Z pasją do starych mebli - Deco - Renowatornia

Kozia Wola

 • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Deco - Renowatornia
Deco - Renowatornia
Telefon:
799XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

Renowacja i konserwacja mebli i antyków.  Zmieniamy wizerunek antyków pomagając  wydobyć  pierwotne piękno z Twojego mebla. Dzięki Nam Wasze stare zniszczone meble odzyskają dawny blask. Jeśli chcesz zmienić wygląd swojego wnętrza, a nie masz pomysłu chętnie pomożemy i znajdziemy wyjątkowy mebel zgodnie z Twoimi oczekiwaniami. Swoją pracę wykonujemy z pasji, starannie zabezpieczając meble na kolejne dziesiątki lat. Używamy tradycyjnych jak i nowoczesnych technik wykończenia. Dążymy zawsze do uzyskania jak najlepszego końcowego efektu w nienagannym stanie. Nasze wieloletnie doświadczenie dokumentujemy zawsze na zdjęciach, setki oddanych mebli także za granicą. Wycena renowacji jest darmowa (osobiście lub mailowo).
Zapraszamy

Słowa kluczowe: Renowacja mebli, naprawa, odnawianie, stare meble, antyki, bejcowanie, lakierowanie, politurowanie, malowanie, fornirowanie, Końskie, Kielce, Skarżysko, Radom, Busko Zdrój, świętokrzyskie, mazowi
Realizacje
Dokumenty i arkusze (1)
WWW (1)
Sprzęt i wyposażenie
 • Pracowania Decorenowatornia Jet, Metabo, Bosch, Karcher, Wan, Aurita, Sico.
  Pracowania Decorenowatornia Jet, Metabo, Bosch, Karcher, Wan, Aurita, Sico.

  W naszej pracowni korzystamy z wysokiej klasy urządzeń służących do obróbki drewna. Do wykończenia i zabezpieczenia drewna używamy tylko najlepszej jakości materiałów.

Warunki współpracy
 • Przed zakupem wybranego dla Państwa mebla wymagamy wpłaty zaliczki, natomiast koszt renowacji zależy od stanu mebla i ilości prac potrzebnych na jego ukończenie.
  Wykonane prace są dokumentowane na zdjęciach i są do wglądu.
  Skończony mebel zawsze zabezpieczamy przed transportem. W trosce o bezpieczeństwo Twojego mebla możemy osobiście dostarczyć pod wskazany adres, bądź skorzystanie z firmy zewnętrznej.

Zakres działania
Aktualne zlecenia z naszym udziałem ()