Gra Słów Eweliny - Ewelina Sosnowska

Stargard Szczeciński

 • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Ewelina Sosnowska
Ewelina Sosnowska
Telefon:
535XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

Przygotuję artykuły, opisy produktów i teksty na stronę internetową. Posiadam trzyletnie doświadczenie w dziennikarstwie, jestem rzetelna, wszystkie informacje zawarte w swoich tekstach autorskich zawsze poddaje weryfikacji i podaje źródła z których korzystałam podczas ich tworzenia. Potrafię wydobyć najciekawsze informacje na temat jakiegoś produktu i przedstawić je w zwarty sposób. Piszę niecierpliwie, ale ciekawie i starannie. Stawiam na zwięzłość. Odkąd pamiętam dużo czytam i jestem osobą ciekawą życia i ludzi. Jestem typem obserwatora- dostrzegam to czego inni nie widzą. Szybko się uczę a poznawanie nowych rzeczy będzie dla mnie wyzwaniem.

Słowa kluczowe: Copywriting, teksty reklamowe, tworzenie tekstów www, copywriter, skuteczne teksty reklamowe, redagowanie tekstu, artykuły specjalistyczne
Realizacje
Dokumenty i arkusze (3)
 • Prezentuję Państwu rozbudowany opis kategorii dla sklepu online, który sprzedaje stylowe dekoracje. Tekst dotyczy kategorii, w której znajdują się lampiony, świeczniki i świece. Tekst jest długi (ma 4000 zzs) i optymalnie nasycony słowami kluczowymi.
 • Prezentuję dwa różne opisy produktów. Pierwszy dotyczy suplementu diety, a drugi pestek dyni. Teksty ukazują dwa różne style formatowania, a także różne podejście do tematu.
 • Opis, który Państwu prezentuję dotyczy pościeli w motyle. Opis jest perswazyjny, pobudza wyobraźnię i odnosi się do zmysłów. Fraza kluczowa jaka została zamieszczona w tekście to "pościel w motyle". Opis o objętości 2000 zzs.
Doświadczenie
 • Tygodnik Pyrzycki (grudzień 2013 - czerwiec 2015)

  Dziennikarz: Zajmowałam się przygotowywaniem tekstów dziennikarskich. Przeprowadzałam wywiady, pisałam krótkie notatki informacyjne, tworzyłam artykuły tematyczne. Przyglądałam się lokalnym problemom, słuchałam głosu mieszkańców i przenosiłam dyskusję na łamy tygodnika.

Edukacja
 • Szczecińska Szkoła Wyższa Collegium Balticum (październik 2009 - październik 2012)

  Ekonomia - licencjackie

Warunki współpracy
 • Termin realizacji zlecenia zależy od tego ile akurat mam pracy, to zależy także od wielkości zlecenia.
  Przykładowo jeśli dostane zlecenie na wykonanie 30 opisów produktów, na ich przygotowanie będę potrzebowała 30 dni roboczych.
  5 artykułów tematycznych przygotuję w ciągu 5 dni roboczych.
  Wypełnienie treścią całej strony, zajmie mi 14 dni roboczych.

Zakres działania
Kupuj materiały budowlano-dekoracyjne nawet 10% taniej
Dołącz do Programu DOM Leroy Merlin

Masz już kartę DOM? Dopisz ją do swojego konta na oferii!

Aktualne zlecenia z moim udziałem ()