Filip Urbanowicz

Warszawa

 • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Filip Urbanowicz
Filip Urbanowicz
Telefon:
+48XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

Kancelaria Prawna Amicus Legis zapewnia kompleksową pomoc prawną dla osób fizycznych i prawnych. Kancelarię tworzy zespół adwokatów i radców prawnych specjalizujących się w różnych dziedzinach prawa. Naszą misją jest zapewnienie Klientom skutecznej pomocy prawnej za niedużą cenę.

Słowa kluczowe: Prawo
Zakres działania
 • Usługi prawne i finansowe z Warszawy

  Usługi prawnicze, dotacje unijne, usługi prawne, usługi finansowe, kancelaria adwokacka, kancelaria prawna, prawnicy, pomoc prawna, notariusze, księgowość, fundusze unijne, komornicy

Aktualne zlecenia z moim udziałem (4)
 • Kupiłem produkt a nie otrzymałem nic

  Szanowni Państwo Wyślemy wezwanie do zapłaty z naszego oddziału w Wielkiej Brytanii. Koszt - 40 EUR, finalnie musi zapłacić dłużnik, więc zasadniczo jeśli na tym się zakończy pozytywnie, nie powinno Państwa to kosztować nic. Pobierzemy jednak od Pana kwotę 80 zł, którą zwrócimy po otrzymaniu płatności przez firmę brytyjską.

  80 zł
  za całość
 • pomoc zaległości KRS oraz sprawozdania - księgowość

  Szanowna Pani Dużo niewiadomych - trudne do wycenienia z uwagi na brak informacji o tym czy należy jedynie wyemitować zaległe sprawozdania, czy też należy na podstawie dotychczasowych księgowań zrobić bilans. Analiza dokumentacji - 200 złotych Wysłanie gotowych sprawozdań - 60 złotych za rok. Przygotowanie sprawozdań - od 250 złotych za rok. Reszta do uzgodnienia. Pozdrawiam

  200 zł
  za całość
 • Zmiany w KRS - spółka zoo

  Szanowny Panie Należy przygotować oprócz wniosku do KRS (to łatwe), umowy sprzedaży udziałów, a następnie zmianę umowy spółki - sprzedaż musi mieć potwierdzone podpisy u notariusza, a umowa spółki postać aktu notarialnego. W związku z tym proszę się liczyć z dodatkowymi kosztami notarialnymi w wysokości nieco ponad 1000 złotych. Jeśli umowa spółki była robiona przez system S24 nie będzie kosztów umowy notarialnej. Całość naszej pracy - przygotowania dokumentów 500 złotych.

  500 zł
  za całość
 • Zlecę podpisanie dwóch skarg kasacyjnych

  Witam Samo podpisanie 200 złotych ok. Ale jeśli napisane skargi wymagają korekt, zwłaszcza z uwagi na brak elementów obowiązkowych z punktu widzenia tego typu apelacji - za poprawki stawka godzinowa 180 złotych. Proszę pamiętać o terminie złożenia!!!

  200 zł
  za całość