Wyróżnij się lub zgiń! - DiH.pl s.c. Łukasz Gwara, Mariusz Paśko

(2)

 • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
DiH.pl s.c. Łukasz Gwara, Mariusz Paśko
DiH.pl s.c. Łukasz Gwara, Mariusz Paśko
Telefon:
+48XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

Jako agencja e-commerce działamy już na rynku od ponad 10 lat. Jesteśmy zespołem pasjonatów i specjalistów branży IT oraz e-biznesu dzięki czemu pracując możemy realizować nasze pasje.
Nasze motto "Wyróżnij się lub zgiń" pozwala nam korzystać z rozwiązań, które często wychodzą poza standardowe ramy. Tworząc strony WWW (WordPress) oraz sklepy internetowe (jesteśmy Certyfikowaną Agencją PrestaShop) skupiamy się na detalach, nowych podejściach do tematu, a przede wszystkim na potrzebach Klienta. Czyli Twoich potrzebach. Stąd też zdecydowana większość naszych wstępnych projektów od razu spotyka się z uznaniem i akceptacją.

A oto jak pasje przekładamy na pracę.
• E-commerce - branża ta nie ma dla nas żadnych tajemnic. Pracujemy w niej jako twórcy, częściowo jako sprzedawcy, ale również jako administratorzy czy twórcy treści. Zostawiliśmy w niej nasze serca i nie wyobrażamy sobie pracy gdzie indziej. Dlatego każdy projekt to dla nas indywidualna sprawa, nad którą myślimy nie tylko w godzinach pracy.
• Usability - we wszystkich naszych projektach stawiamy przede wszystkim na ich użyteczność. Strony muszą być proste i przyjazne dla użytkownika. Tym od zawsze się interesowaliśmy i ciągle staramy się w tym doskonalić. Posiadamy świetną, warsztatową a przede wszystkim popartą dużym doświadczeniem znajomość UX design.
• Grafika komputerowa - część z nas z grafiką miała już styczność w latach 90-tych. To była miłość od pierwszego zetknięcia. Co zresztą chyba widać w naszych projektach stron WWW oraz wizualizacjach 3D nad którym od czasu do czasu pracujemy. Od tamtej pory doskonalimy się, inwestujemy w rozwój a co najważniejsze świetnie się przy tym bawimy.
• Content Marketing i SEO – „content is a king” jak mówi branżowe przysłowie. Dlatego przy realizacji stron i sklepów mocno skupiamy się nie tylko na formie, ale także na treści, która jest niezwykle istotna dla robotów Google.
• Social Media - media społecznościowe to potężny oręż w budowaniu lojalności Klienta i świadomości o marce. To także świetne narzędzie do komunikacji z Klientem. Dlatego tworzymy profile na Facebooku oraz piszemy specjalistycznego bloga (http://dih.pl/blog/) na którym dzielimy się nasz wiedzą.
• All in One - oprócz usług webowych dostarczamy również szereg innych, komplementarnych. I tak wraz ze stroną sklepu otrzymasz dedykowany hosting, domenę oraz wsparcie techniczne już po wdrożeniu.

Słowa kluczowe: Domeny; hosting; strony www; adwords; wirtualne wycieczki; wirtualne spacery; pozycjonowanie; animacje; 3D; wizualizacje, facebook fanpage, sklepy internetowe, PrestaShop
Realizacje
Zdjęcia i grafika (20)
 • Wizualizacja 3D - Businessman Institute Fotorealistyczna wizualizacja 3D - Businessman Institute wykonana na potrzeby strony internetowej. Więcej na temat wizualizacji 3D: http://www.dih.pl/webdesign/portfolio/wizualizacje-3d/
 • Wizualizacja 3D - Businessman Institute Fotorealistyczna wizualizacja 3D - Businessman Institute wykonana na potrzeby strony internetowej. Więcej na temat wizualizacji 3D: http://www.dih.pl/webdesign/portfolio/wizualizacje-3d/
 • Hotel Klif - Wizualizacja 3D Fotorealistyczna wizualizacja Hotelu Klif. Więcej na temat wizualizacji 3D tutaj: http://www.dih.pl/webdesign/portfolio/wizualizacje-3d
 • Hotel Klif - Wizualizacja 3D Fotorealistyczna wizualizacja Hotelu Klif. Więcej na temat wizualizacji 3D tutaj: http://www.dih.pl/webdesign/portfolio/wizualizacje-3d
 • Delta - Wizualizacja 3D osiedla Fotorealistyczna wizualizacja osiedla domków jednorodzinnych. Więcej na temat wizualizacji 3D: http://www.dih.pl/webdesign/portfolio/wizualizacje-3d/
WWW (26)
 • Ico_small_web
  http://www.notoria.de Cena Powyżej 5000 zł
  Niemiecki sklep meblowy
 • Ico_small_web
  http://groshki.pl/ Cena Powyżej 5000 zł
  Sklep z odzieżą dziecięcą
 • Ico_small_web Projekt graficzny oraz realizacja serwisu WWW dla Hotelu Chopin - Boutique B&B utrzymanego w estetyce Art déco.
 • Ico_small_web Projekt graficzny oraz realizacja sklepu internetowego (wraz z logotypem) dystrybutora ekskluzywnych lamp i oświetlenia do wystroju wnętrz oraz ogrodów. Całość oparta o silnik PrestaShop
 • Ico_small_web Projekt graficzny oraz realizacja sklepu internetowego producenta systemów kominkowych. Całość oparta o silnik PrestaShop
Pracownicy
 • Łukasz Gwara
  Łukasz Gwara

  Kierownik całego zamieszania :)

 • Mariusz Paśko
  Mariusz Paśko

  Współwłaściciel firmy a przy okazji główny grafik i webmaster. Przy okazji zapalony fotograf.

 • Mariusz Korzeniecki
  Mariusz Korzeniecki

  Pierwszy kontakt z klientem na stronę WWW lub sklep internetowy. Jeśli masz jakieś pytania to ja na nie odpowiem:) Oprócz tego tworzenie i administracja fanpage'y oraz wszystko co wiąże się z marketingiem w DiH.pl :)

 • Robert Michalski
  Robert Michalski

  Webmaster i spec od silnika PrestaShop (przeszedł oficjalny kurs na Certyfikat Agencji PrestaShop). Oprócz tego ogarnia nasz kanał YouTube (oneBusinessTV.)

 • Damian Narodzonek
  Damian Narodzonek

  Programista odpowiadający za front-end. Innymi słowy to on sprawia, że nasze sklepy działają tak jak powinny działać.

Dyplomy i certyfikaty
 • Certyfikat Agencji PrestaShop

  Od 2014 r. DiH.pl należy do grona Certyfikowanych Agencji PrestaShop. Co to oznacza? Przede wszystkim daje pewność że jesteśmy profesjonalistami i silnik PrestaShop nie ma przed nami tajemnic. Potwierdza to sam twórca oprogramowania tą oto wizytówką. https://www.prestashop.com/pl/partnerska-agencja-web/braz/dih-pl Więc jeśli masz w planach założenie sklepu internetowego śmiało możesz do nas napisać. Pomożemy Ci również jeśli Twój obecny e-sklep nie spełnia pokładanych w nim oczekiwań. Kryzysu już nie ma ale przestarzała i mało czytelna szata graficzna lub zła optymalizacja kodu skutecznie mogą zniechęcić do zakupów każdego klienta. Dlatego chętnie przeprowadzimy również audyt by zaproponować rozwiązanie zwiększające konwersję i usability sklepu. Zachęcam do obejrzenia naszych dotychczasowych realizacji w galerii. Potem wystarczy tylko napisać do nas :)

Sprzęt i wyposażenie
 • Serwery SUN
  Serwery SUN

  Wszystkie nasze usługi hostingowe realizowane są na profesjonalnym sprzęcie serwerowym firmy SUN, wyposażonym w procesory serwerowe AMD Opteron oraz dyski SCSCI Hot-Swap. Nie bez znaczenia pozostaje fakt, iż nasze serwery zlokalizowane są w Data Center w Krakowie i podpięte do czterech niezależnych operatorów łącz oraz wyposażone w protokół dynamicznego routingu BGP. Daje to pewność, że wszyscy użytkownicy mają zapewniony bardzo szybki dostęp do danych. Pełen backup danych oraz zaawansowane narzędzie do zarządzanie usługami gwarantują bezpieczeństwo i wygodę użytkowania. System zasilania awaryjnego UPS, pełen monitoring oraz ściśle przestrzegane procedury bezpieczeństwa gwarantują stabilną pracę systemu. Wielostopniowa, skuteczna ochrona antyspamowa i antywirusowa, wydajne łącza o dużej przepustowości oraz stały nadzór i pomoc techniczna - to tylko niektóre elementy mające na celu zagwarantowanie naszym partnerom wysoką jakość współpracy.

 • Profesjonalny sprzęt fotograficzny Nikon, Nikkor, Manfrotto, Velbon
  Profesjonalny sprzęt fotograficzny Nikon, Nikkor, Manfrotto, Velbon

  Przy tworzeniu panoram sferycznych korzystamy z profesjonalnego sprzętu fotograficznego: Aparat - Nikon D700 (pełnoklatkowy). Obiektywy - Nikkor 16mm i 50mm (Fisheye). Statywy - Manfrotto i Velbon. Głowice - profesjonalne głowice panoramiczne Manfrotto. Filtry - ocieplające, oziębiające, UV - Nikon, polaryzacyjne - B+W. Tworząc wycieczki wirtualne korzystamy z profesjonalnego oprogramowania - Adobe Photoshop CS4, Abode Flash CS4 oraz Quick Time.

Osiągnięcia
 • Laureat śląskiego regionalnego etapu konkursu "Lodołamacze 2012" (wrzesień 2012)

  Zostaliśmy docenieni w promowaniu aktywności zawodowej osób niepełnosprawnych na rynku otwartym :) Otrzymaliśmy III miejsce i srebrny medal.

Aktualności
 • Nawiązanie współpracy (październik 2015)

  Niezwykle miło jest mi Was poinformować, że udało się nam nawiązać współpracę z serwisem Prokonsumencki.pl. Jak się okazało mamy nie tylko wspólnego Klienta końcowego (czyli sklepy internetowe i ich właściciele) ale bardzo nam po drodze jeśli chodzi o podejście do niego. Nasz nowy Partner zajmuje się bowiem tworzeniem regulaminów dla e-sklepów i ich certyfikacją.

Zakres działania
Kupuj materiały budowlano-dekoracyjne nawet 10% taniej
Dołącz do Programu DOM Leroy Merlin

Masz już kartę DOM? Dopisz ją do swojego konta na oferii!

Aktualne zlecenia z naszym udziałem ()

Otrzymane oceny i komentarze (2)

(5,00) | Otrzymane oceny: 2
Ocena:
jakość pracy:
terminowość:
komunikacja i kontakt:
dotrzymanie warunków:
Dodatkowe oceny:
atrakcyjność projektów i rozwiązań:
dotrzymanie warunków umowy:
indywidualne podejście do klienta:
krótkie terminy realizacji:
możliwość swobodnego dysponowania dziełem:
otwartość na zmiany:

Komentarz:

Bardzo profesjonalna realizacja. Projekt trafił w mój gust i potrzeby. Nawiązalismy dłuższą współpracę (jest realizowany już kolejny projekt). Szczerze polecam

Ocena:
jakość pracy:
terminowość:
komunikacja i kontakt:
dotrzymanie warunków:

Komentarz:

Wybrałem dihpl głównie ze względu na portfolio oraz wstępny projekt. Przypadła mi do gustu kreacja graficzna. Dodatkowo miałem wgląd na prowadzone przez nich fanpejdże i spodobał mi się sposób ich prowadzenia. Otrzymałem konkretnę strategię działań. Bardzo dobry kontakt i naprawdę szybka realizacja. Polecam