DJ na wesele G. Świstuń - DJ na wesele Grzegorz Świstuń

Wrocław

 • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
DJ na wesele Grzegorz Świstuń
DJ na wesele Grzegorz Świstuń
Telefon:
532XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

DJ i wodzirej Grzegorz Świstuń na udane Twoje wesele.
Jeżeli szukacie profesjonalnego DJ i wodzireja na wesele tradycyjne lub nowoczesne, który zagra i sprawi, że wszyscy goście będę w pełni zadowoleni z oprawy muzycznej i zabaw, nie mogliście lepiej trafić.

- Bogaty repertuar muzyczny
- Profesjonalne prowadzenie imprezy (wiele atrakcji)
- Wysoki poziom artystyczny
- Rewelacyjna zabawa przy zróżnicowanej muzyce
- Wiele lat doświadczenia
- Zawsze doskonały humor
- Zabawy i konkursy i animacje przy muzyce
- Profesjonalne nagłośnienie i oświetlenie
- Elastyczność i uniwersalność

Jako DJ i wodzirej zajmuję się organizacją i prowadzeniem imprez m.in.: wesela alkoholowe i bezalkoholowe, studniówki, bale karnawałowe dla dzieci i dorosłych, prymicje, bale sylwestrowe, imprezy tematyczne, firmowe, urodzinowe, jubileuszowe oraz okolicznościowe.

Ślub i wesele to szczególny czas dla nowożeńców, dlatego zawsze podchodzę indywidualnie i przygotowuje wspólnie z Państwem scenariusz uroczystości wcześniej, dobieramy repertuar, wybieramy konkursy i zabawy, sposób przeprowadzenia oczepin oraz ustalamy wszelkie szczegóły, aby w tym wyjątkowym dniu na koniec, będziecie mogli powiedzieć, że było to wymarzone wesele.

Dzięki dużej mobilności zaoferować mogę swoje usługi klientom z całego regionu, a w drodze indywidualnych ustaleń także innych miast Polski.

DZIAŁAM W PEŁNI LEGALNIE POSIADAM WŁASNĄ FIRMĘ ŚWIADCZĄCĄ USŁUGI MUZYCZNE, WIĘC PRZY KAŻDYM ZLECENIU WYSTAWIAM RACHUNEK!

Jako członek największego klubu płytowego DJ PROMOTION, która zrzesza polskich zawodowych prezenterów dyskotekowych i radiowych oraz DJ’ów posiadam legalne i certyfikowane: płyty AUDIO oraz pliki muzyczne – najwyższej jakości z muzyką światową i polską, różnorakich gatunków i stylów muzycznych.

Słowa kluczowe: Didżeje, dj na wesele, dj oprawa muzyczna, dj wodzirej na wesele, DJ na wesele, muzyka na wesele , wodzirej na wesele, Dj dolnośląskie, dj wrocław, TAGI DJ Gliwice dj katowice dj kraków dj na im
Realizacje
Zdjęcia i grafika (5)
WWW (1)
Pracownicy
 • Grzegorz Świstuń
  Grzegorz Świstuń

  Firma Mediabox Grzegorz Świstuń zajmuję się kompleksową organizacją i prowadzeniem wesel alkoholowych, jak i bezalkoholowych.

Sprzęt i wyposażenie
 • nagłośnienie, oświetlenie, odtwarzacze, sterowniki itp. QSC, Pioneer, Shure, ADJ
  nagłośnienie, oświetlenie, odtwarzacze, sterowniki itp. QSC, Pioneer, Shure, ADJ

  i możliwości Klienta, będąc zawsze tam, gdzie Państwo potrzebujecie: w restauracji , hotelu, w domu weselnym, w szkole , w centrach konferencyjnych. W chwili obecnej dysponuje nowoczesnym sprzętem grającym, nagłośnieniowym oraz oświetleniowym renomowanych firm Pioneer, QSC K12 , QSC KSUB, Prolights FY 250 S, American DJ Inno Spot Pro, LSX-250RVP, American DJ 5P HEX, SOUNDCRAFT SPIRIT M4, Allen & Heath ZED 12, Shure. Konfiguracja sprzętu nagłośnieniowego i oświetlenia jest uzależniona od rodzaju imprezy i wymogów oraz potrzeb klienta. Współpracuję z wieloma osobami oraz firmami i na życzenie Klienta mogę pomóc i doradzić w wyborze firm dostarczających sprzęt estradowy w postaci sceny, nagłośnienia i oświetlenia. W zakładkach dotyczące sprzętu, jak i na stronie www.mediabox.info.pl lub www.grzegorzświstuń.pl znajdują się szczegółowe informacje dotyczące sprzętu na jakim pracuję oraz zapraszam na krótkie filmy, które pokazują jak ten sprzęt w rzeczywistości pracuje.

Zakres działania
Aktualne zlecenia z naszym udziałem ()