Daniel Świerżewski

Wołomin

 • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Daniel Świerżewski
Daniel Świerżewski
Telefon:
728XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Świerkowa 4
05-200

Wołomin

Świadczę usługi programistyczne. Realizuje duże i małe projekty. Posiadam bogate doświadczenie poparte licznymi realizacjami oraz zadowoleniem klientów.

Portale, Gry przeglądarkowe, Systemy magazynowe itp.

Słowa kluczowe: Usługi informatyczne, usługi telekomunikacyjne, tworzenie stron, programowanie, komputery
Zakres działania
Kupuj materiały budowlano-dekoracyjne nawet 10% taniej
Dołącz do Programu DOM Leroy Merlin

Masz już kartę DOM? Dopisz ją do swojego konta na oferii!

20 najnowszych zleceń z moim udziałem
 • Opieka nas serwisem internetowym

  Witam Panie Mariuszu. Chętnie podejmiemy się stałej współpracy. Możliwa faktura. Płatność po zrealizowaniu zadań. Zapraszam do kontaktu mailowego kontakt@dswierzewski.pl Pozdrawiam, Daniel.

  50 zł
  za roboczogodzina
 • Aplikacja webowa do wspomagania pracy w mailu-kontaktach-przesyłkach

  Witam Panie Grzegorzu. Proszę o więcej szczegółów na mail kontakt@dswierzewski.pl Pozdrawiam, Daniel.

  50 zł
  za godzina
 • Wyszukiwarka ofert nieruchomości

  Witam serdecznie. Mamy częściowo gotowe rozwiązanie. Zapraszam do kontaktu mailowego kontakt@dswierzewski.pl Pozdrawiam, Daniel.

  Do negocjacji
 • ZLECĘ NAPISANIE PROSTEGO SYSTEMU OBSŁUGI ZAMÓWIEŃ

  Witam Panie Przemysławie. Chętnie podejmiemy się realizacji Pańskiego zlecenia. Posiadamy bogate doświadczenie w projektowaniu oraz wdrażaniu aplikacji webowych poparte licznymi realizacjami oraz zadowoleniem klientów. Koszt za kompleksową realizację projektu to 12000 zł. Czas realizacji 40 dni. Możliwa faktura. Do oferty dołączamy darmowe wsparcie z zakresu IT, instalację aplikacji na docelowym serwerze, testy powdrożeniowe, gwarancję na bezawaryjność oraz szkolenie z zakresu obsługi aplikacji. Chętnie podejmiemy się stałej współpracy przy tym i kolejnych Państwa projektach. Jeżeli są Państwo zainteresowani kompleksową obsługą w przystępnej cenie to zapraszam do kontaktu mailowego kontakt@dswierzewski.pl Pozdrawiam, Daniel.

  12000 zł
  za całość
 • Programista php, smarty,

  Witam Panie Dominiku. Chętnie podejmiemy się stałej współpracy. Możliwa faktura. Zapraszam do kontaktu mailowego kontakt@dswierzewski.pl Pozdrawiam, Daniel.

  45 zł
  za roboczogodzina
 • Poszukuję wykonawcy, który zrealizuje projekt nowego Systemu bazodanow

  Witam Pani Marto. Chętnie podejmiemy się współpracy. Proszę o przesłanie szczegółów / dokumentacji na mail kontakt@dswierzewski.pl Pozdrawiam, Daniel.

  Do negocjacji
 • Serwis dla lektorów języków obcych na bazie dokładnej dokumentacji

  Witam serdecznie. Proszę o przesłanie dokumentacji na mail kontakt@dswierzewski.pl Wstępna wycena to 10.000 zł brutto. Czas realizacji 40 dni. Możliwa faktura. Do oferty dołączamy darmowe wsparcie z zakresu IT, instalację aplikacji na docelowym serwerze, testy powdrożeniowe, gwarancję na bezawaryjność oraz szkolenie z zakresu obsługi aplikacji. Pozdrawiam, Daniel.

  10000 zł
  za całość
 • Strona internetowa z panelem rezerwacji dla wypożyczalni samochodów

  Witam serdecznie. Chętnie podejmiemy się realizacji Pańskiego zlecenia. Posiadamy bogate doświadczenie w projektowaniu oraz wdrażaniu aplikacji webowych poparte licznymi realizacjami oraz zadowoleniem klientów. Koszt za kompleksową realizację projektu to 7000 zł. Czas realizacji 30 dni. Możliwa faktura. Do oferty dołączamy darmowe wsparcie z zakresu IT, instalację aplikacji na docelowym serwerze, testy powdrożeniowe, gwarancję na bezawaryjność oraz szkolenie z zakresu obsługi aplikacji. Chętnie podejmiemy się stałej współpracy przy tym i kolejnych Państwa projektach. Jeżeli są Państwo zainteresowani kompleksową obsługą w przystępnej cenie to zapraszam do kontaktu mailowego kontakt@dswierzewski.pl Pozdrawiam, Daniel.

  7000 zł
  za całość
 • Wykonanie skyptu pobierającego zadawartość strony

  Witam Panie Wojciechu. Proszę o więcej szczegółów na mail kontakt@dswierzewski.pl Pozdrawiam, Daniel.

  50 zł
  za godzina
 • PHP Wyniki na zywo

  Witam Panie Marcinie. Proszę o więcej szczegółów na mail kontakt@dswierzewski.pl Pozdrawiam, Daniel.

  50 zł
  za roboczogodzina
 • Kreator CV

  Witam serdecznie. Chętnie podejmiemy się realizacji Pańskiego zlecenia. Posiadamy bogate doświadczenie w projektowaniu oraz wdrażaniu aplikacji webowych poparte licznymi realizacjami oraz zadowoleniem klientów. Koszt za kompleksową realizację projektu to 20000 zł ( budowa aplikacji + kodowanie szablonów ) brutto. Czas realizacji 60 dni. Możliwa faktura. Do oferty dołączamy darmowe wsparcie z zakresu IT, instalację aplikacji na docelowym serwerze, testy powdrożeniowe, gwarancję na bezawaryjność oraz szkolenie z zakresu obsługi aplikacji. Chętnie podejmiemy się stałej współpracy przy tym i kolejnych Państwa projektach. Jeżeli są Państwo zainteresowani kompleksową obsługą w przystępnej cenie to zapraszam do kontaktu mailowego kontakt@dswierzewski.pl Pozdrawiam, Daniel.

  20000 zł
  za całość
 • moderacja serwisu

  Witam Pani Joanno. Proszę o szczegóły na mail kontakt@dswierzewski.pl Możliwa faktura. Pozdrawiam, Daniel.

  50 zł
  za całość
 • Skrypt zamówień PHP/MySQL

  Witam Panie Łukaszu. Koszt budowy aplikacji to 3.000 zł brutto faktura. Czas realizacji do 14 dni. Zapraszam do kontaktu mailowego kontakt@dswierzewski.pl Pozdrawiam, Daniel.

  3000 zł
  za całość
 • Zmiany na portalu turystycznym framework ZEND

  Witam Pani Sylwio. Proszę o szczegóły na mail kontakt@dswierzewski.pl Możliwa faktura. Pozdrawiam, Daniel.

  50 zł
  za roboczogodzina
 • Modyfikacja wtyczek WooCommerce

  Witam Panie Rafale. Proszę o więcej szczegółów na mail kontakt@dswierzewski.pl Możliwa faktura. Pozdrawiam, Daniel.

  50 zł
  za roboczogodzina
 • Serwis z prenumeratą cyfrową dla czasopisma od 15 lat na rynku

  Witam serdecznie. Koszt budowy projektu w takim terminie to 6.000 zł brutto. Rozliczenie w oparciu o fakturę. Zapraszam do kontaktu mailowego kontakt@dswierzewski.pl Pozdrawiam, Daniel.

  6000 zł
  za całość
 • Bot przeglądarkowy, nawigacja po stronie www

  Witam. Proszę o szczegóły na mail kontakt@dswierzewski.pl Możliwa faktura. Pozdrawiam, Daniel.

  Do negocjacji
 • Drobne poprawki w kodzie strony

  Witam Panie Macieju. Chętnie podejmiemy się współpracy. Koszt roboczogodziny to 50 zł brutto faktura. Zapraszam do kontaktu mailowego kontakt@dswierzewski.pl Pozdrawiam, Daniel.

  50 zł
  za roboczogodzina
 • Wykonanie mini portalu internetowego do głosowania.

  Witam Panie Bartoszu. Chętnie podejmiemy się realizacji Pańskiego zlecenia. Posiadamy bogate doświadczenie w projektowaniu oraz wdrażaniu aplikacji webowych poparte licznymi realizacjami oraz zadowoleniem klientów. Koszt za kompleksową realizację projektu to 3000 zł. Czas realizacji 21 dni. Możliwa faktura. Do oferty dołączamy darmowe wsparcie z zakresu IT, instalację aplikacji na docelowym serwerze, testy powdrożeniowe, gwarancję na bezawaryjność oraz szkolenie z zakresu obsługi aplikacji. Chętnie podejmiemy się stałej współpracy przy tym i kolejnych Państwa projektach. Jeżeli są Państwo zainteresowani kompleksową obsługą w przystępnej cenie to zapraszam do kontaktu mailowego kontakt@dswierzewski.pl Pozdrawiam, Daniel.

  3000 zł
  za całość
 • Zlecę wykonanie systemu zarządzania automatyką

  Witam Panie Tomaszu. Proszę o więcej szczegółów na mail kontakt@dswierzewski.pl Możliwa faktura. Pozdrawiam, Daniel.

  50 zł
  za godzina