DJ Porke - Dj Porke

Nowy Sącz

 • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Dj Porke
Dj Porke
Telefon:
534XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

Witam,

Szukasz Dj Wodzirej-a na sylwestra, wesele, studniówkę lub też inne imprezy okolicznościowe typu: firmowe, 18-nastki, półmetki, zabawy andrzejkowe, imprezy szkolne, dancingi….. to dobrze trafiłeś.
Zajmuje się tym fachem już ponad 10 lat i mam duże grono zadowolonych klientów.
Posiadam swój sprzęt do grania jak i nagłośnienie profesjonalnej firmy LDM oraz efekty świetlne różnego rodzaju - wytwornice dymu. Dodatkowo na każdej imprezie rozdaje różnego rodzaju gadżety, które upamiętniają super przebytą imprezę.
Impreza to nie tylko granie ulubionych utworów z mojej strony, ale też prowadzenie konkursów, zabaw, itp.

Słowa kluczowe: Didżeje, dj na wesele, dj oprawa muzyczna, dj wodzirej, dj wodzirej na wesele
Umiejętności
 • DJ WODZIREJ NA WESELE NOWY SĄCZ I MAŁOPOLSKA

  Zaawansowany (20 lat)

Doświadczenie
 • DJ NA WESELE NOWY SĄCZ I MAŁOPOLSKA (styczeń 1999 - obecnie)

  WŁAŚCICIEL: Nie jestem Dj’em, jakich wielu dzisiaj, którzy imprezy traktują jako dodatkowy zarobek w weekend. Prowadzę profesjonalną działalność gospodarczą w zakresie oprawy muzycznej imprez, przez co do każdego zlecenia podchodzę z należytą starannością i odpowiednio przygotowany. Bycie dj’em jest dla mnie nie tylko wykonywanym zawodem, ale również ogromną pasją, którą rozwijam nieustannie od prawie 20 lat. Pierwszą styczność z konsoletą miałem już w szkole średniej, w kolejnych latach doskonaliłem swoje umiejętności dj’skie na kilkuset imprezach, również jako rezydent w klubach muzycznych. Od około 10 lat działam również w branży weselnej. Przyjęcia weselne to szczególny rodzaj imprez, podczas których doświadczenie, opanowanie i profesjonalizm w wykonywaniu świadczonych usług są podstawą zadowolenia Pary Młodej oraz ich gości. W każdą imprezę staram się wkładać maksimum zaangażowania oraz dużą dawkę poczucia humoru, tak by zapewnić gościom niezapomniane doznania muzyczne i świetną zabawę.

Dyplomy i certyfikaty
Sprzęt i wyposażenie
 • ..:: SPRZĘT MUZYCZNY, NAGŁOŚNIENIE, OŚWIETLENIE i EFEKTY SPECJALNE ::.. PIONEER, SHURE, JBL, LDM..........
  ..:: SPRZĘT MUZYCZNY, NAGŁOŚNIENIE, OŚWIETLENIE i EFEKTY SPECJALNE ::.. PIONEER, SHURE, JBL, LDM..........

  Pracuję na wysokiej jakości profesjonalnym sprzęcie muzycznym marki Pioneer. Posiadam sprzęt nagłośnieniowy firmy LDM i JBL który zapewnia nieskazitelnej jakości dźwięk. Dysponuje efektywnym oświetleniem, w skład którego wchodzą m. in. ruchome głowy, skanery, lasery, flowery, par-y oraz reflektory oświetleniowe, montowane na profesjonalnej rampie dające intensywne doznania wizualne. Swoim klientom mogę zaproponować również efekty specjalne, dzięki wysokiej klasy urządzeniom, które wytwarzają BAŃKI MYDLANE czy CIĘŻKI DYM, które sprawdzają się w szczególności w kluczowych chwilach przyjęć, takich jak np. pierwszy taniec na weselu. Posiadam również projektor multimedialny z ekranem, na którym na życzenie klientów w trakcie imprezy mogę wyświetlić krótki film lub pokaz slajdów czy zdjęć. Nieustanie inwestuje w coraz to nowsze technologie, które mają na celu zapewnienie jeszcze lepszych doznań muzycznych i wizualnych prowadzonych przeze mnie imprez.

Warunki współpracy
 • ...:: WYNAGRODZENIE ZA USŁUGĘ ::..
  Moje wynagrodzenie za oprawę muzyczną imprez jest wysoce konkurencyjne w stosunku do innych DJ działających na rynku muzycznym w okolicy. Moja oferta rozpoczyna się już od kwot 500 złotych za poprowadzenie mniejszych imprez typu urodziny, rocznice poprzez kwoty 800 złotych za poprawiny i 1500 złotych za wesela, skończywszy na indywidualnie wycenianych większych imprezach plenerowych dla szerszej publiki. W skład mojego wynagrodzenia wchodzi szeroko pojęta oprawa muzyczna imprezy-przyjęcia, w tym w szczególności nagłośnienie, efekty świetlne i specjalne, poprowadzenie zabaw, dojazd na miejsce wykonania usługi do 150 km od Nowego Sącza (powyżej tego dystansu dojazd dodatkowo płatny, koszt dojazdu uzgadniany jest wówczas indywidualnie z klientem). Podpisanie umowy jest gwarancją niezmienności wynagrodzenia. Cena uzgadniana jest każdorazowo indywidualnie z klientem. Zapraszam do kontaktu, każdy klient jest inny i ma inne oczekiwania co do swojego przyjęcia, dlatego też istnieje możliwość negocjacji wynagrodzenia w zależności od czasu trwania imprezy i indywidualnych upodobań!

Zakres działania
Aktualne zlecenia z moim udziałem ()