Firma JKM Jacek Kazimierz Maszkowski

Polska Nowa Wieś

  • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Firma JKM Jacek Kazimierz Maszkowski
Firma JKM Jacek Kazimierz Maszkowski
Telefon:
783XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość

Witaj,

nazywam się Katarzyna Maszkowska i wraz z moim tatą prowadzimy biuro rachunkowe połączone ze szkoleniami BHP dla firm. Domyślam się, że jesteś tutaj po to, żeby znaleźć osoby, które zajmą się księgowością a Ty w tym czasie skoncentrujesz się na rozwijaniu firmy.
Nie wiem czy wiesz, ale dzięki procedurom, które wypracowaliśmy przez kilkanaście lat nasi klienci poświęcają średnio 6 godzin w miesiącu na księgowość. Wyobraź sobie, że resztę swojej energii poświęcasz na rozwijanie firmy i zwiększanie jej dochodów.

Czy chcesz 286 godzin w roku zajmować się księgowością i przerzucać dokumenty, których tak bardzo nie lubisz?

Jeżeli nie wiesz jeszcze jaką ulgę daje Ci biuro rachunkowe to posłuchaj tego. Według badań Banku Światowego polski przedsiębiorca poświęca średnio 286 godzin na księgowość w swojej firmie. Jeżeli trudno jest Ci to sobie wyobrazić to pomyśl, że pracując po 8 godzin dziennie księgowość zajęłaby Ci 36 dni. Czy nie lepiej ten czas poświęcić na rozwój firmy, pozyskiwanie klientów czy spędzanie czasu z rodziną?


Dlaczego najszybciej rozwijające się firmy w Opolu zleciły nam prowadzenie księgowości?Nie jest to przypadek. Działamy na rynku od kilkunastu lat i dzięki temu wypracowaliśmy najlepsze modele pracy. Co to oznacza dla Ciebie?


Nasi pracownicy codziennie się uczą. Wiedzą jaki paragraf zastosować, żebyś zapłacił jak najmniejszy podatek w zupełnie legalny sposób


Jeżeli jakaś ustawa, przepis, blokuje Twoje działanie wystarczy telefon do naszego biura.
Większość problemów rozwiązujemy do 3 godzin. W tym czasie Twoje konkurencja zarywa nieprzespane noce zastanawiając się nad rozwiązaniem.


Podpowiadamy naszym klientom co mają zrobić i jak mają działać a nie tylko księgujemy.


Wiemy, że osoba prowadząca firmę nie ma określonych godzin pracy, dlatego jesteśmy dyspozycyjni.


Mamy coś co nas wyróżnia. Zlecając nam księgowość możesz pozbyć się kolejnego problemu przedsiębiorców – szkoleń BHP. Zlecając nam obsługę tych 2 obszarów otrzymasz wyjątkowo korzystne warunki.
Jeżeli chcesz skoncentrować się na najważniejszych rzeczach w firmie i nie chcesz zajmować się nudną księgowością jesteśmy gotowi Ci pomóc.

Zadzwoń teraz 783 272 022

Słowa kluczowe: Szkolenia bhp, szkolenia przeciwpożarowe, szkolenia p.poż, firmy szkoleniowe bhp
Zakres działania
Aktualne zlecenia z naszym udziałem ()