Excelead S.A.

Warszawa

 • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Excelead S.A.
Excelead S.A.
Telefon:
227XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

Nasza usługa Calltracker mierzy skuteczność reklamy i działań marketingowych. Zajmujesz się marketingiem hotelu, usług finansowych, turystycznych, w małej lub dużej firmie? Co zrobić, aby prowadzić skuteczny marketing w internecie? Jaka jest skuteczna reklama firmy usługowej? Masz takie pytania, skorzystaj z Calltrackera. Sprawdź efektywność e-mail marketingu, pozycjonowania, działań na facebooku, reklamy adwords i wielu innych akcji marketingowych. Zyskasz nowe pomysły na zwiększenie sprzedaży.

Słowa kluczowe: Badania rynkowe, usługi badania rynku, badania marketingowe, generowanie leadów, skuteczność kampanii marketingowych, skuteczność reklam, sprzedaż, seo, facebook, marketing szeptany, calltracki
Zakres działania
 • Agencje badania rynku z Warszawy

  Usługi badania rynku, ankiety telefoniczne, ankiety internetowe, , badania telefoniczne, badania internetowe, ankiety elektroniczne, badania marketingowe, badanie telefoniczne, ankieta telefoniczna, badania rynkowe

 • Agencje e-marketingowe z Warszawy

  Marketing internetowy, marketing w wyszukiwarkach internetowych, email marketing, emarketing, e-marketing

 • Kampanie reklamowe z Warszawy

  Kampanie w internecie, kampanie w radio, systemy lojalnościowe, kampanie w prasie, kampanie reklamowe, kampanie telewizyjne

 • Doradztwo marketingowe z Warszawy

  Audyt marketingowy, , doradztwo marketingowe, konsulting marketingowy, analiza działań marketingowych

Kupuj materiały budowlano-dekoracyjne nawet 10% taniej
Dołącz do Programu DOM Leroy Merlin

Masz już kartę DOM? Dopisz ją do swojego konta na oferii!

Aktualne zlecenia z naszym udziałem (7)
 • prowadzenie Kampanii adwords dla sklepu internetowego

  Jeżeli sklep ma również telefon kontaktowy, pod którym klienci mogą składać zamówienia telefoniczne, proponujemy rozwiązanie Calltracker do mierzenia ile telefonów z kliknięć w adwordsy pozyska Państwa firma. Możliwe jest również zmierzenie z jakich słów kluczowych częściej dzwonią klienci. Mając liczbę kliknięć w reklamę, liczbę sprzedaży online oraz liczbę telefonów i zamówień złożonych przez telefon firma zyskuje bardzo dobre dane będące punktem wyjścia do poprawienia skuteczności prowadzonego marketingu.

  36,90 zł
  za miesiąc
 • Zlecę opracowanie i przygotowanie kampanii promującej produkty Arduino

  W sklepie macie Państwo numer do kontaktu pod tym kątem przydatne jest mierzenie źródeł dzwoniących klientów. Calltracker pokazuje z jakich działań marketingowych firmy otrzymują telefony od zainteresowanych osób. Wiedząc, które działania są skuteczne możecie pracować nad pozyskiwaniem coraz większej liczby telefonów i coraz wyższej sprzedaży. Poprawicie kampanie nieefektywne, zaangażujecie się bardziej w te, które przynoszą rezultaty. Ostatecznie poprawicie skuteczność swoich działań marketingowych.

  36,90 zł
  za miesiąc
 • Zlecę marketing Sklepu Internetowego

  Proponujemy dodatkowo mierzyć skuteczność działań marketingowych w pozyskiwaniu telefonów przychodzących od osób zainteresowanych ofertą. Za pośrednictwem narzędzia calltracker.pl mierzymy jak podejmowane działania marketingowe, promocyjne czy reklamowe wpływają na liczbę dzwoniących do sklepu osób. Takie podejście sprawdza się szczególnie w zakresie produktów drogich, zaawansowanych, gdzie firma ma telefony od potencjalnych klientów.

  36,90 zł
  za miesiąc
 • Zlecimy realizację kampanii spzedażowych w social mediach

  W turystyce sprawdzi się mierzenie efektów kampanii pod kątem ruchu telefonicznego jaki wygenerowały. Calltracker.pl mierzy w jakim stopniu poszczególne działania przyczyniają się do pozyskiwania telefonów od dzwoniących osób zainteresowanych usługą/produktem. Wiedza z jakich źródeł firma ma najwięcej telefonów przychodzących pozwala poprawiać skuteczność prowadzonego marketingu. Rozwiązanie świetnie sprawdza się przy kampaniach adwords, mailingach, kampaniach w sieciach społecznościowych i innych rodzajach marketingu.

  36,90 zł
  za miesiąc
 • PROMOCJA NOWO POWSTAJĄCEGO SKLEPU INTERNETOWEGO: SOCIAL MEDIA, GOOGLE

  Jeżeli przewidujecie Państwo składanie zamówień również przez telefon. Proponujemy dodatkowo mierzenie efektów działań promocyjnych za pośrednictwem usługi calltracker.pl. Wiedza jakie działania marketingowe generują najwięcej telefonów pozwala je optymalizować i uzyskiwać jeszcze więcej połączeń od potencjalnych klientów.

  36,90 zł
  za miesiąc
 • szukam specjalisty Adwords na stałe miesięczne zlecenie

  Zapraszamy do mierzenia jak Adwordsy pozyskują nie tylko kliknięcia, ale również telefony dzwoniących osób. Z usługą calltracker.pl zoptymalizujecie Państwo kampanię tak aby pozyskiwała większą liczbę dzwoniących potencjalnych klientów.

  36,90 zł
  za miesiąc
 • Specjalista ds. E-mail Marketingu

  Calltracker.pl pozwoli Państwu mierzyć jak te działania pozyskują telefony od klientów. Czy wiecie, że landing z samym formularzem jest zazwyczaj mniej skuteczny niż landing z numerem telefonu, na który można zadzwonić i formularzem do wypełnienia? Z danymi z Calltrackera kampanie mailingowe będą skuteczniejsze. Rozwiązanie jest adresowane do branż, które pozyskują klientów, również z dzwoniących osób. Zwykle są to branże usługowe lub dóbr luksusowych.

  36,90 zł
  za miesiąc