Jakość na 1 miejscu - EngLaw. Tłumaczenia, Szkolenia Językowe, Consulting. Przemysław Kusik

Chorzów

 • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
EngLaw. Tłumaczenia, Szkolenia Językowe, Consulting. Przemysław Kusik
EngLaw. Tłumaczenia, Szkolenia Językowe, Consulting. Przemysław Kusik
Telefon:
600XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

Zapraszam do skorzystania z mojej oferty tłumaczeń!

Jestem tłumaczem przysięgłym języka angielskiego - magistrem prawa i filologii angielskiej, a także absolwentem podyplomowych studiów przekładu oraz posiadaczem certyfikatu znajomości angielskiego języka prawniczego TOLES Advanced. Jestem autorem kilku artykułów naukowych oraz wystąpień konferencyjnych w języku polskim i angielskim.

Oferuję tłumaczenia poświadczone i zwykłe z języka polskiego na angielski oraz z języka angielskiego na polski. Specjalizuję się w tekstach prawnych i prawniczych, finansowych i biznesowych, a także tekstach naukowych z obszaru nauk humanistycznych i społecznych.

Wykonuję tłumaczenia poświadczone opatrzone kwalifikowanym podpisem elektronicznym.

Dbam o wysoką jakość oraz indywidualne podejście do każdego zlecenia.

Cennik standardowych tłumaczeń PL-EN/EN-PL (brutto):
tłumaczenia zwykłe (strona tekstu źródłowego = 1800 zzs): 35,00 zł.
tłumaczenia poświadczone (strona tłumaczenia = 1125 zzs): 40,00 zł.

W przypadku tłumaczeń niestandardowych (nietypowy format, pismo odręczne, wysoce specjalistyczne itp.) i innych zleceń, wycena dokonywana jest  indywidualnie. Każde zlecenie przyjmuję dopiero po przesłaniu tekstu do akceptacji. Klient zawsze otrzymuje fakturę za wykonane tłumaczenie.

Czekam na Państwa wiadomości na portalu Oferia, a także kontakt telefoniczny i sms-owy.  Zapraszam do odwiedzenia strony www.englaw.pl.

Słowa kluczowe: Tłumacz przysięgły języka angielskiego, tłumacz języka angielskiego, tłumaczenia prawnicze, tłumaczenia specjalistyczne, tłumacz prawniczy, tłumacz angielski, tłumacz Chorzów, tłumaczenia
Pracownicy
 • Przemysław Kusik
  Przemysław Kusik

  Przekład i nauczanie języka ogólnego i specjalistycznego z dziedzin takich, jak: prawo, szeroko pojęty biznes, IT, teksty akademickie, turystyka.

Zakres działania
Aktualne zlecenia z naszym udziałem (4)
 • Przetłumacz na angielski wpis do CEIDG, tłumaczenie przysięgłe

  Dzień dobry, jestem tłumaczem przysięgłym języka angielskiego z wykształceniem prawniczym, specjalizującym się w przekładnie tekstów prawnych, finansowych i urzędowych. Oferuję tłumaczenia wysokiej jakości w rozsądnej cenie. Realizacja tłumaczenia w dniu jutrzejszym. Proszę o przesłanie wpisu na adres przemyslaw.kusik@englaw.pl w celu dokładnej wyceny. Zapraszam, Przemysław Kusik, EngLaw. www.englaw.pl

  35 zł
  za strona A4
 • Biuro tłumaczeń nawiąże współpracę

  Dzień dobry, jestem tłumaczem przysięgłym języka angielskiego, magistrem filologii angielskiej i magistrem prawa, a także absolwentem podyplomowych studiów przekładu. Posiadam certyfikaty Test of Legal English Skills oraz CPE. Specjalizuję się w przekładzie tekstów prawniczych, urzędowych, finansowych, ekonomicznych i ogólnobiznesowych. Mam doświadczenie w pisaniu i tłumaczeniu tekstów naukowych. Pracuję w programach Trados (własna licencja) i Smartcat. Zapraszam do kontaktu: przemyslaw.kusik@englaw.pl, 600-058-152. Pozdrawiam!

  32 zł
  za strona A4
 • Zlecę przetłumaczenie strony A4

  Dzień dobry, jestem tłumaczem przysięgłym języka angielskiego, magistrem prawa i filologii angielskiej. Specjalizuję się m.in. w przekładzie tekstów naukowych, takich jak streszczenia prac, artykuły naukowe, wnioski o granty itp. Sam jestem również autorem kilku artykułów naukowych. Dbam o właściwą konwencję terminologiczną i stylistyczną oraz poprawność językową tekstu tłumaczenia. Zapraszam do kontaktu: przemyslaw.kusik@englaw.pl, 600-058-152. Przemysław Kusik

  45 zł
  za całość
 • Poszukuję tłumacza j. angielskiego i tłumacza j.niemieckiego

  Dzień dobry, jestem tłumaczem przysięgłym języka angielskiego z doświadczeniem w tłumaczeniu tekstów biznesowych, również z zakresu marketingu, a także tekstów prawniczych oraz finansowych. Chętnie podejmę się realizacji zlecenia. Proszę o podesłanie tekstów do wyceny na adres e-mail: przemyslaw.kusik@englaw.pl. Zapraszam, Przemysław Kusik, www.englaw.pl

  32 zł
  za strona A4