Daniel Świerżewski

Wołomin

 • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Daniel Świerżewski
Daniel Świerżewski
Telefon:
728XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Świerkowa 4
05-200

Wołomin

Świadczę usługi programistyczne. Realizuje duże i małe projekty. Posiadam bogate doświadczenie poparte licznymi realizacjami oraz zadowoleniem klientów.

Portale, Gry przeglądarkowe, Systemy magazynowe itp.

Słowa kluczowe: Usługi informatyczne, usługi telekomunikacyjne, tworzenie stron, programowanie, komputery
Zakres działania
Kupuj materiały budowlano-dekoracyjne nawet 10% taniej
Dołącz do Programu DOM Leroy Merlin

Masz już kartę DOM? Dopisz ją do swojego konta na oferii!

20 najnowszych zleceń z moim udziałem
 • Portal internetowy z kamerkami.

  Witam Panie Mateuszu. Chętnie podejmiemy się realizacji Pańskiego zlecenia. Posiadamy bogate doświadczenie w projektowaniu oraz wdrażaniu aplikacji webowych poparte licznymi realizacjami oraz zadowoleniem klientów. Koszt za kompleksową realizację projektu to 20000 zł. Czas realizacji 90 dni. Możliwa faktura. Do oferty dołączamy darmowe wsparcie z zakresu IT, instalację aplikacji na docelowym serwerze, testy powdrożeniowe, gwarancję na bezawaryjność oraz szkolenie z zakresu obsługi aplikacji. Chętnie podejmiemy się stałej współpracy przy tym i kolejnych Państwa projektach. Jeżeli są Państwo zainteresowani kompleksową obsługą w przystępnej cenie to zapraszam do kontaktu mailowego kontakt@dswierzewski.pl Pozdrawiam, Daniel.

  19999 zł
  za całość
 • Zlecę stworzenie aplikacji magazynowej

  Witam Panie Marcinie. Chętnie podejmiemy się realizacji Pańskiego zlecenia. Posiadamy bogate doświadczenie w projektowaniu oraz wdrażaniu aplikacji webowych poparte licznymi realizacjami oraz zadowoleniem klientów. Koszt za kompleksową realizację projektu to 4000 zł. Czas realizacji 30 dni. Możliwa faktura. Do oferty dołączamy darmowe wsparcie z zakresu IT, instalację aplikacji na docelowym serwerze, testy powdrożeniowe, gwarancję na bezawaryjność oraz szkolenie z zakresu obsługi aplikacji. Chętnie podejmiemy się stałej współpracy przy tym i kolejnych Państwa projektach. Jeżeli są Państwo zainteresowani kompleksową obsługą w przystępnej cenie to zapraszam do kontaktu mailowego kontakt@dswierzewski.pl bądź telefonicznego 728 498 685. Pozdrawiam, Daniel.

  3999 zł
  za całość
 • Aplikacja Web responsywna PHP, Doctrine, MVC (np Symfony)

  Witam Panie Kamilu. Proszę o więcej informacji na mail kontakt@dswierzewski.pl Możliwa faktura. Pozdrawiam, Daniel.

  40 zł
  za roboczogodzina
 • Szukam grafika do odświeżenia działającego już serwisu

  Witam. Proszę o więcej informacji na mail kontakt@dswierzewski.pl Możliwa faktura. Pozdrawiam, Daniel.

  40 zł
  za roboczogodzina
 • Prosta aplikacja przeliczająca salda na podstawie zgromadzonych danych

  Witam serdecznie. Chętnie podejmiemy się realizacji Państwa zlecenia. Posiadamy bogate doświadczenie w projektowaniu oraz wdrażaniu aplikacji webowych poparte licznymi realizacjami oraz zadowoleniem klientów. Koszt za kompleksową realizację projektu to 2000 zł. Czas realizacji 21 dni. Możliwa faktura. Do oferty dołączamy darmowe wsparcie z zakresu IT, instalację aplikacji na docelowym serwerze, testy powdrożeniowe, gwarancję na bezawaryjność oraz szkolenie z zakresu obsługi aplikacji. Chętnie podejmiemy się stałej współpracy przy tym i kolejnych Państwa projektach. Jeżeli są Państwo zainteresowani kompleksową obsługą w przystępnej cenie to zapraszam do kontaktu mailowego kontakt@dswierzewski.pl bądź telefonicznego 728 498 685. Pozdrawiam, Daniel.

  1999 zł
  za całość
 • Gra php z obsluga platnosci kryptowalut

  Witam Panie Danielu. Realizowaliśmy kilka projektów tego typu. Mamy w swoim portfolio projekty oparte o kryptowaluty. Proszę o przesłanie szczegółów na mail kontakt@dswierzewski.pl Możliwa faktura. Chętnie podejmiemy się stałej współpracy. Pozdrawiam, Daniel.

  40 zł
  za roboczogodzina
 • Zlecę wykonanie portalu ogłoszeniowego

  Witam Panie Mateuszu. Chętnie podejmiemy się realizacji Pańskiego zlecenia. Posiadamy bogate doświadczenie w projektowaniu oraz wdrażaniu aplikacji webowych poparte licznymi realizacjami oraz zadowoleniem klientów. Koszt za kompleksową realizację projektu to 5000 zł. Czas realizacji 30 dni. Możliwa faktura. Do oferty dołączamy darmowe wsparcie z zakresu IT, instalację aplikacji na docelowym serwerze, testy powdrożeniowe, gwarancję na bezawaryjność oraz szkolenie z zakresu obsługi aplikacji. Chętnie podejmiemy się stałej współpracy przy tym i kolejnych Państwa projektach. Jeżeli są Państwo zainteresowani kompleksową obsługą w przystępnej cenie to zapraszam do kontaktu mailowego kontakt@dswierzewski.pl bądź telefonicznego 728 498 685. Pozdrawiam, Daniel.

  4999 zł
  za całość
 • Aplikacja CMS

  Witam serdecznie. Chętnie podejmiemy się długoterminowej współpracy. Proszę o przesłanie szczegółów na mail kontakt@dswierzewski.pl Możliwa faktura. Pozdrawiam, Daniel.

  40 zł
  za roboczogodzina
 • Wykonanie skryptu MySQL + PHP

  Witam. Proszę o więcej szczegółów na mail kontakt@dswierzewski.pl Możliwa faktura. Pozdrawiam, Daniel.

  40 zł
  za roboczogodzina
 • Aplikacja - Konwerter Bazy danych w XML

  Witam Panie Tomaszu. Chętnie podejmiemy się realizacji Pańskiego zlecenia. Posiadamy bogate doświadczenie w projektowaniu oraz wdrażaniu aplikacji webowych poparte licznymi realizacjami oraz zadowoleniem klientów. Koszt za kompleksową realizację projektu to 4000 zł. Czas realizacji 30 dni. Możliwa faktura. Do oferty dołączamy darmowe wsparcie z zakresu IT, instalację aplikacji na docelowym serwerze, testy powdrożeniowe, gwarancję na bezawaryjność oraz szkolenie z zakresu obsługi aplikacji. Chętnie podejmiemy się stałej współpracy przy tym i kolejnych Państwa projektach. Jeżeli są Państwo zainteresowani kompleksową obsługą w przystępnej cenie to zapraszam do kontaktu mailowego kontakt@dswierzewski.pl bądź telefonicznego 728 498 685. Pozdrawiam, Daniel.

  3999 zł
  za całość
 • Web Developer Wanted! >

  Witam Panie Karolu. Chętnie podejmiemy się realizacji Pańskiego zlecenia. Posiadamy bogate doświadczenie w projektowaniu oraz wdrażaniu aplikacji webowych poparte licznymi realizacjami oraz zadowoleniem klientów. Koszt za kompleksową realizację projektu to 3000 zł. Czas realizacji 30 dni. Możliwa faktura. Do oferty dołączamy darmowe wsparcie z zakresu IT, instalację aplikacji na docelowym serwerze, testy powdrożeniowe, gwarancję na bezawaryjność oraz szkolenie z zakresu obsługi aplikacji. Chętnie podejmiemy się stałej współpracy przy tym i kolejnych Państwa projektach. Jeżeli są Państwo zainteresowani kompleksową obsługą w przystępnej cenie to zapraszam do kontaktu mailowego kontakt@dswierzewski.pl bądź telefonicznego 728 498 685. Pozdrawiam, Daniel.

  2999 zł
  za całość
 • Skrypt działający w tle przeglądarki

  Panie Patryku. Proszę o szczegóły na mail kontakt@dswierzewski.pl Możliwa faktura. Pozdrawiam, Daniel.

  40 zł
  za godzina
 • WWW - przygotowanie panelu Klienta i panelu administracyjnego

  Witam Panie Bartoszu. Chętnie podejmiemy się realizacji Pańskiego zlecenia. Posiadamy bogate doświadczenie w projektowaniu oraz wdrażaniu aplikacji webowych poparte licznymi realizacjami oraz zadowoleniem klientów. Koszt za kompleksową realizację projektu to 3000 zł. Czas realizacji 30 dni. Możliwa faktura. Do oferty dołączamy darmowe wsparcie z zakresu IT, instalację aplikacji na docelowym serwerze, testy powdrożeniowe, gwarancję na bezawaryjność oraz szkolenie z zakresu obsługi aplikacji. Chętnie podejmiemy się stałej współpracy przy tym i kolejnych Państwa projektach. Jeżeli są Państwo zainteresowani kompleksową obsługą w przystępnej cenie to zapraszam do kontaktu mailowego kontakt@dswierzewski.pl bądź telefonicznego 728 498 685. Pozdrawiam, Daniel.

  2999 zł
  za całość
 • porównywarka cen książek anglojęzycznych

  Witam Panie Marku. Chętnie podejmiemy się realizacji Pańskiego zlecenia. Posiadamy bogate doświadczenie w projektowaniu oraz wdrażaniu aplikacji webowych poparte licznymi realizacjami oraz zadowoleniem klientów. Koszt za kompleksową realizację projektu to 6000 zł. Czas realizacji 40 dni. Możliwa faktura. Do oferty dołączamy darmowe wsparcie z zakresu IT, instalację aplikacji na docelowym serwerze, testy powdrożeniowe, gwarancję na bezawaryjność oraz szkolenie z zakresu obsługi aplikacji. Chętnie podejmiemy się stałej współpracy przy tym i kolejnych Państwa projektach. Jeżeli są Państwo zainteresowani kompleksową obsługą w przystępnej cenie to zapraszam do kontaktu mailowego kontakt@dswierzewski.pl bądź telefonicznego 728 498 685. Pozdrawiam, Daniel.

  5999 zł
  za całość
 • Napisanie kalkulatora do wycen dla strony bez CMSa

  Witam. Czas realizacji 48 godzin. Koszt 500 zł brutto. Faktura. Chętnie podejmiemy się stałej współpracy. Zapraszam do kontaktu mailowego kontakt@dswierzewski.pl Pozdrawiam, Daniel.

  499 zł
  za całość
 • Poszukuje doświadczonych programistów

  Witam Panie Adamie. Chętnie wesprę Pana w PHP. Duże doświadczenie. Zapraszam do kontaktu mailowego kontakt@dswierzewski.pl Pozdrawiam, Daniel.

  40 zł
  za roboczogodzina
 • Praca zdalna - moduł do zbiorczego wystawiania faktur dla serwisu webo

  Witam Panie Janie. Koszt budowy aplikacji to 1500 zł. Czas realizacji 14 dni. Oczywiście możliwa faktura. Całość oparta o język PHP i framework symfony. Chętnie podejmiemy się stałej współpracy przy tym i kolejnych Pańskich projektach. Jeżeli jest Pan zainteresowany profesjonalną obsługą w przystępnej cenie to zapraszam do kontaktu mailowego kontakt@dswierzewski.pl Pozdrawiam, Daniel.

  1499 zł
  za całość
 • Zlecę napisanie aplikacji do obsługi sprzedaży i produkcji

  Witam Panie Michale. Chętnie podejmiemy się realizacji Pańskiego zlecenia. Posiadamy bogate doświadczenie w projektowaniu oraz wdrażaniu aplikacji webowych poparte licznymi realizacjami oraz zadowoleniem klientów. Koszt za kompleksową realizację projektu to 10000 zł. Czas realizacji 30 dni. Możliwa faktura. Chętnie spotkamy się by omówić szczegóły. Do oferty dołączamy darmowe wsparcie z zakresu IT, instalację aplikacji na docelowym serwerze, testy powdrożeniowe, gwarancję na bezawaryjność oraz szkolenie z zakresu obsługi aplikacji. Chętnie podejmiemy się stałej współpracy przy tym i kolejnych Państwa projektach. Jeżeli są Państwo zainteresowani kompleksową obsługą w przystępnej cenie to zapraszam do kontaktu mailowego kontakt@dswierzewski.pl bądź telefonicznego 728 498 685. Pozdrawiam, Daniel.

  9999 zł
  za całość
 • Serwis internetowy

  Witam Panie Krzysztofie. Chętnie podejmiemy się realizacji Pańskiego zlecenia. Posiadamy bogate doświadczenie w projektowaniu oraz wdrażaniu aplikacji webowych poparte licznymi realizacjami oraz zadowoleniem klientów. Koszt za kompleksową realizację projektu to 8000 zł. Czas realizacji 40 dni. Możliwa faktura. Do oferty dołączamy darmowe wsparcie z zakresu IT, instalację aplikacji na docelowym serwerze, testy powdrożeniowe, gwarancję na bezawaryjność oraz szkolenie z zakresu obsługi aplikacji. Chętnie podejmiemy się stałej współpracy przy tym i kolejnych Państwa projektach. Jeżeli są Państwo zainteresowani kompleksową obsługą w przystępnej cenie to zapraszam do kontaktu mailowego kontakt@dswierzewski.pl Pozdrawiam, Daniel.

  7999 zł
  za całość
 • Aplikacja WEB sterująca aplikacją Win32/64

  Witam Panie Macieju. Proszę o przesłanie szczegółów na mail kontakt@dswierzewski.pl Możliwa faktura. Pozdrawiam, Daniel.

  Do negocjacji