Pasja i praca w jednym. - Daniel Jończyk

Ruda Śląska

 • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Daniel Jończyk
Daniel Jończyk
Telefon:
505XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

Witam serdecznie.

   Jestem copywriterem z zamiłowania. Swoją pasję do "słowa" rozwijałem na uniwersytecie przez studia dziennikarskie. Pracę nad i ze słowem pisanym kontynuowałem przez tworzenie felietonów oraz artykułów dla portali piłkarskich o zasięgu lokalnym i ogólnopolskim. Przez siedem lat prowadziłem działalność na portalu Allegro. Odpowiadałem ze tworzenie aukcji, ofert internetowych - oczywiście tworzenie opisów produktów także leżało w moich kompetencjach. Obecnie prowadzę własnego bloga, piszę teksty na zlecenie ( artykuły, felietony, wywiady, opisy produktów) o różnej tematyce. Szerokie spectrum zainteresowań to mój dodatkowy atut. Kobiece paznokcie, niezależnie czy są naturalne, akrylowe czy żelowe, nie są mi straszne. ;)

  Dobra organizacja czasu pracy sprawia, że jestem osobą dyspozycyjną i elastyczną pełną zamiłowania do tego, co robi. Nieszablonowe podejście, wysokie umiejętności interpersonalne szlifowałem przez 12 lat pracy w handlu. Bezpośrednia obsługa klienta oraz 7 lat działalności internetowej pozwoliły mi na zapoznanie się z oczekiwaniami klienta. Chętnie podzielę się nie tylko swoimi umiejętnościami "wykuwania słowa", ale także doświadczeniem z dziedziny sprzedaży, psychologi, public relations czy marketingu.

Zapraszam do współpracy i pozdrawiam.

Daniel Jończyk

Link do moich prac na blogu: https://oliveo.pl/smartblog.html.

Linki do moich prac opublikowanych w serwisach zewnętrznych:

https://www.wnetrzeiogrod.pl/wnetrza-2/kuchnie/kuchnia-jak-z-katalogu-sprawdz-5-elementow-ktore-o-tym-decyduja.html

https://krotoszyn.dlawas.info/biznes/urzadzamy-pub-krok-po-kroku-aranzacja-lokalu-i-ogrodka/cid,9486,a

https://www.naszraciborz.pl/site/art/5-styl-zycia/0-/67115-optymalizacja-warunkow-pracy-----ergonomiczne-krzeslo-do-biura.html

Słowa kluczowe: Copywriting, teksty reklamowe, tworzenie tekstów www, copywriter, skuteczne teksty reklamowe, redagowanie tekstu,
Realizacje
WWW (3)
 • Ico_small_web Wykonałem treści na stronę główną oraz podstrony. Koszt wykonania usługi zależny od ilości znaków.
 • Ico_small_web Wykonałem treści na bloga firmowego o stylu skandynawskim. Współpraca z właścicielem nadal się rozwija i owocuje. Cena zależna o zakresu prac.
 • Ico_small_web Wykonałem treści na stronę pod kątem instrukcji, bloga. W sumie 12 tekstów mówiących o charakterze działalności, pomocy.
Umiejętności
 • copywriting

  Zaawansowany (1 rok)

 • dziennikarz

  Zaawansowany (7 lat)

 • sprzedaż bezpośrednia - handel

  Ekspert (13 lat)

 • bloger

  Zaawansowany (1 rok)

 • administrator strony internetowej

  Zaawansowany (1 rok)

Doświadczenie
 • Elitarni Zawodowcy (maj 2017 - obecnie)

  właściciel: Prowadzenie bloga pod własną domeną. Zarządzanie stroną internetową, czyli tworzenie grafiki oraz treści zamieszczanych na blogu.

 • Fanpage Elitarni Zawodowcy (maj 2017 - obecnie)

  własciciel - administrator: Prowadzenie fanpage. Dodawanie postów związanych z witryną Elitarni Zawodowcy. Tworzenie wszelkich treści oraz grafiki zamieszczanej na stronie.

 • Umowa o dzieło (styczeń 2017 - obecnie)

  copywriter: Pisanie tekstów na zlecenie oraz promowanie własnych artykułów.

  Zlecenia na tworzenie treści stron www. oraz opisy poszczególnych działów. Opisy produktów dla sklepów internetowych, teksty turystyczne opisujące miejsca oraz bazę hotelową. Teksty turystyczne dotyczące miejscowości. Teksty dotyczące zdrowia, medycyny, urody, sportu, gier komputerowych, prawa, finansów, bankowości.

  Artykuły własne dotyczące rozmaitych zainteresowań od zdrowia, medycyny po prawo.
  Sprzedaż własna to prawie 60% napisanych artykułów i wciąż rośnie wraz z doświadczenie. Tak wysoki współczynnik jest możliwy ze względu na wcześniejsze doświadczenie wyniesione z handlu internetowego oraz działalności dziennikarskiej.

 • Własna działalność gospodarcza - sprzedaż internetowa. (lipiec 2008 - listopad 2014)

  właściciel: Będąc przez 7 lat właścicielem firmy nabyłem szereg umiejętności związanych z copywritingiem.

  Planowanie strategii marketingowej, tworzenie aukcji internetowych (grafika, opisy), nawiązywanie współpracy z kontrahentami, sprzedaż, obsługa klienta, fotografia. Zarządzenie strategią sprzedaży.

Edukacja
 • Uniwersytet Śląski (październik 2003 - wrzesień 2009)

  politologia - dziennikarstwo i komunikacja społeczna. - magisterskie

Sprzęt i wyposażenie
 • WordPress 4.8 GNU
  WordPress 4.8 GNU

  WordPress to podstawowy program do prowadzenia stron internetowych czy blogów. Znajomość pakietu pozwala na bezproblemowe tworzenie treści i zapisywanie tak, aby była możliwa do publikacji bezpośrednio po akceptacji klienta. Osobiście korzystam z WordPress do prowadzenia bloga.

 • Office 365 Microsoft
  Office 365 Microsoft

  Osobiście korzystam z pakietu Office. Wszelkie oprogramowanie jest licencjonowane. Tworzenie wszelkich treści odbywa się w programie Microsoft Word.

 • Adobe Photoshop CS5 Adobe
  Adobe Photoshop CS5 Adobe

  Uważam, że to najlepszy program do obróbki zdjęć i grafiki. Wydanie wspomagał działalność gospodarczą - internetową. Program jest pomocny przy obróbce zdjęć na bloga.

Osiągnięcia
 • https://taniastronawwwdlafirm.pl/ (sierpień 2017)

  Pierwsza strona internetowa, której treść została stworzona od podstaw przez moją skromną osobę.

 • Treści na stronę http://resinfloor.pl/ (maj 2018)

  Wykonałem teksty na stronę http://resinfloor.pl/

 • Oliveo (czerwiec 2018)

  Tworzenie artykułów na stronę https://oliveo.pl/

 • Elitarni Zawodowcy (maj 2017)

  Blog osobisty, który jest "truskawką na torcie" ;) Własny blog daje nie tylko możliwość przekuwania myśli na słowa, ale także nieustannie podnosi umiejętności tworzenia treści. Bezpośredni kontakt z czytelnikami pozwala na bieżący trening oraz zweryfikuje panujący trend na rynku internetowym. Piszę się dla ludzi, nie dla siebie, dlatego tak ważny jest kontakt z czytelnikiem.

Warunki współpracy
 • Preferuję pracę zdalną, aczkolwiek możliwa jest również praca w biurze firmy na terenie Rudy Śląskie, Zabrza, Katowic, Chorzowa, Gliwic, Mikołowa, Bytomia. Wystawiam faktury VAT, istnieje możliwość współpracy opartej na umowie o dzieło

Zakres działania
 • Copywriterzy z Rudy Śląskiej

  Tworzenie tekstów www, copywriting, , redagowanie tekstu, copywriter, teksty reklamowe, skuteczne teksty reklamowe

Kupuj materiały budowlano-dekoracyjne nawet 10% taniej
Dołącz do Programu DOM Leroy Merlin

Masz już kartę DOM? Dopisz ją do swojego konta na oferii!

Aktualne zlecenia z moim udziałem (1)
 • Copywriter do stałej współpracy

  Witam serdecznie Chętnie podejmę się zlecenia. Jestem dziennikarzem z wykształcenia i doświadczonym copywriterem, który współpracuje ze znanymi na świecie markami. Chętnie prześlę swoje portfolio w wiadomości prywatnej.Wystawiam FV. Zapraszam do współpracy. copywritingmedia@interia.pl lub 505 627 532

  16 zł
  za 1000 znaków