MAKE IT SIMPLE - DARIUSZ NOWAK NUBSOFT

Sosnowiec

  • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
DARIUSZ NOWAK NUBSOFT
DARIUSZ NOWAK NUBSOFT
Telefon:
690XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

Nubsoft to firma świadcząca usługi informatyczne, stawiająca na innowacyjne rozwiązania i technologie, realizująca zlecenia zarówno dla klientów indywidualnych, jak i dla przedsiębiorstw.
Pragniemy kompleksowo obsługiwać małe i średnie przedsiębiorstwa, zapewniając im szerokoą ofertę usług informatycznych. Wiąże się to z naszymi przekonaniami, zgodnie z którymi, każdy przedsiębiorca powinien skupić się na prowadzeniu własnego biznesu, a stronę informatyczną swojej działalności powierzyć naszemu bogatemu doświadczeniu i umiejętnościom.
Nasze rozwiązania charakteryzują się prostotą w swej funkcjonalności, a jednocześnie przejrzystym i przyjemnym wizualnie interfejsem. Stawiamy na użyteczność, aby korzystanie z naszych rozwiązań było w pełni intuicyjne i łatwe.
Dążymy do tego, aby każde działanie związane z informatyką przynosiło naszym Partnerom korzyści, kreowało wzrost ich wartości, a także budowało ich pozytywny wizerunek. Chcemy wspólnie z naszymi Partnerami osiągać sukces, bo Sukces naszego Partnera to nasz Sukces!

Sprawdź nas na www.nubsoft.pl

Słowa kluczowe: Strony internetowe, reklama google adwords, strony mobilne, opieka it, doradztwo it, programowanie, strony www, reklama w internecie, hosting
Zakres działania
Kupuj materiały budowlano-dekoracyjne nawet 10% taniej
Dołącz do Programu DOM Leroy Merlin

Masz już kartę DOM? Dopisz ją do swojego konta na oferii!

Aktualne zlecenia z naszym udziałem ()