Dj blaym i wodzirej - DJ BLAYM Andrzej Ilczuk - dźwięk, światło, muzyka

Mordy

  • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
DJ BLAYM Andrzej Ilczuk - dźwięk, światło, muzyka
DJ BLAYM Andrzej Ilczuk - dźwięk, światło, muzyka
Telefon:
604XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Kilińskiego
08-140

Mordy

Podgląd

Dj blaym i wodzirej - wesela, imprezy firmowe, eventy promocyjne, studniówki, bale !

Organizując oprawę muzyczną imprezy zaoferujemy Państwu:
- prowadzenie w dwuosobowej obsadzie - czyli dj blaym i wodzirej który poprowadzi biesiadę weselną z akordeonem oraz zabawy integracyjne dla gości
- doskonałej klasy nagłośnienie
- nowoczesne oświetlenie sali oparte na najnowszych urządzeniach (głowice ruchome typu spot)
- wszechstronny repertuar muzyczny (ponad 20.000 utworów wyłącznie na oryginalnych płytach i plikach cyfrowych z najlepszych wytwórni)
- efekty w postaci dymu i mgły
- niespodzianki i atrakcje dla gości (również dla najmłodszych - drobne upominki oraz krótki blok zabaw dla dzieci jeśli będą na weselu)


Jesteśmy profesjonalną firmą zajmująca się oprawą muzyczna i techniczną wszelkiego rodzaju imprez, Współpracujemy z organizacjami zbiorowego zarządzania zpav i stoart oraz zaiks - co jest gwarancją pełnej legalności wykorzystania nagrań i praw autorskich podczas ewentualnej kontroli inspektorów w czasie imprezy. Dj blaym czyli Andrzej Ilczuk - członek Polskiego Stowarzyszenia muzyki DJ UNION, zawodowy discjockey , na scenie od 1997 r - pracę za konsoletą zaczął w wieku 15 lat.

Na Nasze usługi wystawiamy fakturę VAT.

Zapraszamy do zapoznania się z opiniami osób dla których mieliśmy przyjemność pracować oraz materiałami na facebook'u - zapraszamy do polubienia i śledzenia naszych stron (na youtube znaleźć można również kilka filmików - wystarczy wpisać w wyszukiwarce dj blaym)

http://djblaym.agencjamuzyczna.eu/#|d:opinie
https://www.facebook.com/DjBlaym?ref=hl
https://www.facebook.com/deejaynawesele/

Pozdrawiam serdecznie i zapraszam do kontaktu

Słowa kluczowe: Dj na wesele, dj mazowieckie, dj i wodzirej , dj blaym wesele, muzycy weselni, zespoły muzyczne na wesele, kapela weselna
Realizacje
Zdjęcia i grafika (5)
  • imprezy firmowe Realizujemy wiele imprez - w lokalach, plenerze jak również i halach firmowych zapraszamy do skorzystania z naszej oferty którą dostosujemy do Państwa indywidualnych wymagań.
  • bale , studniówki , imprezy okolicznościowe Zajmujemy się realizacją wszelkiego rodzaju imprez , wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom nasza oferta wciąż poszerza się o nowe możliwości oraz atrakcje. Pracujemy na doskonałej klasy urządzeniach pozwalających uzyskać optymalne efekty przy każdej realizacji.
  • firma godna zaufania Zaufało nam wiele osób powierzając realizację ważnych wydarzeń gdzie muzyka i dobra zabawa była podstawą uroczystości. Cieszymy się zadowoleniem klientów które motywuje nas nieustannie do rozwoju i podnoszenia jakości proponowanych przez nas usług. Zapraszamy do Współpracy !
  • imprezy weselne z wodzirejem Organizujemy bardzo dużo wesel, mamy bardzo bogatą i ciekawą ofertę dla przyszłych par młodych. Wesela prowadzimy w dwuosobowym zespole, czyli dj blaym i wodzirej który rozrusza wszystkich gości, poprowadzi ciekawe zabawy i na życzenie biesiadę z akordeonem. W programie mamy również atrakcje dla dzieci.
  • kameralne imprezy okolicznościowe Zajmujemy się również organizacją małych imprez zamkniętych typu jubileusze, urodziny, imprezy rodzinne, bankiety.
Dyplomy i certyfikaty
Zakres działania
  • Muzycy  z Mord

    Kapela weselna, muzycy weselni, zespoły muzyczne na wesele

Aktualne zlecenia z naszym udziałem ()