Daniel Świerżewski

Wołomin

 • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Daniel Świerżewski
Daniel Świerżewski
Telefon:
728XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Świerkowa 4
05-200

Wołomin

Świadczę usługi programistyczne. Realizuje duże i małe projekty. Posiadam bogate doświadczenie poparte licznymi realizacjami oraz zadowoleniem klientów.

Portale, Gry przeglądarkowe, Systemy magazynowe itp.

Słowa kluczowe: Usługi informatyczne, usługi telekomunikacyjne, tworzenie stron, programowanie, komputery
Zakres działania
Kupuj materiały budowlano-dekoracyjne nawet 10% taniej
Dołącz do Programu DOM Leroy Merlin

Masz już kartę DOM? Dopisz ją do swojego konta na oferii!

20 najnowszych zleceń z moim udziałem
 • Zlecę stworzenie prostego RMA

  Witam Panie Piotrze. Chętnie podejmiemy się realizacji Pańskiego zlecenia. Posiadamy bogate doświadczenie w projektowaniu oraz wdrażaniu aplikacji webowych poparte licznymi realizacjami oraz zadowoleniem klientów. Koszt za kompleksową realizację projektu to 2000 zł. Czas realizacji 21 dni. Możliwa faktura. Do oferty dołączamy darmowe wsparcie z zakresu IT, instalację aplikacji na docelowym serwerze, testy powdrożeniowe, gwarancję na bezawaryjność oraz szkolenie z zakresu obsługi aplikacji. Chętnie podejmiemy się stałej współpracy przy tym i kolejnych Państwa projektach. Jeżeli są Państwo zainteresowani kompleksową obsługą w przystępnej cenie to zapraszam do kontaktu mailowego kontakt@dswierzewski.pl Pozdrawiam, Daniel.

  1999 zł
  za całość
 • Scraper metadanych SEO

  Witam Panie Darku. Koszt aplikacji to 500 zł. Czas realizacji 4 dni. Możliwa faktura. Zapraszam do kontaktu mailowego kontakt@dswierzewski.pl Pozdrawiam, Daniel.

  499 zł
  za całość
 • Zlecę wykonanie wersji mobilnej strony dla strony w joomli 1.5

  Witam. Proszę o adres strony. Możliwa faktura. Zapraszam do kontaktu mailowego kontakt@dswierzewski.pl Pozdrawiam, Daniel.

  40 zł
  za roboczogodzina
 • System rezerwacji HTML + CSS, PHP, Java Script

  Witam Panie Ryszardzie. Chętnie podejmiemy się realizacji Pańskiego zlecenia. Posiadamy bogate doświadczenie w projektowaniu oraz wdrażaniu aplikacji webowych poparte licznymi realizacjami oraz zadowoleniem klientów. Koszt za kompleksową realizację projektu to 2000 zł. Czas realizacji 21 dni. Możliwa faktura. Do oferty dołączamy darmowe wsparcie z zakresu IT, instalację aplikacji na docelowym serwerze, testy powdrożeniowe, gwarancję na bezawaryjność oraz szkolenie z zakresu obsługi aplikacji. Chętnie podejmiemy się stałej współpracy przy tym i kolejnych Państwa projektach. Jeżeli są Państwo zainteresowani kompleksową obsługą w przystępnej cenie to zapraszam do kontaktu mailowego kontakt@dswierzewski.pl Pozdrawiam, Daniel.

  1999 zł
  za całość
 • Prosty skrypt dla programu partnerskiego

  Witam. Koszt realizacji 500 zł. Czas realizacji 3 dni. Możliwa faktura. Zapraszam do kontaktu mailowego kontakt@dswierzewski.pl Pozdrawiam, Daniel.

  499 zł
  za całość
 • Strona internetowa z API

  Witam Panie Rafale. Proszę o szczegóły na mail kontakt@dswierzewski.pl Pozdrawiam, Daniel.

  40 zł
  za roboczogodzina
 • Dokończenie konfiguratora bram

  Witam. Koszt rozbudowy to 2000 zł. Czas realizacji 14 dni. Możliwa faktura. Zapraszam do kontaktu mailowego kontakt@dswierzewski.pl Pozdrawiam, Daniel.

  1999 zł
  za całość
 • Zlecimy wykonanie katalogu produktowego

  Witam Panie Arkadiuszu. Chętnie podejmiemy się realizacji Pańskiego zlecenia. Posiadamy bogate doświadczenie w projektowaniu oraz wdrażaniu aplikacji webowych poparte licznymi realizacjami oraz zadowoleniem klientów. Koszt za kompleksową realizację projektu to 3000 zł. Czas realizacji 30 dni. Możliwa faktura. Do oferty dołączamy darmowe wsparcie z zakresu IT, instalację aplikacji na docelowym serwerze, testy powdrożeniowe, gwarancję na bezawaryjność oraz szkolenie z zakresu obsługi aplikacji. Chętnie podejmiemy się stałej współpracy przy tym i kolejnych Państwa projektach. Jeżeli są Państwo zainteresowani kompleksową obsługą w przystępnej cenie to zapraszam do kontaktu mailowego kontakt@dswierzewski.pl Pozdrawiam, Daniel.

  2999 zł
  za całość
 • Synchronizacja baz danych MySQL

  Witam. Chętnie podejmiemy się realizacji Pańskiego zlecenia. Proszę o informację co to za magazyn hurtowni. Możliwa faktura. Możliwe rozpoczęcie prac od zaraz. Zapraszam do kontaktu mailowego kontakt@dswierzewski.pl Pozdrawiam, Daniel.

  1999 zł
  za całość
 • Zlecę wykonanie strony z sklepem internetowym

  Witam Panie Tomaszu. Chętnie podejmiemy się realizacji Pańskiego zlecenia. Posiadamy bogate doświadczenie w projektowaniu oraz wdrażaniu aplikacji webowych poparte licznymi realizacjami oraz zadowoleniem klientów. Koszt za kompleksową realizację projektu to 3000 zł. Czas realizacji 30 dni. Możliwa faktura. Do oferty dołączamy darmowe wsparcie z zakresu IT, instalację aplikacji na docelowym serwerze, testy powdrożeniowe, gwarancję na bezawaryjność oraz szkolenie z zakresu obsługi aplikacji. Chętnie podejmiemy się stałej współpracy przy tym i kolejnych Państwa projektach. Jeżeli są Państwo zainteresowani kompleksową obsługą w przystępnej cenie to zapraszam do kontaktu mailowego kontakt@dswierzewski.pl Pozdrawiam, Daniel.

  2999 zł
  za całość
 • Zamówię skrypt/program do eksportu ofert na olx/sprzedajemy

  Witam Panie Marcinie. Jesteśmy w trakcie przygotowywania dużej aplikacji do takich eksportów. Jeżeli interesuje Pana aplikacja nie tylko eksportująca ogłoszenia ale również utrzymująca stany magazynowe, udostępniająca możliwość masowej edycji ogłoszeń itp to zapraszam do kontaktu mailowego kontakt@dswierzewski.pl Pozdrawiam, Daniel.

  Do negocjacji
 • Dostosowanie szablonu na Wordpress

  Witam Panie Pawle. Chętnie podejmiemy się stałej współpracy. Możliwa faktura. Zapraszam do kontaktu mailowego kontakt@dswierzewski.pl Pozdrawiam, Daniel.

  35 zł
  za roboczogodzina
 • Bot który działa 24/7

  Witam. Możliwa faktura. Kontakt mailowy kontakt@dswierzewski.pl Daniel.

  999 zł
  za całość
 • założenie sklepu internetowego

  Witam Pani Ewelino. Chętnie podejmiemy się realizacji Pani zlecenia. Posiadamy bogate doświadczenie w projektowaniu oraz wdrażaniu aplikacji webowych poparte licznymi realizacjami oraz zadowoleniem klientów. Koszt za kompleksową realizację projektu to 7000 zł. Czas realizacji 30 dni. Możliwa faktura. Do oferty dołączamy darmowe wsparcie z zakresu IT, instalację aplikacji na docelowym serwerze, testy powdrożeniowe, gwarancję na bezawaryjność oraz szkolenie z zakresu obsługi aplikacji. Chętnie podejmiemy się stałej współpracy przy tym i kolejnych Państwa projektach. Jeżeli są Państwo zainteresowani kompleksową obsługą w przystępnej cenie to zapraszam do kontaktu mailowego kontakt@dswierzewski.pl Pozdrawiam, Daniel.

  6999 zł
  za całość
 • ZLECĘ NAPISANIE PROSTEGO SYSTEMU OBSŁUGI ZAMÓWIEŃ

  Witam Panie Przemysławie. Chętnie podejmiemy się realizacji Pańskiego zlecenia. Posiadamy bogate doświadczenie w projektowaniu oraz wdrażaniu aplikacji webowych poparte licznymi realizacjami oraz zadowoleniem klientów. Koszt za kompleksową realizację projektu to 5000 zł.. Czas realizacji 30 dni. Możliwa faktura. Do oferty dołączamy darmowe wsparcie z zakresu IT, instalację aplikacji na docelowym serwerze, testy powdrożeniowe, gwarancję na bezawaryjność oraz szkolenie z zakresu obsługi aplikacji. Chętnie podejmiemy się stałej współpracy przy tym i kolejnych Państwa projektach. Jeżeli są Państwo zainteresowani kompleksową obsługą w przystępnej cenie to zapraszam do kontaktu mailowego kontakt@dswierzewski.pl Pozdrawiam, Daniel.

  4999 zł
  za całość
 • Aplikacja webowa do wyszukiwania mieszkania z kilku portali

  Witam Panie Rafale. Chętnie podejmiemy się realizacji Pańskiego zlecenia. Posiadamy bogate doświadczenie w projektowaniu oraz wdrażaniu aplikacji webowych poparte licznymi realizacjami oraz zadowoleniem klientów. Koszt za kompleksową realizację projektu to 6000 zł.. Czas realizacji 40 dni. Możliwa faktura. Do oferty dołączamy darmowe wsparcie z zakresu IT, instalację aplikacji na docelowym serwerze, testy powdrożeniowe, gwarancję na bezawaryjność oraz szkolenie z zakresu obsługi aplikacji. Chętnie podejmiemy się stałej współpracy przy tym i kolejnych Państwa projektach. Jeżeli są Państwo zainteresowani kompleksową obsługą w przystępnej cenie to zapraszam do kontaktu mailowego kontakt@dswierzewski.pl Pozdrawiam, Daniel.

  5999 zł
  za całość
 • Bridge pomiędzy sklepem a plikami xml

  Witam Panie Adamie. Chętnie przygotujemy Panu oprogramowanie, które będzie pozwalało na import produktów z pliku xml. Oprogramowanie będzie miało panel administracyjny do mapowania pól z pliku xml z kolumnami w sklepie.Możliwa faktura. Zapraszam do kontaktu mailowego kontakt@dswierzewski.pl Pozdrawiam, Daniel.

  2999 zł
  za całość
 • Eksport aukcji z ALLEGRO do OLX

  Witam Panie Sebastianie. Chętnie wykonamy dla Pana oprogramowanie, które będzie stale kopiowało ogłoszenia z Pana konta allegro na olx. Możliwa faktura. Zapraszam do kontaktu mailowego kontakt@dswierzewski.pl Pozdrawiam, Daniel.

  1999 zł
  za całość
 • opracowanie strony internetowej na wzór

  Witam Panie Krzysztofie. Chętnie podejmiemy się realizacji Pańskiego zlecenia. Posiadamy bogate doświadczenie w projektowaniu oraz wdrażaniu aplikacji webowych poparte licznymi realizacjami oraz zadowoleniem klientów. Koszt za kompleksową realizację projektu to 3000 zł. Czas realizacji 30 dni. Możliwa faktura. Do oferty dołączamy darmowe wsparcie z zakresu IT, instalację aplikacji na docelowym serwerze, testy powdrożeniowe, gwarancję na bezawaryjność oraz szkolenie z zakresu obsługi aplikacji. Chętnie podejmiemy się stałej współpracy przy tym i kolejnych Państwa projektach. Jeżeli są Państwo zainteresowani kompleksową obsługą w przystępnej cenie to zapraszam do kontaktu mailowego kontakt@dswierzewski.pl Pozdrawiam, Daniel.

  2999 zł
  za całość
 • Prosta strona plus podpięcie płatności cashbill

  Witam serdecznie. Koszt realizacji strony to 1000 zł. Czas realizacji 7 dni. Możliwe rozpoczęcie prac od zaraz. Możliwa faktura. Zapraszam do kontaktu mailowego kontakt@dswierzewski.pl Pozdrawiam, Daniel.

  999 zł
  za całość