Danuta Lesiak Biuro Obrachunkowe EKSPERT-O

Gdańsk

  • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Danuta Lesiak Biuro Obrachunkowe EKSPERT-O
Danuta Lesiak Biuro Obrachunkowe EKSPERT-O
Telefon:
690XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

Danuta Lesiak Biuro Obrachunkowe "EKSPERT-O" posiada certyfikat księgowy wydany przez Ministra Finansów o numerze 38955/2010.  Biuro świadczy usługi księgowo-podatkowe jak i kadrowe. Specjalizuje się w obsłudze małych i średnich firm, jak też i firm z pełną księgowością. Obsługuje ponadto rozliczenia Stowarzyszeń i Fundacji oraz Wspólnot mieszkaniowych. Załatwia formalności związane z zakładaniem i rozwiązywaniem działalności gospodarczych. Naszym atutem jest pełna analiza kosztów i wydatków przy współpracy ze zleceniodawcą usług.
Nasze biuro współpracuje także z Radcą prawnym, z którym dokonywane są konsultacje trudnych przypadków klientów dotyczących prawa gospodarczego.
Wiemy jak ważne jest profesjonalne podejście do spraw finansowych potencjalnych klientów i jak wiele w firmie zależy od dobrze prowadzonej księgowości.

Słowa kluczowe: Biuro rachunkowe, biuro księgowe, prowadzenie ksiąg, usługi księgowe, internetowe biuro rachunkowe, księgowość online,
Sprzęt i wyposażenie
  • Finka FK TIK-SOFT Sp. z o.o.
    Finka FK TIK-SOFT Sp. z o.o.

    Nowoczesny i kompletny zestaw programów stworzony z myślą o Biurach Rachunkowych prowadzących: pełną księgowość (księgi handlowe) księgi podatkowe (KPiR) obsługę kadrowo-płacową ewidencję środków trwałych Pakiet zawiera także fakturowanie (za symboliczne 1 zł). Szybka obsługa dzięki prostym ekranom, bardzo czytelnym zestawieniom i szeregowi opcji przyspieszających księgowanie – w tym schematom księgowań i importowi danych z różnych systemów.

Zakres działania
Kupuj materiały budowlano-dekoracyjne nawet 10% taniej
Dołącz do Programu DOM Leroy Merlin

Masz już kartę DOM? Dopisz ją do swojego konta na oferii!

Aktualne zlecenia z naszym udziałem ()