Simply The Best - ELBES Sp. z o.o.

Gdynia

  • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
ELBES Sp. z o.o.
ELBES Sp. z o.o.
Telefon:
604XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
ul. Pułaskiego 6
81-368

Gdynia

Podgląd

Do wynajęcia lokal o powierzchni 292 m2, idealny do organizacji imprez okolicznościowych na 90 osób. Lokal składa się z dwóch sal bankietowych (101,90 m2 i 89 m2) oraz wyposażonego zaplecza kuchennego.
Wysoki standard wykończenia: klimatyzacja (możliwość regulacji temperatury w każdym pomieszczeniu), klimatyczne oświetlenie, podłoga z płytek granitowych. Lokal utrzymany w eleganckiej kolorystyce ecru.

Zaplecze kuchenne lokalu gastronomicznego jest wyposażone zarówno w blaty robocze, jak również podstawowe urządzenia kuchenne do gotowania (kuchnia ceramiczna, płyta do smażenia, piec konwekcyjno – parowy, frytkownica, bemar wodny) czy też przechowywania żywności (lodówki, zamrażarki, lady chłodnicze). Ponadto w zakresie wyposażenia zaplecza kuchennego lokalu gastronomicznego znajdują się takie urządzenia jak zmywarka, obieraczka warzyw czy kostkarka. Wszystkie urządzenia są sprawne i gotowe do użycia. Optymalnie zaaranżowana przestrzeń pozwala na sprawną organizację stanowisk pracy na każdym etapie przygotowywania posiłków.
Wyposażone zaplecze kuchenne POZWALA ZMNIEJSZAĆ KOSZTY ORGANIZACJI IMPREZY - ZATRUDNIENIE KUCHARZA JEST DUŻO TAŃSZE NIŻ ZAMÓWIENIE CATERINGU.

WOLNE TERMINY NE 2013 ROK!!
TYLKO TERAZ PROMOCJA: 1000 PLN NETTO ZA DOBĘ WYNAJECIA SALI!!

Słowa kluczowe: Sala weselna w Gdyni!! Wolne terminy na 2013 rok!! Promocja 1000 zł/doba!!
Zakres działania
  • Śluby, wesela  z Gdyni

    Organizacja przyjęć weselnych, kompleksowa organizacja ślubów, kompleksowa organizacja wesel

Aktualne zlecenia z naszym udziałem ()