F.H.U. POLBOX

Wołomin

 • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
F.H.U. POLBOX
F.H.U. POLBOX
Telefon:
(60XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Mieszka I 6a/39
05-200

Wołomin

Podgląd

Usługi świadczę w Polsce, ale i również poza jej granicami. Przewożę towar "luzem", na paletach, w kartonach, odzież wiszącą na wieszakach i wszystko to co się zmieści do auta.

Słowa kluczowe: Transport krajowy międzynarodowy
Realizacje
Zdjęcia i grafika (2)
Dyplomy i certyfikaty
 • Dyplom Ukończenia Studiów Wyższych Zawodowych

  Dyplom potwierdzający zakończenie nauki na Politechnice Radomskiej im. Kazimierza Pułaskiego na kierunku TRANSPORT o specjalności "Logistyka i marketing w transporcie" z wynikiem "dobrym" i uzyskanie tytułu zawodowego Inżyniera.

Sprzęt i wyposażenie
 • VW LT35 VW
  VW LT35 VW

  Samochód ciężarowy VW LT35 z zabudową kontenerową AluTeam. Przewiezie 7EuroPalet w jednym poziomie lub inny ładunek o masie do 1,4tony.

 • Zabezpieczenia ładunmu różni
  Zabezpieczenia ładunmu różni

  Przy przewozach różnego rodzaju ładunków, czy to na paletach, wiszących, czy luzem, do zabezpieczenia na czas transportu wykorzystywane są pasy transportowe i drągi rozpierające

Warunki współpracy
 • Zlecenie rozpoczynam bez zaliczek.

  Preferuję formy płatności: gotówka po rozładunku, przelew (do 21 dni po wykonaniu zlecenia) - uchylanie się od zapłaty skutkuje rozpoczęciem procedury wpisu do KRD.

  Wystawiam FV, które dostarczam pocztą wraz z dokumentami przewozowymi (polecony priorytet nadawany najszybciej jak to możliwe po zakończeniu zlecenia), lub do rąk własnych (jeżeli płatnikiem jest odbiorca ładunku lub siedziba odbiorcy znajduje się w okolicy/jest po drodze).

  Sporadycznie realizuję zlecenie "na już". Wymagam minimum2-3 dni wyprzedzenia w informacji o zleceniu.

  Informacje o zleceniu - odbieram telefonicznie bądź za pośrednictwem e-mail. Zastrzegam sobie prawo do nie odbierania numerów zastrzeżonych.

  Dane zlecenia - adres za- i rozładunku, dane firm, informacje ilościowe i wagowe przyjmuję za pośrednictwem e-mail po wcześniejszym dogadaniu szczegółów.

  Klient pokrywa koszty przejazdu drogami płatnymi, opłaty promowe i parkingowe poniesione przy realizacji zlecenia.


  Jeżeli klient zapewnia, że ładunek zmieści się wymiarowo i wagowo (wymiary i waga zawarte w zleceniu) w moje auto, a po podstawieniu auta okaże się, że ładunek jest za duży lub za ciężki - zastrzegam sobie prawo do odmowy realizacji zlecenia od tego momentu, a klient obciążany jest kosztami dojazdu.

  Klient ponosi koszty postojowego w kwocie 200PLN/24h licząc od rozpoczętych drugich 24h od podstawienia auta na za- bądź rozładunek (opóźnienia nie wynikającego z mojej winy).

Zakres działania
Kupuj materiały budowlano-dekoracyjne nawet 10% taniej
Dołącz do Programu DOM Leroy Merlin

Masz już kartę DOM? Dopisz ją do swojego konta na oferii!

Aktualne zlecenia z naszym udziałem ()