Dobosz.studio

Poznań

 • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
dobosz.studio
dobosz.studio
Telefon:
798XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

Jesteśmy poznańskim studiem graficznym. W naszej pracowni projektowej łączymy pomysłowość z wieloletnim doświadczeniem w branży reklamowej, nieszablonowe myślenie z użytecznością. Zajmujemy się szeroko pojętą grafiką użytkową.Kochamy to co robimy, więc nie boimy się szukać nowych, lepszych rozwiązań. Obejrzyj nasze portfolio - www.dobosz.studio i www.dobosch.com.

Słowa kluczowe: Poligrafia, dtp, usługi poligraficzne, usługi dtp, drukarnie
Zakres działania
Kupuj materiały budowlano-dekoracyjne nawet 10% taniej
Dołącz do Programu DOM Leroy Merlin

Masz już kartę DOM? Dopisz ją do swojego konta na oferii!

Aktualne zlecenia z naszym udziałem (4)
 • Zlecę wykonanie katalogu

  Witam, jesteśmy studiem graficznym z wieloletnim doświadczeniem w branży. Mamy doświadczenie w projektowaniu i drukowaniu katalogów produktowych, technicznych i wizerunkowych. Ostatni katalog produktowy - https://www.globalo.pl/katalog-okapow-kuchennych-globalo-2018/. Zapraszamy do kontaktu i zapoznania się z portfolio prac na dobosz.studio. Cena i termin realizacji do ustalenia po podaniu szczegółów współpracy.

  1 zł
  za całość
 • Firma odzieżowa podejmie współpracę w zakresie grafiki komputerowej.

  Witam, jesteśmy studiem graficznym z wieloletnim doświadczeniem w branży. Mamy 15-letnie doświadczenie w branży. Zajmujemy się stałą obsługą kilku firm (nazwy podamy podczas rozmowy) w zakresie, o którym Państwo wspominają w zleceniu. Zapraszamy do kontaktu i zapoznania się z portfolio prac na dobosz.studio.

  1 zł
  za całość
 • Stworzenie katalogów technicznych w Indesign

  Witamy! Jesteśmy studiem graficznym z wieloletnim doświadczeniem w branży. Mamy doświadczenie w projektowaniu i drukowaniu katalogów, albumów. Ostatni katalog produktowy - https://www.globalo.pl/katalog-okapow-kuchennych-globalo-2018/. Zapraszamy do kontaktu i zapoznania się z portfolio naszych prac na dobosz.studio. Cena i termin realizacji do ustalenia po podaniu szczegółów współpracy.

  1 zł
  za całość
 • Zlecę wykonanie projektu katalogu w formacie A4

  Witam, jesteśmy studiem graficznym z wieloletnim doświadczeniem w branży. Mamy doświadczenie w projektowaniu i drukowaniu katalogów, albumów. Ostatni katalog produktowy - https://www.globalo.pl/katalog-okapow-kuchennych-globalo-2018/. Zapraszamy do kontaktu i zapoznania sie z portfolio prac na dobosz.studio. Cena i termin realizacji do ustalenia po podaniu szczegółów współpracy.

  1 zł
  za całość