Dobra jakość w cenie - ERYNEK3D

(3)

Kraków

 • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
ERYNEK3D
ERYNEK3D
Telefon:
+48XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

Od 5 lat tworzymy wizualizacje 3D i dynamiczne animacje na potrzeby branży budowlanej i reklamowej.
Najważniejszymi naszymi cechami jest terminowość i doświadczenie.
Możemy stworzyć fotorealistyczną wizualizację imitującą realne zdjęcie jak i ujęcia prezentujące zagadnienia techniczne.
Pracując z nami wiesz, że Twoja inwestycja jest w rękach najlepszych.

Pozycję lidera w branży grafiki 3D na potrzeby budownictwa zdobyliśmy dzięki relatywności poziomu cen, a jakości prezentowanych usług.

Współpracujemy z największymi firmami budowlanymi w Polsce jak i z małymi biurami architektonicznymi, czy agencjami reklamowymi.

Tworzyliśmy wizualizacje dla najdroższych inwestycji miejskich ,ale też byliśmy ekspertami wykonującymi analizy widokowe zabytków podległych UNESCO.

Dysponujemy bogatym zbiorem referencji, których udzielamy jako podwykonawcy.

Zapraszamy do współpracy.

ERYNEK3D
Kraków ul. Szybisko 26
tel. 504 999 310
biuro@erynek3d.pl
www.erynek3d.pl

Słowa kluczowe: Wizualizacje 3d, wizualizacje, animacje, wizualizacje architektoniczne, wizualizacja
Realizacje
Zdjęcia i grafika (4)
 • Wizualizacja 3D estakady Wizualizacja 3D Toruń – BiT City kładka dla pieszych nad ul. Traugutta Więcej na: http://www.erynek3d.pl/#!/2016/11/02/torun-bit-city-kladka-dla-pieszych-nad-ul-traugutta/
 • Wizualizacje 3D Wnętrz Wizualizacja 3D łazienki w centrum handlowym Więcej na: http://www.erynek3d.pl/#!/2016/11/02/wizualizacja-3d-lazienki-w-centrum-handlowym/
 • Wizualizacja salonu samochodowego Wizualizacja 3D salonu samochodowego BMW w Krakowie Więcej na: http://www.erynek3d.pl/#!/2016/11/02/nowy-salon-bmw-m-cars/
 • Wizualizacja 3D wnętrza Wizualizacja 3D projektowanego wnętrza biurowego Więcej na: http://www.erynek3d.pl/#!/2016/11/02/wizualizacja-3d-projektowanego-wnetrza-biurowego/
WWW (1)
Osiągnięcia
 • Wizualizacje warte 1 mld złotych (marzec 2014)

  Inwestycje do których wykonaliśmy wizualizacje przekroczyły w II kwartale 2014 roku wartość 1 mld złotych netto.

 • Konkurs na wizualizacje deptaków w Rzeszowie (grudzień 2013)

  Nasza praca zwyciężyła w konkursie na wizualizację przebudowy ul. 3 Maja, Grunwaldzkiej i Kościuszki w Rzeszowie.

Warunki współpracy
 • Wystawiamy Fakturę Vat.
  Mamy bogate zaplecze referencji których udzielamy jako podwykonawcy w przetargach.

Zakres działania
 • Animacja, animatorzy z Krakowa

  Animacja 3d, tworzenie animacji, tworzenie animacji 3d, , animacja komputerowa, wizualizacje, animacja, studio animacji

 • Graficy 3D z Krakowa

  Usługi graficzne 3d, projekty graficzne 3d, projektowanie grafiki 3d, grafika 3d, grafik 3d, wizualizacje 3d

Aktualne zlecenia z naszym udziałem (14)
 • Wizualizacje 3d domów z bali, powierzchnia zabudowy 35m2

  Dzień dobry, Z chęcią wykonamy dla Pana wizualizację, wstępną ofertę przesłałem na podany adres mailowy, zapraszam na www.erynek3d.pl. Pozdrawiam

  Do negocjacji
 • animacja 3d sprzetu komputerowego - gamingowego komputera

  Dzień dobry, Panie Mariuszu, projekt wydaję się bardzo ciekawy i z przyjemnością chcielibyśmy go stworzyć. Jeżeli mierzymy w taką jakość która jest zaprezentowana na referencji to liczmy się też z ceną ponieważ dynamiczna i wysokiej jakości animacja będzie troszkę kosztować. Jesteśmy studiem grafiki 3D który jest w branży już od 8 lat, wykonujemy dużo animacji więc nie będzie to dla nas problemem. Czas realizacji 20 dni roboczych, koszt 10 000/20 000 zł netto, zależnie od scenariusza który ustalimy. Zapraszam na www.erynek3d.pl, jest tam parę przykładów naszych animacji oraz wizualizacji które wykonujemy, większością niestety chwalić się nie możemy ze względu na takie ustalenia z klientami. Prosze o kontakt na oferty@erynek3d.pl lub 883-436-410. Pozdrawiam, Kornel.

  15000 zł
  za całość
 • wizualizacja architektoniczna

  Dzień dobry. Z przyjemnością wykonamy dla Pana wizualizacje architektoniczną. Na co dzień współpracujemy z architektami, deweloperami oraz projektantami. Posiadamy duże doświadczenie w tego typu zleceniach. Zapraszam do odwiedzenia www.erynek3d.pl gdzie można zobaczyć część naszych realizacji. Proszę o kontakt na oferty@erynek3d.pl lub na nr. tel. 883-436-410. Pozdrawiam, Kornel.

  Do negocjacji
 • Wizualizacja budynku

  Dzień dobry. Wykonujemy profesjonalne wizualizacje architektoniczne dla deweloperów, projektantów i architektów. Z przyjemnością wykonamy dla Pani wizualizację budynku z 3 kondygnacji. Zapraszam na www.erynek3d.pl i do kontaktu na oferty@erynek3d.pl, wystarczy przesłać materiały i wytyczne a przygotuję szczegółową wycenę. Pozdrawiam, Kornel.

  Do negocjacji
 • Zlecę wizualizację stolika kawowego ze stali

  Dzień dobry. Wykonujemy wizualizacje aranżacji wnętrz dla producentów mebli, chętnie wykonamy jedną dla Państwa. Koszt pomieszczenia to 800 zł netto, w cenie już wizualizacja stolika w scenie produktowej i 3 ujęcia w pomieszczeniu. Zapraszam do kontaktu na oferty@erynek3d.pl i do odwiedzenia naszej strony internetowej www.erynek3d.pl. Pozdrawiam

  800 zł
  za całość
 • wykonanie wizualizacji 3D

  Dzień dobry, chętnie wykonamy dla Pana wizualizację zabudowy. Na co dzień współpracujemy z deweloperami, architektami i projektantami więc takie zlecenia to dla nas drobnostka, zmieścimy się również w terminie oraz w budżecie. Pracujemy na Cinema 4D dzięki czemu wizualizację będą naprawdę świetnej jakości, zapraszam do obejrzenia przykładu naszej realizacji https://vimeo.com/370066063 i do odwiedzenia strony www.erynek3d.pl. Jesteśmy firmą która utrzymuje się na rynku grafiki 3D od 8 lat, współpracujemy z liderami swoich branż (Marcopol, POL-BRAM, Yawal, Krispol i wiele innych). Proszę o kontakt na oferty@erynek3d.pl lub 883-436-410. Pozdrawiam, Kornel.

  600 zł
  za całość
 • wizualizacja 3d domu 300m2 i wnetrz

  Dzień dobry, jesteśmy firmą z Krakowa która zajmuje się profesjonalną grafiką 3D od 8 lat, z chęcią wykonamy dla Pana wizualizacje budynku i aranżacje pomieszczeń. Zapraszam na strone www.erynek3d.pl i do kontaktu na oferty@erynek3d.pl lub telefonicznie 883-436-410. Wycenę podam po zapoznaniu się z rysunkiem technicznym domu, czas realizacji ok. 4 tygodnie ze względu na dużą ilość zleceń które wykonujemy.

  Do negocjacji
 • Zaprojektowanie renderów na worki na śmieci - 1 perspektywa

  Dzień dobry, wykonujemy profesjonalnie wizualizacje produktowe od bardzo dawna. Stworzenie worku na śmieci z etykietą to nie problem, zapraszam na www.erynek3d.pl i do kontaktu na oferty@erynek3d.pl gdzie będę mógł przedstawić więcej przykładów naszych realizacji (nie wszystko znajduje się na stronie). Koszt przygotowania 4 renderów to 800 zł netto a czas realizacji początek stycznia. Pozdrawiam, Kornel

  800 zł
  za całość
 • Modele 3d królów polski

  Dzień dobry, zlecenie jest bardzo wymagające i trudne, chętnie pomożemy aczkolwiek uprzedzam że może być to bardzo kosztowna przyjemność. Zapraszam na www.erynek3d.pl i do kontaktu na oferty@erynek3d.pl. Pozdrawiam, Kornel.

  Do negocjacji
 • Fotorealistyczna wizualizacja produktu

  Dzień dobry, chętnie wykonamy dla pana wizualizacje biurka w aranżacji. Proszę odwiedzić www.erynek3d.pl gdzie można zobaczyć nie które z naszych realizacji i zapraszam do kontaktu na oferty@erynek3d.pl lub na nr. tel. 883 436 410. Pozdrawiam, Kornel.

  Do negocjacji
 • Zlecę wykonanie filmu typu showreel

  Dzień dobry, Z przyjemnością pomożemy w przygotowaniou SHOWREEL'a. Jesteśmy firmą która głównie zajmuję się grafiką 3D aczkolwiek czasem tworzymy filmy reklamowe i znamy się na profesjonalnym montażu video. Koszt przygotowania wyceniam na 2 dni robocze czyli 800 zł netto. Zapraszam na www.erynek3d.pl gdzie można zobaczyć nasz osobisty showreel z ostatniego roku, pozdrawiam.

  Do negocjacji
 • Wizualizacje

  Dzień dobry, Panie Bartku, z wielką chęcią wykonamy dla Państwa wizualizacje 3D. Nasze 10 letnie doświadczenie w pracy z architektami i deweloperami daje dużo możliwości jeżeli chodzi o wizualizacje wnętrz. Zapraszam na www.erynek3d.pl w celu zapoznania się z naszymi możliwościami, więcej realizacji jestem w stanie podesłać na maila. Oferujemy terminowe realizacje i najwyższą jakość. Proszę o kontakt na oferty@erynek3d.pl lub na nr. tel. 883 436 410.

  Do negocjacji
 • Wizualizacja

  Dzień dobry, z przyjemnością wykonamy dla Pana animacje. Wykonujemy profesjonalną grafikę 3D od 8 lat. Proszę odwiedzić www.erynek3d.pl w celu zapoznania się z naszymi możliwościami. Zapraszam do kontaktu na oferty@erynek3d.pl w celu dogadania szczegółów. Pozdrawiam

  Do negocjacji
 • wizualizacja pod projekt video wykonany na green screenie

  Dzień dobry, chętnie pomożemy w realizacji tego projektu. Robiliśmy już nie jednokrotnie podobne rzeczy, zapraszam na www.erynek3d.pl aby zobaczyć nasze dotychczasowe realizacje. Pozdrawiam, Kornel

  Do negocjacji

Otrzymane oceny i komentarze (3)

(5,00) | Otrzymane oceny: 3
Ocena:
jakość pracy:
terminowość:
komunikacja i kontakt:
dotrzymanie warunków:
Dodatkowe oceny:
Stosunek jakosci do ceny:

Komentarz:

Idealny kontrahent, oby takich więcej.

Ocena:
jakość pracy:
terminowość:
komunikacja i kontakt:
dotrzymanie warunków:

Komentarz:

Bardzo dobry kontakt i wszystko zgodnie z wymaganiami. Polecam

Ocena:
jakość pracy:
terminowość:
komunikacja i kontakt:
dotrzymanie warunków:

Komentarz:

Kontakt, terminowosc, jakosc wykonanej wizualizacji jak i animacji w tak krótkim czasie oceniamy w stopniu b.dobrym. Polecamy jak najbardziej, liczymy na dalszą równie owocną współpracę!