe opracowane przez ekspertów nauczania w zgodzie z Metodą Fluentbe. Dostępne są na komputer, tablet, smartfon, a część również do druku.

Zakres działania
Aktualne zlecenia z naszym udziałem ()