EK Company Sp. z o.o.

Trzebownisko

  • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
EK Company Sp. z o.o.
EK Company Sp. z o.o.
Telefon:
177XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość

„BHP Duo Plus” Profil i misja – pragniemy być jednym z wiodących dostawców środków ochrony pracy wszędzie tam gdzie najważniejszym celem jest bezpieczeństwo pracowników.
Dzięki doświadczeniu i wiedzy całego zespołu zarówno dotyczącej specyfiki branży, szeroko rozumianej problematyki bezpieczeństwa pracy, jak i technik wspierania sprzedaży możemy zaoferować wysoki poziom obsługi w połączeniu z bardzo korzystną ofertą handlową.

Branża bezpieczeństwa i higieny pracy rozwija się bardzo szybko, na rynku wciąż pojawiają się nowe i udoskonalone produkty aby jeszcze lepiej służyć ochronie pracowników i zwiększać komfort pracy. Nasi pracownicy stale uczestniczą w szkoleniach organizowanych przez dostawców, staramy się szybko wdrażać nowości opracowane przez producentów branży bhp. W połączeniu z bardzo szeroką ofertą – ponad 50 stałych dostawców, w tym szereg firm europejskich, z którymi współpracujemy bezpośrednio, możemy zaspokoić praktycznie każdą potrzebę związaną z bezpieczeństwem w pracy.

Słowa kluczowe: Pośrednictwo w sprzedaży nieruchomości, opieka nad grobami, sprzątanie grobów, usługi pogrzebowe, usługi detektywistyczne
Aktualne zlecenia z naszym udziałem ()