Zaufanie które procentuje - Finance&Business Consulting

Grodzisk Mazowiecki

  • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Finance&Business Consulting
Finance&Business Consulting
Telefon:
690XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

Finance & Business Consulting to firma, która powstała z chęci udoskonalania i optymalizacji procesów zachodzących w działach wspierających prowadzenie biznesu m.in. w księgowości, finansach, działach HR (w tym kadry, płace) a także w obszarach operacyjnych i sprzedażowych.

Dbałość o najwyższy poziom usług oraz indywidualne podejście do potrzeb naszych Klientów jest dla nas priorytetem. Gwarantujemy terminową i rzetelną obsługę o najwyższej jakości. Każdy z naszych Klientów ma przydzieloną dedykowaną osobę, która zapewnia nadzór techniczny i merytoryczny na obsługą danego Klienta.

Współpraca z nami pomaga usprawnić funkcjonowanie działów finansowo-księgowych oraz kadrowo-płacowych, a indywidualnie stworzony dla Klienta system rachunkowości zarządczej jest dużym wsparciem w procesie decyzyjnym dla właścicieli i osób zarządzających. W ramach projektów indywidualnych oferujemy także wsparcie merytoryczne i nadzorcze w procesach sprzedaży, logistyki, dynamicznie rozwijającego się e-biznesu czy też szeroko pojętej działalności operacyjnej.

W naszym zespole mamy wielu wysokiej klasy specjalistów, którzy gwarantują realizację usług na najwyższym poziomie.

Słowa kluczowe: Księgowość, kadry i płace, biura rachunkowe, usługi księgowe, biuro księgowe, usługi rachunkowe, usługi kadrowo płacowe
Zakres działania
Aktualne zlecenia z naszym udziałem (1)
  • Poszukiwana księgowa do prowadzenia sp z oo

    Dzień dobry, Nasze biuro specjalizuje się w pełnej księgowości, w szczególności w obsłudze sp. z o.o. i spółek komandytowych. Przy pracy zdalnej udostępniamy Klientowi dostęp do platformy wymiany dokumentów. Nie ma problemu pracy na Państwa oprogramowaniu. Zapraszam do współpracy. Szacunkowy koszt obsługi to kwota 1500 pln netto miesięcznie. Zapraszam do współpracy. Pozdrawiam, Małgorzata Rogalska 696-485-109

    Do negocjacji