DAVOSS

Toruń

  • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
DAVOSS
DAVOSS
Telefon:
605XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

Zajmujemy się projektowaniem i wdrażaniem nowoczesnych systemów automatyki i elektroniki. Oferujemy kompleksowe usługi projektowe, programistyczne oraz produkcyjne zaczynając od inteligentnych urządzeń elektronicznych poprzez zaawansowane systemy automatyki, aż do dedykowanych aplikacji mobilnych.

Programowanie sterowników PLC, HMI, systemów mikroprocesorowych, aplikacji mobilnych, dedykowanych serwerów
Dokumentacja elektryczna, wizualizacje 3D, projektowanie i produkcja elektroniki, prefabrykacja szaf sterowniczych

Słowa kluczowe: Front-end developer, back-end developer, programista, projektant
Realizacje
Zdjęcia i grafika (2)
  • Sterownik odkurzacza wrzutowego System mikroprocesorowy służący do sterowania odkurzaczami wrzutowymi na stacjach benzynowych. Urządzenie odmierza czas pracy za impuls, zlicza całościowy zarobek, powiadamia o ewentualnych awariach. Do urządzenia została stworzona dedykowana aplikacja mobilna.
  • System sterowania myjnią bezobługową System, który traktujemy już jako produkcję seryjną, ponieważ uruchamiamy ich średnio parędziesiąt w roku. System zarządza pracą całego obiektu – oświetleniem, programami mycia, płatnościami, powiadamia o ewentualnych awariach na myjni jak również sporządza dane statystyczne dotyczące czasu pracy poszczególnych podzespołów. Jest wyposażony w zdalny dostęp za pośrednictwem stworzonej przez nas aplikacji mobilnej, która pozwala na zarządzanie myjnią w dowolnym momencie. System opcjonalnie może zostać wyposażony w podstawowy system ochrony zintegrowany z aplikacją mobilną, który umożliwia podgląd kamer umieszczonych na myjni lub informuje o nieautoryzowanym otwarciu kuwety z monetami.
WWW (1)
Zakres działania
Aktualne zlecenia z naszym udziałem ()