Ewelina Obara

Tarnobrzeg

 • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Ewelina Obara
Ewelina Obara
Telefon:
665XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość

Wpisana jestem na listę adwokatów Izby Adwokackiej w Rzeszowie. Ukończyłam studia prawnicze na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim. Przez wiele lat współpracowałam z kilkoma wiodącymi kancelariami,  nie tylko odbywając aplikację czy też staż, ale też na podstawie zleceń dotyczących zastępstw procesowych przed Sądami w powiatach podkarpacki, świętokrzyskim i małopolskim. W 2016 roku chcąc wykorzystać zdobyte doświadczenie założyłam własną kancelarię, która aktualnie znajduje się pod adresem ul. J. Piłsudskiego 8, I piętro, pokój 10, 39-400 Tarnobrzeg.
Specjalizuję się w szeroko pojętym prawie procesowym , świadcząc profesjonalne usługi prawne, oferuje pomoc m.in. z zakresu: reprezentacja przed sądami, w tym również przed sądami administracyjnymi i Sądem Najwyższym, sporządzania pozwów, opinii i umów, regulaminów, pism procesowych oraz wszelkich pism urzędowych, a także konsultacje prawne. Wielokrotnie prowadziłam sprawy odszkodowawcze zlecane mi przez współpracujących adwokatów i radców pranych, zarówno przed sądami, jak też sporządzałam pozwy i dalsze pisma procesowe.
Kancelaria Adwokacka którą prowadzę specjalizuje się w obsłudze prawnej osób fizycznych, firm oraz innych podmiotów gospodarczych. Moim celem jest zapewnienie klientom rzetelnej i skutecznej pomocy prawnej w podejmowaniu trudnych decyzji. Zakres usług mojej kancelarii prawnej jest szeroki, a w szczególności jest to: prawo cywilne, karne, gospodarcze i  administracyjne.

Słowa kluczowe: Adwokat, kancelaria adwokacka, usługi adwokackie
Umiejętności
 • świadczenie usług prawnych

  Ekspert (6 lat)

Doświadczenie
 • Kancelaria Adwokacka (kwiecień 2012 - czerwiec 2016)

  aplikant apwokacki: świadczenie usług prawnych, zastępstwo procesowe, sporządzanie pism i opinii pranych

 • Kancelaria Adwokacka (czerwiec 2016 - wrzesień 2016)

  adwokat: kompleksowa obsługa osób fizycznych i prawnych

 • Akademickie Biuro Porad Prawnych (październik 2010 - czerwiec 2012)

  wolontariusz: Sporządzanie opinii prawnych, porady prawne

 • Kancelaria Adwokacka Adwokat Ewelina Obara (sierpień 2016 - obecnie)

  adwokat: Specjalizuję się w szeroko pojętym prawie procesowym , świadcząc profesjonalne usługi prawne, oferuje pomoc m.in. z zakresu: reprezentacja przed sądami, w tym również przed sądami administracyjnymi i Sądem Najwyższym, sporządzania pozwów, opinii i umów, regulaminów, pism procesowych oraz wszelkich pism urzędowych, a także konsultacje prawne. Wielokrotnie prowadziłam sprawy odszkodowawcze zlecane mi przez współpracujących adwokatów i radców pranych, zarówno przed sądami, jak też sporządzałam pozwy i dalsze pisma procesowe

Edukacja
 • Katolicki Uniwersytet Lubelski im. Jana Pawła II, studia stacjonarne jednolite , (październik 2007 - czerwiec 2012)

  prawo - magisterskie

 • Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa i Ochrony im. Józefa Piłsudskiego w Warszawie, Wydział Zamiejscowy w Ni (październik 2011 - czerwiec 2014)

  bezpieczeństwo narodowe - licencjackie

Warunki współpracy
 • Warunki współpracy ustalane są indywidualnie. Kancelaria Adwokacka specjalizuje się w obsłudze prawnej osób fizycznych, firm oraz innych podmiotów gospodarczych. Moim celem jest zapewnienie klientom rzetelnej i skutecznej pomocy prawnej w podejmowaniu trudnych decyzji. Zakres usług mojej kancelarii prawnej jest szeroki, a w szczególności jest to: prawo cywilne, karne, gospodarcze i administracyjne.

Zakres działania
Aktualne zlecenia z moim udziałem ()