Doradztwo Podatkowe, Finansowe i Gospodarcze - Piotr Jułga

Jasien

 • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Doradztwo Podatkowe, Finansowe i Gospodarcze - Piotr Jułga
Doradztwo Podatkowe, Finansowe i Gospodarcze - Piotr Jułga
Telefon:
663XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

Ogrom zmian legislacyjnych oraz ich znaczne tempo powodują coraz więcej problemów w prawidłowym rozliczaniu się z Urzędami Skarbowymi, ale także dają możliwość zastosowania rozwiązań pozwalających prowadzić rozliczenia w sposób bardziej efektywny.
Usługi świadczone przez naszą firmę bazują na wiedzy i doświadczeniu osób tworzących firmę. Usługi Doradztwa podatkowego są świadczone przez licencjonowanego Doradcę Podatkowego – Piotra Jułgę, nr wpisu 13471. Posiada on bogate doświadczenie z zakresu doradztwa podatkowego, nabyte w trakcie pracy zarówno w spółce doradztwa podatkowego zaliczanej do tzw. BIG 4, dużej holenderskiej firmy z branży ropy naftowej, a także doradztwie finansowo gospodarczym działającym na rzecz jednostek samorządu terytorialnego. Warto podkreślić, że fakt świadczenia usług przez licencjonowanego Doradcę Podatkowego nie tylko stanowi gwarancję wysokiego poziomu wykonywanych usług, ale także daje zabezpieczenie w formie ubezpieczenia OC. Warto także wskazać, na kompleksową oraz szeroką ofertę, przygotowaną dla Państwa, która oprócz czynności doradztwa podatkowego obejmuje, usługi księgowe, doradcze oraz RODO.

Słowa kluczowe: Dotacje unijne, fundusze unijne, księgowość, kancelaria adwokacka, kancelaria prawna, komornicy, pomoc prawna, prawnicy, usługi finansowe, notariusze, usługi prawne, usługi prawnicze
Pracownicy
 • Piotr Jułga
  Piotr Jułga

  Założycieli i właściciel naszej kancelarii, certyfikowany doradca podatkowy. Doświadczenie zdobywał zarówno w znanych i renomowanych firmach (Deloitte,Shell) jak i w niewielkim doradztwie finansowo gospodarczym.

Zakres działania
 • Usługi prawne i finansowe z Jasienia

  Prawnicy, fundusze unijne, kancelaria prawna, księgowość, komornicy, usługi prawnicze, usługi prawne, notariusze, dotacje unijne, pomoc prawna, usługi finansowe, kancelaria adwokacka

Aktualne zlecenia z naszym udziałem (1)
 • księgowy stacjornalnie Kraków

  W działalności gospodarczej oprócz elementów finansowych, bardzo ważne jest także odpowiednie planowanie podatkowe. Dlatego wskazana przez naszą kancelarię cena zawiera także (oprócz usług księgowych) także usługi doradztwa podatkowego z zakresu prowadzonej przez Państwa Działalności Gospodarczej, świadczone przez licencjonowanego Doradcę Podatkowego. Cena usług rozpoczyna się od kwoty 246 zł brutto (uzależniona jest od ilości dokumentów). Zachęcamy do kontaktu: biuro@doradztwo-podatkowe.org.pl. istnieje możliwość umówienia się na niezobowiązujące spotkanie, na którym przedstawimy Państwu wszelkie aspekty współpracy.

  246 zł
  za miesiąc