AP Polska - FHP AP Polska S.C. Michał Kiecoń, Kinga Kiecoń

Ustroń

  • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
FHP AP Polska S.C. Michał Kiecoń, Kinga Kiecoń
FHP AP Polska S.C. Michał Kiecoń, Kinga Kiecoń
Telefon:
725XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

Naszymi klientami są punkty gastronomiczne, odwiedzane przez liczne rzesze zadowolonych konsumentów. Uśmiech na twarzy dziecka, które ze smakiem zajada lodowy smakołyk w upalny dzień, jest naszym najwyższym priorytetem.
AP Polska z siedzibą w Ustroniu to wiodący na polskim rynku producent, importer oraz dystrybutor różnorodnych maszyn, wykorzystywanych w przemyśle spożywczym, a przede wszystkim w sektorze gastronomicznym. Naszą domeną są nowoczesne automaty do lodów, cenione wśród odbiorców ze względu na swoje niepodważalne atuty, jakimi są:
funkcjonalne rozwiązania technologiczne,
ekonomia użytkowania,
wysokie standardy higieniczne,
relatywnie niskie ceny.
Zalet jest zresztą więcej, dlatego zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty, jak również ze specyfikacją techniczną oferowanych przez nas urządzeń.
AP Polska to firma, na którą warto stawiać!
Gdy w 2008 roku uruchamialiśmy nowy zakład produkcyjny, musieliśmy sprostać nie tylko wyzwaniom związanym z silną konkurencją, lecz także surowym normom jakościowym, szczególnie rygorystycznym dla przemysłu spożywczego. Wysoko podniesione poprzeczki nie stanowią jednak dla nas przeszkód, a wręcz przeciwnie – są dodatkową motywacją do działań. Efektem było rozpoczęcie produkcji całkowicie nowej linii maszyn do lodów AP ICE-CREAM, nad którymi pracował sztab wykwalifikowanych inżynierów. Inżynierów, którzy, dodajmy, podchodzili do swej pracy z pasją i całkowitym zaangażowaniem. To po prostu musiało zaowocować sukcesem! Nasze maszyny otrzymały nie tylko atrakcyjny i nowoczesny dizajn, ale też zostały wyposażone w innowacyjne i cenne funkcje, dzięki którym szybko stały się hitem na rynku.
Dziś firma AP Polska zajmuje miejsce w gronie krajowych liderów branży, współuczestnicząc w wytyczaniu nowych kierunków rozwoju technologii oraz jakości. Wszyscy nasi partnerzy cenią nas za rzetelność i profesjonalizm. Każda współpracująca z nami firma ma zagwarantowaną fachową obsługę serwisową, wsparcie technologiczne, a także doradztwo z zakresu eksploatacji i utrzymania zakupionych urządzeń. Zapraszamy serdecznie do współpracy!

Słowa kluczowe: Lody włoskie, amerykańskie, gastronomia, maszyny do lodów, lodziarnia, appolska, lody, rożki, wafle, miękkie, twarde, kotleciarka, prasa do mięsa, steaker, rozbijarka, kotlet, rolada, de voillae
Pracownicy
  • Wojciech Bąk
    Wojciech Bąk

    Prowadzi sprzedaż oraz zajmuje się kontaktem pośrednim i bezpośrednim z klientem, indywidualnie dostosowując ofertę.

Zakres działania
Aktualne zlecenia z naszym udziałem ()