Dominika Chmielewska

Wasilków

  • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Dominika Chmielewska
Dominika Chmielewska
Telefon:
538XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

Wierzę, że nie liczą się tytuły, tylko dyscyplina, pracowitość i doświadczenie. Dwa pierwsze już mam, na trzecie pracuję. Choć jeszcze studiuję, coraz bardziej zgłębiam się w tajniki słowa pisanego i robię wszystko, by stało się moją pracą.

Studiuję kulturoznawstwo i filozofię, Poznając obce kultury, uczę się tolerancji i świadomości, jak funkcjonuje współczesny świat. Obcując z poglądami filozofów, jestem w stanie zrozumieć specyfikę ludzkiego umysłu i nauczyć się logicznego myślenia. Nie jestem copywriterem o wieloletnim doświadczeniu, dlatego zaręczam, że każde zlecenie wykonuję z pięciokrotnie większą starannością - niż standardowy copywriter - i wyczuleniem na pomyłki; przedkładam jakość nad ilość.

***

Mogę napisać dla Ciebie:
- teksty preclowe i zapleczowe
- posty na forach
- artykuły, recenzje, teksty specjalistyczne, teksty na bloga
- slogany reklamowe
oraz wykonać korektę tekstów;

Mam doświadczenie w pisaniu referatów i prac dyplomowych. Służę pomocą.

Chętnie podejmę się i innych zleceń, związanych ze słowem pisanym. Postaram się dostosować do Twoich wymagań i stworzyć jak najbardziej wartościowe treści.

Słowa kluczowe: Copywriting, korekta, pisanie tekstów, teksty, SEO, posty na blogi, precel, zaplecza, katalogi, artykuły, ghost writer, blog, redagowanie, recenzje, felietony, teksty specjalistyczne
Zakres działania
Aktualne zlecenia z moim udziałem ()