Daria Fetsiak

Kraków

 • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Daria Fetsiak
Daria Fetsiak
Telefon:
732XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość

Doradca finansowo-ubezpieczeniowy.
Reprezentuje ONLINE platformę usług prawnych oraz ubezpieczenia.

Słowa kluczowe: Dotacje unijne, fundusze unijne, księgowość, kancelaria adwokacka, kancelaria prawna, komornicy, pomoc prawna, prawnicy, usługi finansowe, notariusze, usługi prawne, usługi prawnicze
Zakres działania
 • Usługi prawne i finansowe z Krakowa

  Kancelaria adwokacka, kancelaria prawna, dotacje unijne, usługi prawnicze, księgowość, notariusze, pomoc prawna, komornicy, usługi finansowe, fundusze unijne, usługi prawne, prawnicy

Aktualne zlecenia z moim udziałem (3)
 • Kupiłem produkt a nie otrzymałem nic

  Dzień dobry, współpracuję z platformą usług prawnych LEXNONSTOP-łączę klientów z prawnikami bez wychodzenia z domu w całej Polsce wszystkich specjalizacji. Za pomocą tego linku można się skontaktować z prawnikami: http://lexnonstop.com/zadaj-pytanie/dla-ciebie/x6EY96 Pozdrawiam.

  Do negocjacji
 • Wniosek o podwyższenie alimentow

  Dzień dobry, współpracuję z platformą usług prawnych LEXNONSTOP-łączę klientów z prawnikami w całej Polsce wszystkich specjalizacji. Za pomocą tego linku można się skontaktować z prawnikami: http://lexnonstop.com/zadaj-pytanie/dla-ciebie/x6EY96 Pozdrawiam.

  Do negocjacji
 • Szukam prawnika pomoc w wykupieniu własnych długów ULTIMO itp

  Dzień dobry, współpracuję z platformą usług prawnych LEXNONSTOP - łączę klientów z prawnikami w całej Polsce wszystkich specjalizacji. Za pomocą tego linku można się skontaktować z prawnikami: http://lexnonstop.com/zadaj-pytanie/dla-ciebie/x6EY96 Pozdrawiam.

  Do negocjacji