Dotacje na start - Dotacje Biznesplany

Łódź

  • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Dotacje Biznesplany
Dotacje Biznesplany
Telefon:
500XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Piłsudskiego 15/23, 90-307 Łódź
90-001

Łódź

Podgląd

Skuteczność w pozyskiwaniu dotacji potwierdzona przez klientów na  https://www.facebook.com/dotacjezurzedupracy/ , którzy zaufali mi powierzając napisanie wniosku  o dotację i ją otrzymali.

Specjalizuję się w pisaniu wniosków o dotacje na rozpoczęcie działalności do Powiatowego Urzędu Pracy, wyposażenie stanowiska pracy dla firm, dotacje z PFRON i innych instytucji przyznających wsparcie. 10 lat doświadczenia to setki napisanych wniosków i biznesplanów, co pozwala mi doradzić Państwu w każdej zawiłej kwestii związanej zarówno z ustawą o promocji zatrudnienia jak i zapisami stosowanymi w regulaminach przez urzędy pracy, które budzą liczne wątpliwości i wymagają szczegółowego, rzetelnego wyjaśnienia.

Na każdym etapie ubiegania się o dotację - począwszy od rejestracji w PUP jak i w trakcie procedury składania wniosku, aż do podpisania umowy z Urzędem Pracy dzielę się z Państwem także swoją wiedzą z zakresu księgowości, co jest szczególnie istotne podczas rejestracji firmy i wyboru korzystnej formy rozliczenia, która pozwoli zaliczyć środki z dotacji do kosztów.

Szerokie spektrum działalności moich klientów pozwoliło mi zdobyć doświadczenie i wiedzę z różnych dziedzin, także tych nietypowych i związanych z najnowocześniejszymi rozwiązaniami w biznesie.

Serdecznie zapraszam do współpracy oraz na mój fanpage z informacjami o aktualnych konkursach o dotacje
https://www.facebook.com/dotacjezurzedupracy/

Tel. 500-802-883

Słowa kluczowe: Doradztwo finansowe, audyt finansowy, firma audytowa, firma konsultingowa, audyt firmy
Zakres działania
Aktualne zlecenia z moim udziałem ()