EPoint Multi Usługi

Szczecin

  • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
EPoint Multi Usługi
EPoint Multi Usługi
Telefon:
501XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

Serdecznie witamy klientów z CAŁEGO KRAJU,

uprzejmie prosimy zapoznać się z naszą działalnością.

NASZE ATUTY:
Jesteśmy firmą rodzinną, stąd tym bardziej staramy się indywidualnie a nie szablonowo, podejść do każdego z klientów tak jakby to była dla nas także osoba bliska. Zależy nam najbardziej na pełnym zadowoleniu i satysfakcji klienta. Swymi początkami doświadczenie i sukcesy zbieraliśmy w wielu krajach europejskich i poza europejskich aby docelowo tworzyć nowe standardy, podejście i rzetelność w stosunku do klienta w kraju. Nie jesteśmy firmą wyłącznie wirtualną, a wręcz przeciwnie posiadamy własną siedzibę główną w centrum Szczecina w zabytkowej ponad 100 letniej, jednej z najładniejszych kamienic miasta, a nasz zasięg obejmuje CAŁY KRAJ oraz tereny przygraniczne. Ze względu na sztab przedstawicieli i kompetentnych partnerów współpracujących z naszą firmą na całym obszarze kraju, zależnie od sytuacji i potrzeb będziecie Państwo mogli być zaproszeni do ich siedzib w pobliżu miejsca Państwa zamieszkania. Staramy się jednak aby nasze działania były dla Państwa jak najbardziej wygodne, stąd jeżeli jest to tylko możliwe jak najwięcej realizujemy zdalnie, na odległość a Państwo spokojnie możecie oczekiwać w zaciszu domowym lub firmowym na kolejne etapy naszych usług.

Ogromną wagę przykładamy do danych wrażliwych naszych klientów zgodnie z obowiązującymi przepisami, co skutkuje pełnym brakiem obaw o niewłaściwe wykorzystanie ich do celów innych niż dotyczące świadczenia danej usługi. Stosowanie się do procedur i przepisów prawnych w celu ochrony Państwa danych oraz właściwe ich zabezpieczenie i przechowywanie to nasz priorytet, tak jak Państwa zadowolenie z naszych usług.

Nasza firma powstała w 1999 roku. Nabierając doświadczenia w kraju i za granicą, zdobyliśmy wiedzę i kompetencje niezbędne do współpracy z najlepszymi fachowcami w kraju i z najmocniejszymi partnerami, liderami rynku. Dzięki tysiącom zadowolonych klientów w bardzo szybkim czasie nasz wachlarz usług powiększył się i ciągle poszerza. Klienci doceniają nasze działania i nagradzają poleceniami kolejnych zadowolonych nowych klientów.

Jest nam niezmiernie miło ponieważ nadszedł czas dalszej ekspansji stąd z miłą chęcią rozpoczynamy obecnie od Sierpnia 2019 roku współpracę z firmą OFERIA aby poszerzyć grono klientów zainteresowanych współpracą z nami.

Nasza specjalność to:

- Kredyty, pożyczki, leasingi bankowe największych banków w kraju,
- Kredyty, pożyczki, leasingi największych instytucji pozabankowych,
to najkorzystniejsze oferty kredytów i pożyczek na rynku długo i krótkoterminowych, na dowolne cele, gotówkowe, zastawowe, hipoteczne na zakup lub budowę domu, działki, firmy, pojazdu i kredyty konsolidacyjne łączące kilka kredytów w jeden bardziej opłacalny,

- Leasing lub wynajem pojazdów krótko i długoterminowy,
to najkorzystniejszy na rynku leasing lub wynajem pojazdów z szerokiej oferty pojazdów osobowych począwszy od klasy ekonomicznej poprzez pojazdy sportowe, luksusowe, Suvy, busy osobowe, kabinowe oraz pojazdy dostawcze lub dowolne inne upatrzone i wybrane przez klienta poza dostępnością naszych pojazdów,

- Faktoring dla firm,
to najkorzystniejsze oferty podmiotów dzięki którym utrzymacie Państwo płynność finansową a oczekiwanie na spłaty faktur przestanie być smutną udręką,
- Ubezpieczenia komunikacyjne OC i AC, NNW, ASS,
- Ubezpieczenia osobowe na życie, wypadkowe i NNW.
to najkorzystniejsze oferty największych Towarzystw ubezpieczeniowych na rynku,

Nasi klienci po wstępnej analizie potrzeb w pierwszym kontakcie, jeżeli sytuacja tego wymaga są obsługiwani przez centralę gdzie specjaliści z danej dziedziny przedstawią i uzgodnią precyzyjniej szczegóły, co skutkuje pełnym objęciem zakresu zapotrzebowania danego klienta i indywidualnej pomocy każdemu zainteresowanemu we wszelkich zapytaniach i określeniu kompletu wytycznych klienta.

DOTYCZY NIEUCZCIWEJ KONKURENCJI:  WSZELKIE PRAWA WIZERUNKU FIRMY i JEJ DZIAŁALNOŚCI, TREŚCI i KONTEKSTU OFERT w PEŁNI ZASTRZEŻONE, WSZELKIE POWIELANIE i ROZPOWSZECHNIANIE CZĘŚCI lub CAŁOŚCI DANYCH BĘDZIE KARALNE.

Słowa kluczowe: Usługi finansowe, dofinansowania, doradcy finansowi
Zakres działania
Aktualne zlecenia z naszym udziałem ()