Easy Solution

Pszczyna

 • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Easy Solution
Easy Solution
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

Nasza firma zajmuje się głównie tworzeniem stron internetowych oraz sklepów internetowych, ale nie tylko - jeżeli potrzebujesz aplikacje mobilną lub zaawansowany system np. CRM, również możesz nam to zlecić. Nasza firma pracuję dla klientów z całego świata.

Przy realizacji zleceń wykorzystujemy takie technologie jak:

HTML5 / CSS3
Bootstrap 3
JavaScript / jQuery /ReactJS
PHP7
Laravel 5 Framework
Magento 1/2
Wordpress
MYSQL

Zapraszamy również na naszą stronę internetową www.easysolcompany.com (posiadamy jedynie wersje anglojęzyczną).

Słowa kluczowe: Tworzenie stron www, tworzenie stron internetowych, strony www, strony internetowe, tworzenie serwisów www
Zakres działania
Kupuj materiały budowlano-dekoracyjne nawet 10% taniej
Dołącz do Programu DOM Leroy Merlin

Masz już kartę DOM? Dopisz ją do swojego konta na oferii!

Aktualne zlecenia z naszym udziałem (13)
 • Modul Prestashop pobierajacy aukcje z Allegro

  Witam, posiadamy doświadczenie w pracach z allegro API jaki prestashop. Chętnie podejmiemy się wykonania tego zlecenia, możemy zacząć w zasadzie już jutro. Kwota jest oczywiście przybliżona, termin to maks 2-3 tygodnie z testami i wdrożeniem. Jeśli są Państwo zainteresowani, zapraszam do kontaktu kontakt@easy-solution.pl. lub tel. 509656589

  1500 zł
  za całość
 • Aplikacja mobilna na Iphony dla serwisu internetowego

  Witam, chętnie podejmiemy się realizacji dla Państwa aplikacji. aby podać szczegółowy koszt potrzebujemy, więcej wytycznych. Proces tworzenia takiej aplikacji, zwykle dzielimy na kilka etapów. Znając wymagania klienta, tworzymy prototyp aplikacji, potem na podstawie tego prototypu tworzymy aplikacje. Przez cały okres trwania projektu, klient ma kontakt z osobą odpowiedzialną za dane zlecenie / produkt. Nasza stawka godzinowa to 80 zł netto / h. Jeśli są Państwo zainteresowani współpracą, zapraszam do kontaktu kontakt@easy-solution.pl lub tel. 509656589, chętnie zapoznamy się z szczegółami i udzielimy kilku porad.

  Do negocjacji
 • CRM DLA FIRMY HANDLOWEJ - OFERTA TYLKO DLA FIRM IT Z MAZOWSZA

  Witem, chętnie podejmiemy się zbudowania takiego systemu. Posiadamy doświadczenie w pisaniu dedykowanych systemów CRM. Proszę o przesłanie szczegółów na kontakt@easy-solution.pl, lub kontakt telefoniczny 509656589

  Do negocjacji
 • Allegro webapi - skrypt wyświetlający trwające aukcje / zakończone

  Witam, chętnie podejmiemy współpracę, mamy doświadczenie w pracach z Allegro webAPI. Robocza godzina pracy naszego programisty to 60 zł / netto. Taki skrypt w najprostszej wersji to maksymalnie 8 godzin pracy. Zapraszam do kontaktu kontakt@easy-solution.pl, tel. 509656589

  600 zł
  za całość
 • Stworzenie/zmodyfikowanie strony internetowej z konfiguratorem

  Witam, chętnie podejmiemy się współpracy. Posiadamy doświadczenie przy podobnych realizacjach. Podana cena jest mocno orientacyjna, proszę o przesłanie szczegółów na maila kontakt@easy-solution.pl, ew. tel 509656589

  8000 zł
  za całość
 • MAGENTO - LAYOUT - Wykonanie layoutu na podstawie pliku PSD od grafika

  Witam, specjalizujemy się w pracy z systemami Magento (1/2), chętnie podejmiemy się zlecenia. Kwota zależna jest od złożoności layoutu, proszę o jego przesłanie na maila kontakt@easy-solution.pl, wówczas wyślemy estymacje.

  Do negocjacji
 • Zlecę wykonanie katalogu firm z wideo czatem

  Witam, software house, którego jestem właścicielem chętnie podejmie z Państwem współpracę. Posiadamy kilka teamów programistycznych, doświadczonych przy dużych projektach. Korzystamy z metodologii zarządzania projektami SCRUM. Naszym głównym narzędziem pracy jest najpopularniejszy na świecie framework php Laravel 5. Jeśli są Państwo zainteresowani współpracą, zapraszam do kontaktu kontakt@easy-solution.pl, tel. 509656589 Wycena jest oczywiście póki co orientacyjna.

  50000 zł
  za całość
 • Zlecenie dla programistów

  Witam, software house, którego jestem właścicielem chętnie podmienię z Państwem współpracę. Posiadamy kilka teamów programistycznych, doświadczonych przy dużych projektach. Korzystamy z metodologii zarządzania projektami SCRUM. Naszym głównym narzędziem pracy jest najpopularniejszy na świecie framework php Laravel 5. Jeśli są Państwo zainteresowani współpracą, zapraszam do kontaktu kontakt@easy-solution.pl, tel. 509656589, mile widziane więcej szczegółów, w celu wykonania kosztorysu.

  Do negocjacji
 • Szukam programisty Magento

  Witam, nasz software house specjalizuje się w pracy z Magento, zapraszam do kontaktu kontakt@easy-solution.pl, tel. 509656589. Współpracę możemy rozpocząć od zaraz.

  86 zł
  za roboczogodzina
 • Stworzenie systemu rezerwacji wizyt dla klientów

  Witam, software house, którego jestem właścicielem chętnie podejmie z Państwem współpracę. Posiadamy kilka teamów programistycznych, doświadczonych przy dużych projektach. Korzystamy z metodologii zarządzania projektami SCRUM. Naszym głównym narzędziem pracy jest najpopularniejszy na świecie framework php Laravel 5. Jeśli są Państwo zainteresowani współpracą, zapraszam do kontaktu kontakt@easy-solution.pl, tel. 509656589

  12300 zł
  za całość
 • MODERNIZACJA SKLEPU WWW

  Witam, prowadzę software house, jedną z naszych usług jest stała opieka nad istniejącymi już sklepami internetowymi. Zapewniamy kontakt 7 dni w tygodniu via slack (lub telefon). Mamy w swoich szeregach sporo doświadczonych programistów, także, żaden problem nie będzie dla nas nie do rozwiązania :) W razie zainteresowania zapraszam do kontaktu kontakt@easy-solution.pl, tel. 509656589, stawka godzinowa przy stałej współpracy to 70 zł netto.

  86 zł
  za roboczogodzina
 • Rozwój działającego już serwisu ogłoszeniowego - PHP, JS, CSS, MySQL.

  MIKI - Witam, prowadzę software house, jedną z naszych usług jest stała opieka nad istniejącymi już portalami. Zapewniamy kontakt 7 dni w tygodniu via slack (lub telefon). Mamy w swoich szeregach sporo doświadczonych programistów, także, żaden problem nie będzie dla nas nie do rozwiązania :) W razie zainteresowania zapraszam do kontaktu kontakt@easy-solution.pl, tel. 509656589, stawka godzinowa przy stałej współpracy to 70 zł netto.

  86 zł
  za roboczogodzina
 • wykonanie portalu internetowego - giełda, licytacja, sprzedaż usług

  Witam, software house, którego jestem właścicielem chętnie podmienię z Państwem współpracę. Posiadamy kilka teamów programistycznych, doświadczonych przy dużych projektach. Korzystamy z metodologii zarządzania projektami SCRUM. Naszym głównym narzędziem pracy jest najpopularniejszy na świecie framework php Laravel 5. Jeśli są Państwo zainteresowani współpracą, zapraszam do kontaktu kontakt@easy-solution.pl, tel. 509656589, mile widziane więcej szczegółów, w celu wykonania kosztorysu.

  100 zł
  za roboczogodzina