Mierz i osiągaj więcej! - Excelead S.A.

Warszawa

 • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Excelead S.A.
Excelead S.A.
Telefon:
227XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

Nasza usługa Calltracker mierzy skuteczność reklamy i działań marketingowych. Zajmujesz się marketingiem hotelu, usług finansowych, turystycznych, w małej lub dużej firmie? Co zrobić, aby prowadzić skuteczny marketing w internecie? Jaka jest skuteczna reklama firmy usługowej? Masz takie pytania, skorzystaj z Calltrackera. Sprawdź efektywność e-mail marketingu, pozycjonowania, działań na facebooku, reklamy adwords i wielu innych akcji marketingowych. Zyskasz nowe pomysły na zwiększenie sprzedaży.

Słowa kluczowe: Badania rynkowe, usługi badania rynku, badania marketingowe, generowanie leadów, skuteczność kampanii marketingowych, skuteczność reklam, sprzedaż, seo, facebook, marketing szeptany, calltracki
Zakres działania
 • Agencje badania rynku z Warszawy

  Badanie telefoniczne, badania telefoniczne, ankiety telefoniczne, ankiety elektroniczne, usługi badania rynku, , badania internetowe, ankiety internetowe, ankieta telefoniczna, badania rynkowe, badania marketingowe

 • Agencje e-marketingowe z Warszawy

  E-marketing, email marketing, emarketing, marketing w wyszukiwarkach internetowych, marketing internetowy

 • Kampanie reklamowe z Warszawy

  Kampanie w prasie, kampanie telewizyjne, kampanie w internecie, kampanie w radio, systemy lojalnościowe, kampanie reklamowe

 • Doradztwo marketingowe z Warszawy

  , analiza działań marketingowych, doradztwo marketingowe, audyt marketingowy, konsulting marketingowy

Aktualne zlecenia z naszym udziałem (4)
 • Specjalista ds. marketingu i wsparcia sprzedaży w stolarni

  W przypadku takich działalności bardzo dobrze spisuje się mierzenie skuteczności działań marketingowych w generowaniu konwersji telefonicznych od potencjalnych klientów. Dlatego zachęcam Państwa do sprawdzenia naszej usługi calltracker.pl. Dane o pozyskanych telefonach pomogą w efektywnym zarządzaniu budżetem marketingowym.

  36,90 zł
  za miesiąc
 • Zlecimy prowadzenie kampanii reklamowej na Facebook oraz Goodle Ads

  Zapraszamy do mierzenia skuteczności Państwa działań w pozyskiwaniu telefonów przychodzących do zainteresowanych klientów. Z narzędziem Calltracker.pl zmierzycie ile telefonów generują prowadzone kampanie reklamowe. Dzięki tym danym ustalicie, które działania są skuteczne, a które nie. Skierujecie budżet na kampanie efektywne. Poprawicie kampanie nieefektywne. Zweryfikujecie pracę pracowników odbierających połączenia. Calltrackera można zacząć używać już w 15 minut. Ceny zaczynają się od 36,90 pln miesięcznie.

  36,90 zł
  za miesiąc
 • Reklama/ kampania Facebook

  Zapraszamy do mierzenia skuteczności kampanii w generowaniu telefonów od zainteresowanych klientów za pomocą calltracker.pl. Przy kursach i szkoleniach telefon może być ważnym kanałem przekonania wahających się potencjalnych klientów. Dlatego warto dodać go do swojego zestawu kanałów i mierzyć skuteczność z jaką kampanie reklamowe pozyskują telefony od potencjalnych klientów. I w dalszym kroku, czy telefony przekładają się na realizację zakupu kursu.

  36,90 zł
  za miesiąc
 • Zlecę prowadzenie kampanii na facebook'u

  Zapraszamy do mierzenia skuteczności kampanii w generowaniu połączeń telefonicznych od potencjalnych zainteresowanych. Telefony przychodzące tzw. gorące leady są dobrym uzupełnieniem leadów generowanych przez formularz.

  36,90 zł
  za miesiąc