Fern Flower - FERN FLOWER KATARZYNA KRUSZECKA

Kraków

 • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
FERN FLOWER KATARZYNA KRUSZECKA
FERN FLOWER KATARZYNA KRUSZECKA
Telefon:
510XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

Projektowanie , wykonywanie i pielęgnowanie ogrodów.

Zajmiemy się Państwa ogrodem od podstaw ; wykonanie projektu ,przygotowanie podłoża , dobór odpowiednich roślin , kształtowanie terenu or

Słowa kluczowe: Ogród Projektowanie Pielęgnacja ogrodów
Realizacje
Zdjęcia i grafika (8)
WWW (1)
Pracownicy
 • Katarzyna Kruszecka
  Katarzyna Kruszecka

  Imię i nazwisko: Katarzyna Kruszecka Ulubione style ogrodowe: Śródziemnomorski , Japoński Ulubiona roślina: Storczyki , Strelicje , Palmy, Klony palmowe Ulubiony ogród: Burchart Gardens Ulubione elementy małej architektury: Oranżerie, kaskady wodne. Zainteresowania „pozaogrodowe”: Podróże Chcę: Cieszyć się każdym dniem tak, jak by był tym ostatnim. Polecieć do Dubaju. Stworzyć kawałek Raju na Ziemi. Nauczyć się języka tureckiego. Rozwijać się zawodowo – codziennie! Potrafię: Przenosić fantazję na kartki projektu. Nadawać ogrodom barwy i kolory. Tworzyć miejsce odpoczynku i kontemplacji. Dopasować ogród do otoczenia oraz do marzeń klienta. Słuchać co inni mają mi do powiedzenia. Lubię: Projektować , tworzyć , kreować. Wkładać trud w pracę a później cieszyć się jej efektami. Przyrodę ! Rośliny , zwierzęta i piękne krajobrazy dzikiej natury. Kuchnię chińską i śródziemnomorską.

 • Anna Rojek
  Anna Rojek

  Imię i nazwisko: Anna Rojek Ulubione style ogrodowe: Japoński, Wiejski, Klasyczny Ulubiona roślina: trawy ozdobne, rośliny wrzosowate Ulubiony ogród: mój własny :D Ulubione elementy małej architektury: altanka, fontanna, oczko wodne Zainteresowania „pozaogrodowe”: taniec, słuchanie dobrej muzyki :) Chcę: spełniać się jako projektantka ogrodów, realizować swoje marzenia, przeprowadzić się do miejsca, które kocham i w którym mogę rozwijać swoje umiejętności Potrafię: realizować zarówno czyjeś jak i swoje pomysły, słuchać innych, stworzyć "coś z niczego" wyciszyć się w środowisku naturalnym, Lubię: projektować ogrody, właściwie kocham zwierzęta, życzliwych ludzi, kontakt z przyrodą, dobrą muzykę.

 • Elżbieta Judas
  Elżbieta Judas

  Imię i nazwisko: Elżbieta Judas Ulubione style ogrodowe: Japoński,

 • Marcelina Niziołek
  Marcelina Niziołek

  Imię i nazwisko: Marcelina Niziołek Ulubione style ogrodowe: Nowoczesny

Sprzęt i wyposażenie
 • Ciągnik jednoosiowy PASQUALI XB 40 POWERSAFE + Glebogryzarka PASQUALI
  Ciągnik jednoosiowy PASQUALI XB 40 POWERSAFE + Glebogryzarka PASQUALI

  Mikrociągnik XB 40 PowerSafe to model przeznaczony dla wymagających profesjonalistów. Bogate wyposażenie, duża moc, nieograniczona możliwość konfiguracji z różnorodnymi akcesoriami sprawiają, że jest niezastąpionym narzędziem dla ogrodników, sadowników i firm komunalnych. Ciągnik w standardowym wyposażeniu posiada blokadę dyferencjału i hamulce.

 • Planimetr mechaniczny biegunowy HA-317E Haff
  Planimetr mechaniczny biegunowy HA-317E Haff

  Planimetr mechaniczny biegunowy HA-317E przeznaczony jest do obliczeń powierzchni na mapach i planach sporządzonych w różnych skalach. Wysoka dokładność osiągana jest dzięki stabilnej pozycji urządzenia na mapie oraz prostej obsługi. Instrument przeznaczony jest do pomiaru w jednostkach metrycznych. Ramię pomiarowe zaopatrzone jest w szkło powiększające. Dzięki niemu widoczne są najdrobniejsze szczegóły na mapie przez co prowadzenie ramienia jest bardziej precyzyjne.

 • BROTHER MFC-6890CDW BROTHER
  BROTHER MFC-6890CDW BROTHER

  Drukowanie projektów nigdy nie było tak proste. Wielofunkcyjne urządzenie atramentowe A3 z dotykowym wyświetlaczem LCD oraz siecią LAN/WLAN: drukarka, faks, kopiarka i skaner do formatu A3, druk w dupleksie do formatu A4.

 • Koło pomiarowe. Stanley
  Koło pomiarowe. Stanley

  Doskonałe urządzenie pomiarowe do używania w trudnym terenie.

Osiągnięcia
 • Firma Fern Flower wspierała w tym roku akcję Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. (grudzień 2010)

  http://aukcje.wosp.org.pl/show_item.php?item=409605

Aktualności
 • W kwietniu otwarcie centrum ogrodniczego. (kwiecień 2011)

  Trwają prace związane z otwarciem naszego centrum ogrodniczego. Klienci którzy skorzystają z naszych usług otrzymają zniżkę na materiał roślinny.

Zakres działania
Aktualne zlecenia z naszym udziałem ()