Daniela Kornas

Zabrze

 • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Daniela Kornas
Daniela Kornas
Telefon:
518XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

Zajmuję się pisaniem artykułów oraz krótszych tekstow o różnej tematyce. Interesuję się głównie tematyką zdrowia, urody oraz zdrowego odżywiania. Jestem studentką kosmetologii. Zależy mi na stałym rozwoju i poszerzaniu zakresu moich zainteresowań. Ze względu na bardzo dobrą znajomość zarówno języka niemieckiego, jak i angielskiego, zajmuję się także drobnymi tłumaczeniami oraz ich korektą.

Słowa kluczowe: Redagowanie tekstów, tłumaczenia, tłumaczenie tekstów, pisanie tekstów, copywriting
Edukacja
 • Śląski Uniwersytet Medyczny (październik 2016 - obecnie)

  kosmetologia - licencjackie

Dyplomy i certyfikaty
 • Certyfikowana dermokonsultantka

  Kurs certyfikowanej dermokonsultantki pozwolił mi na poszerzenie moich horyzontów zarówno pod względem kontaktu z klientem, jak i markami kosmetycznymi.

Zakres działania
Kupuj materiały budowlano-dekoracyjne nawet 10% taniej
Dołącz do Programu DOM Leroy Merlin

Masz już kartę DOM? Dopisz ją do swojego konta na oferii!

Aktualne zlecenia z moim udziałem (1)
 • Zlecę napisanie artykułów - branża: zdrowie i uroda!

  Szanowni Państwo! Jestem zainteresowana Państwa zleceniem. Tematyka zdrowia, urody oraz lifestylu jest mi bardzo bliska. Jestem studentką trzeciego roku kosmetologii na jednym z najbardziej prestiżowych państwowych Uniwersytetów Medycznych w Polsce, stąd moje podejście do tematyki wyglądu oraz pielęgnacji ciała jest poparte nie tylko wszechstronną wiedzą z zakresu wielu dziedzin medycznych, ale również praktycznym doświadczeniem wyniesionym z pracy w gabinecie kosmetologicznym. Większość realizowanych przeze mnie zleceń dotyczyła właśnie tematów zdrowia (około 100 artykułów tego typu). Bliskie są mi także tematy dietetyki, ruchu oraz inne, cieszące się obecnie wyjątkową popularnością (np. holistyczne podejście do zdrowia). Z mojej strony oferuję stawkę 2000 zł za komplet 30 artykułów. Jednocześnie zachęcam do kontaktu mailowego, dzięki któremu będę w stanie wysłać tekst próbny, jeśli będą Państwo zainteresowani moją ofertą. Mój adres e-mail: daniela@kornas.net. Pozdrawiam serdecznie!

  2000 zł
  za całość