DTP Pro

Poznań

 • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
DTP Pro
DTP Pro
Telefon:
882XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

DTP Pro świadczy usługi outsourcingu procesu wydawniczego, w zakresie redakcji, korekty, składu tekstu, a także oprawy graficznej publikacji. Nasza oferta umożliwia wydawnictwom sprawniejszą, bardziej wydajną pracę nad projektami oraz generowanie odczuwalnych oszczędności.

Outsourcing procesu wydawniczego jest najbardziej korzystny dla wydawnictw, które zlecają podmiotom zewnętrznym zarówno skład DTP, jak i redakcję oraz korektę publikacji. Wszystkie te usługi wykonuje u nas jeden zwarty zespół, co usprawnia komunikację i przebieg prac, eliminuje przestoje pomiędzy poszczególnymi etapami procesu, a także pozwala na zmniejszenie kosztów przygotowania tekstu do druku. Stosowany przez nas system umożliwia również całkowitą kontrolę nad całością prac opiekunowi projektu ze strony wydawnictwa.

Słowa kluczowe: Poligrafia, dtp, usługi poligraficzne, usługi dtp, drukarnie
Zakres działania
Kupuj materiały budowlano-dekoracyjne nawet 10% taniej
Dołącz do Programu DOM Leroy Merlin

Masz już kartę DOM? Dopisz ją do swojego konta na oferii!

Aktualne zlecenia z naszym udziałem (2)
 • Korekta transkryptów wygenerowanych automatycznie (PL)

  Panie Mariuszu, Proponuję 60 zł + VAT za pełne opracowanie godziny materiału. W tej cenie weryfikujemy poprawność tłumaczenia, redagujemy, żeby brzmiało po polsku oraz dopasowujemy do oryginału (lektora). Do pracy możemy przydzielić osoby swobodnie poruszające się w nomenklaturze związanej z IT. Wystawiamy faktury VAT. Możliwość skoordynowania całości prac. Po szczegóły zapraszam do kontaktu.

  60 zł
  za sztuka
 • Zlecimy usługi DTP i OCR

  Dzień dobry, Zapraszam do współpracy. Co może przemawiać za wyborem naszej oferty: ● zespół praktyków zaprawionych w bojach wydawniczych - niestraszne nam terminy, współpraca z drukarnią czy poprawki od reklamodawców ● doświadczenie w pracy na gotowych layoutach magazynów czy tłumaczeń technicznych, ● możliwość poszerzenia współpracy o redakcję/korektę materiałów w języku polskim, ● doświadczenie w długotrwałej współpracy i budowaniu partnerskich relacji, ● Koszt składu: skład książek (70-80 pln/arkusz wydawniczy), czasopisma (25-35/strona), skład dokumentów do tłumaczenia(10-20 zł/strona). Przy kompleksowej współpracy z chęcią możemy przystąpić do negocjacji stawek.

  Do negocjacji