Ewelina Rozenek - Ewelina Rozenek

 • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Ewelina Rozenek
Ewelina Rozenek
Telefon:
724XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

Jestem psychologiem z biegłą znajomością języka angielskiego. Posiadam szerokie zaplecze teoretyczne w zakresie wielu istotnych problematyk życia społecznego i psychicznego dorosłych, starszych oraz dzieci. Ze względu na dotychczasową ścieżkę zawodową posiadam też doświadczenie w zakresie technik sprzedaży, negocjacji, motywacji itp. Z zamiłowania jestem pisarką, w dorobku posiadam krótkie amatorskie formy literackie ,a także nowelę opublikowaną na nieistniejącym już portalu internetowym (www.bydgoszcz.info.pl). Ponadto posiadam doświadczenie w tłumaczeniu tekstów z języka polskiego na angielski oraz z angielskiego na polski.
Jestem w pełni dyspozycyjna i zorientowana na ugruntowanie swojej pozycji jako autor tekstów. Swoją pracę zawsze wykonuję profesjonalnie i podejmuję tylko te zlecenia, co do których mam pewność, że jestem w stanie spełnić oczekiwania zleceniodawcy.
Serdecznie zapraszam do współpracy.

Słowa kluczowe: Psychologia, wychowanie, literatura, książki, angielski, tłumaczenia
Umiejętności
 • język angielski

  Zaawansowany (13 lat)

Doświadczenie
 • Działalność osobista (kwiecień 2016 - obecnie)

  pisarz/autor tekstów/tłumacz: Od kwietnia 2016 roku zajmuję się tworzeniem tekstów oraz tłumaczeniami. Świadczę usługi w zakresie pisania, opracowywania bądź tłumaczeń specjalistycznych z dziedziny psychologii, tłumaczenia stron internetowych, tekstów literackich oraz innych.

 • Bydgoska Fabryka Narzędzi "Befana" oraz Metalkas (wrzesień 2009 - marzec 2016)

  specjalista ds. eksportu: Oprócz stałego kontaktu z klientem zagranicznym: tłumaczenie dokumentów, stron internetowych, korespondencji, spotkań.

Edukacja
 • Uniwersytet Kazimierza Wielkiego (październik 2004 - czerwiec 2009)

  Psychologia - magisterskie

Sprzęt i wyposażenie
 • smartCat SmartCAT Platform Inc.
  smartCat SmartCAT Platform Inc.

  Narzędzie typu CAT dla freelancerów, umożliwiające profesjonalną pracę w oparciu o wewnętrzne pamięci tłumaczeniowe oraz glosariusze.

Zakres działania
Aktualne zlecenia z moim udziałem (1)
 • Tłumaczenie strony sklepu internetowego

  Dzień dobry, Chętnie podejmę się realizacji zlecenia - tłumaczenia strony na język angielski. Jestem profesjonalnym tłumaczem działającym jako freelancer oraz na stałe wpsółpracującym z biurem tłumaczeń w UK. Posiadam doświadzczenie w tłumaczeniu stron www. Koszt usługi to: 200zł netto za stronę (dla 11 385 zzs) oraz 300zł netto za regulamin (cena obok oferty jest ceną brutto, co jest narzucone szablonem ofertowym portalu) Zapraszam do współpracy: ewelina.rozenek@gmail.com 724511707

  615 zł
  za całość