Eksabit Sp. z o.o.

Gdańsk

  • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Eksabit Sp. z o.o.
Eksabit Sp. z o.o.
Telefon:
574XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość

Eksabit to przedsiębiorstwo zbudowane przez specjalistów
z wieloletnim doświadczeniem w branży budowlanej, elektrycznej oraz telekomunikacyjnej. Zapotrzebowanie rynku na wysokiej klasy profesjonalistów stało się impulsem do powołania firmy, która sprosta wszelkim wyzwaniom w najlepszej jakości.
Spółka zajmuje się kompleksową budową oraz wykonawstwem instalacji niskoprądowych, teletechnicznych oraz zdecydowaną większością prac budowlanych. Naszą ofertę kierujemy zarówno do deweloperów, spółdzielni mieszkaniowych, wspólnot oraz operatorów telekomunikacyjnych, ale także do każdego inwestora oczekującego sprawnej obsługi przedsięwzięcia. Naszym atutem jest starannie dobrany zespół pracowników, dzięki czemu wysoka jakość usług, terminowość ich wykonania i dobre relacje ze zleceniodawcą zawsze stoją na pierwszym miejscu.
Pełna realizacja inwestycji, czyli od projektów i zgód, poprzez zakup materiałów, budowę w każdym aspekcie oraz różnorodne pomiary, dają inwestorowi gwarancję pełnej sprawności przebiegu prac i braku wahań będących skutkiem nieprzewidzianych zdarzeń. W ramach prowadzonych działań zapewniamy profesjonalne doradztwo oraz rzetelną współpracę na wszystkich etapach realizacji zlecenia.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu i współpracy!

Słowa kluczowe: Usługi budowlane, usługi remontowe, remonty, remonty i wykończenia, wyposażenie wnętrz
Zakres działania
Aktualne zlecenia z naszym udziałem ()