FAM Events Kamila

Warszawa

  • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
FAM Events Kamila
FAM Events Kamila
Telefon:
601XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

Specjalizuję się w organizacji przyjęć rodzinnych - ślubów i wesel z klasą lub na luzie, urodzin, przyjęć niespodzianek, imprez zaręczynowych, wieczorów panieńskich, wieczorów kawalerskich, baby shower, chrzcin, rocznic i jubileuszów. W swoim portfolio mam również zorganizowane przyjęcia dla dzieci oraz niezwykłe imprezy niespodzianki.
Mogę zająć się kompleksową organizacją przyjęcia lub pomóc w zaaranżowaniu tylko tych aspektów, z którymi masz trudności.

Zorganizuję dla Ciebie rodzinne wydarzenie, tak aby przebiegało we wspaniałej atmosferze. Cenię Twój czas dlatego zdejmuję z Twoich barków aspekt organizacyjny, pozwalając Ci się zaangażować na tyle, na ile chcesz. Do każdego tematu podchodzę kreatywnie. Podstawa to planowanie, któremu poświęcam bardzo dużo czasu i dbanie o szczegóły, o których zawsze pamiętam.
Zaproponuję nietuzinkowe plany imprez, napiszę scenariusz i będę czuwać nad jego realizacją. Podpowiem oryginalne miejsca i trafione prezenty. Będę czuwać, abyś się nie stresował, a wszystko przebiegło tak, jak sobie wymarzyłeś.
Ty możesz zająć się już tylko dobrą zabawą i zapraszaniem gości!

Kamila Andrychowicz
FAM Events
601 17 33 01

Słowa kluczowe: Imprezy okolicznościowe, organizacja imprez, organizacja imprez okolicznościowych
Realizacje
Zdjęcia i grafika (1)
  • Pierwsze urodziny w plenerze
    Pierwsze urodziny w plenerze Cena Do 2000 zł
    Zorganizowałam pierwsze urodziny dla chłopca w plenerze na 40 osób, w tym 6 dzieci było w wieku 1 roku. Po mojej stronie było wykonanie dekoracji, menu, zabawki dla dzieci w ogrodzie, ścianka do zdjęć z młodym jubilatem, przygotowanie galerii zdjęć dziecka z każdego miesiąca życia. Impreza przebiegła idealnie, wszyscy znakomicie się bawili, a ostatni goście wyszli po 6 godzinach.
Zakres działania
Aktualne zlecenia z moim udziałem ()