ECO RGS Sp. z o.o. Sp.k.

Warszawa

  • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
ECO RGS Sp. z o.o. Sp.k.
ECO RGS Sp. z o.o. Sp.k.
Telefon:
222XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

ECO RGS świadczy kompleksowe usługi w zakresie ochrony środowiska. Siedziba firmy znajduje się w Warszawie, jednak działania obejmują całą Polskę. Celem firmy jest poprawa środowiska gruntowego.
Wykonuje szczegółowe badania gruntu oraz pomaga w wyborze odpowiedniego sposobu na usuwanie zanieczyszczeń w glebie. W skład oferty wchodzi m.in. remediacja i geofizyka. Remediacja jest procesem, który usuwa zanieczyszczenia negatywnie wpływające na stan środowiska naturalnego. Proces ten dotyczy zarówno ziemi i gleby, a także wód gruntowych. Ma na celu przywrócenie sytuacji przed zanieczyszczeniem w możliwie jak największym stopniu. ECO EGS wykonuje remediację sposobem ex situ oraz in situ. W skład działań wchodzi m.in. wiercenie geologiczne, pobieranie próbek, badania laboratoryjne gruntów i wód, remediacja środowiska zanieczyszczonego, a także ocena i monitoring stanu środowiska, obsługa prawna i wiele innych czynności.
W ramach usług geofizycznych wykonywane są m.in. ekspertyzy, oceny oraz badania dla celów projektowych, powykonawczych jak również monitoringu. Zapewnia pomoc w doborze odpowiedniej metody geofizycznej i zakresu prac polowych. Działa w zakresie budownictwa mieszkaniowego, drogownictwa, kolejnictwa oraz przemysłu. W skład najczęściej spotykanych metod należą pomiary sejsmiczne, georadarowe oraz elektrooporowe, a także metoda elektromagnetyczna.
ECO RGS to firma zbudowana z wykwalifikowanej kadry, posiadającej odpowiednie uprawnienia, a także wiedzę niezbędną do realizacji projektów zarówno dla instytucji państwowych, jak i firm oraz osób prywatnych. Zapewnia profesjonalną pomoc na każdym etapie współpracy oferując doradztwo w wyborze odpowiednich i najlepszych rozwiązań.

Słowa kluczowe: Ekologia, ochrona środowiska, badania środowiska gruntowego, badania środowiska gruntowego warszawa, odbiór gruntów skażonych, odbiór gruntów skażonych warszawa, odbiór gruntów zanieczyszcz
Zakres działania
Aktualne zlecenia z naszym udziałem ()