Daniel Świerżewski

Wołomin

 • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Daniel Świerżewski
Daniel Świerżewski
Telefon:
728XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Świerkowa 4
05-200

Wołomin

Świadczę usługi programistyczne. Realizuje duże i małe projekty. Posiadam bogate doświadczenie poparte licznymi realizacjami oraz zadowoleniem klientów.

Portale, Gry przeglądarkowe, Systemy magazynowe itp.

Słowa kluczowe: Usługi informatyczne, usługi telekomunikacyjne, tworzenie stron, programowanie, komputery
Zakres działania
Kupuj materiały budowlano-dekoracyjne nawet 10% taniej
Dołącz do Programu DOM Leroy Merlin

Masz już kartę DOM? Dopisz ją do swojego konta na oferii!

20 najnowszych zleceń z moim udziałem
 • Rozwój działającego już serwisu ogłoszeniowego - PHP, JS, CSS, MySQL.

  Witam Panie Tomaszu. Chętnie podejmę się stałej współpracy. Możliwa faktura. 728 498 685 kontakt@dswierzewski.pl Pozdrawiam, Daniel. miki

  40 zł
  za roboczogodzina
 • Platforma Kusrów e-learning panel +płatności online

  Witam Panie Mateuszu. Chętnie podejmiemy się realizacji Pańskiego zlecenia. Posiadamy bogate doświadczenie w projektowaniu oraz wdrażaniu aplikacji webowych poparte licznymi realizacjami oraz zadowoleniem klientów. Koszt za kompleksową realizację projektu to 3500 zł. Czas realizacji 40 dni. Możliwa faktura. Do oferty dołączamy darmowe wsparcie z zakresu IT, instalację aplikacji na docelowym serwerze, testy powdrożeniowe, gwarancję na bezawaryjność oraz szkolenie z zakresu obsługi aplikacji. Chętnie podejmiemy się stałej współpracy przy tym i kolejnych Państwa projektach. Jeżeli są Państwo zainteresowani kompleksową obsługą w przystępnej cenie to zapraszam do kontaktu mailowego kontakt@dswierzewski.pl Pozdrawiam, Daniel.

  3499 zł
  za całość
 • Wykonanie portalu wyszukiwania szkoleń w dowolnej okolicy

  Witam Panie Anno. Chętnie podejmiemy się realizacji Pańskiego zlecenia. Posiadamy bogate doświadczenie w projektowaniu oraz wdrażaniu aplikacji webowych poparte licznymi realizacjami oraz zadowoleniem klientów. Koszt za kompleksową realizację projektu to 5000 zł. Czas realizacji 30 dni. Możliwa faktura. Do oferty dołączamy darmowe wsparcie z zakresu IT, instalację aplikacji na docelowym serwerze, testy powdrożeniowe, gwarancję na bezawaryjność oraz szkolenie z zakresu obsługi aplikacji. Chętnie podejmiemy się stałej współpracy przy tym i kolejnych Państwa projektach. Jeżeli są Państwo zainteresowani kompleksową obsługą w przystępnej cenie to zapraszam do kontaktu mailowego kontakt@dswierzewski.pl Pozdrawiam, Daniel.

  4999 zł
  za całość
 • zlecę wykonanie portalu internetowego

  Witam Pani Karolino. Chętnie podejmiemy się realizacji Pani zlecenia. Posiadamy bogate doświadczenie w projektowaniu oraz wdrażaniu aplikacji webowych poparte licznymi realizacjami oraz zadowoleniem klientów. Koszt za kompleksową realizację projektu to 10000 zł. Czas realizacji 50 dni. Możliwa faktura. Do oferty dołączamy darmowe wsparcie z zakresu IT, instalację aplikacji na docelowym serwerze, testy powdrożeniowe, gwarancję na bezawaryjność oraz szkolenie z zakresu obsługi aplikacji. Chętnie podejmiemy się stałej współpracy przy tym i kolejnych Państwa projektach. Jeżeli są Państwo zainteresowani kompleksową obsługą w przystępnej cenie to zapraszam do kontaktu mailowego kontakt@dswierzewski.pl Pozdrawiam, Daniel.

  9999 zł
  za całość
 • Potrzebne logo i postawienie strony na wordpress

  Witam Pani Moniko. Chętnie podejmiemy się realizacji Pani zlecenia. Możliwa faktura. Czas realizacji około 14 dni. Zapraszam do kontaktu mailowego kontakt@dswierzewski.pl Pozdrawiam, Daniel.

  499 zł
  za całość
 • Wykonanie programów do automatyzacji procesów markeingowych. Python.

  Witam Panie Piotrze. Chętnie podejmiemy się stałej współpracy. Możliwa faktura. Zapraszam do kontaktu mailowego kontakt@dswierzewski.pl Pozdrawiam, Daniel.

  Do negocjacji
 • Skrypt , Portal

  Witam serdecznie. Chętnie podejmiemy się realizacji Państwa zlecenia. Posiadamy bogate doświadczenie w projektowaniu oraz wdrażaniu aplikacji webowych poparte licznymi realizacjami oraz zadowoleniem klientów. Koszt za kompleksową realizację projektu to 10000 zł. Czas realizacji 50 dni. Możliwa faktura. Do oferty dołączamy darmowe wsparcie z zakresu IT, instalację aplikacji na docelowym serwerze, testy powdrożeniowe, gwarancję na bezawaryjność oraz szkolenie z zakresu obsługi aplikacji. Chętnie podejmiemy się stałej współpracy przy tym i kolejnych Państwa projektach. Jeżeli są Państwo zainteresowani kompleksową obsługą w przystępnej cenie to zapraszam do kontaktu mailowego kontakt@dswierzewski.pl Pozdrawiam, Daniel.

  9999 zł
  za całość
 • Portal ogłoszeniowy

  Witam serdecznie. Chętnie podejmiemy się realizacji Państwa zlecenia. Posiadamy bogate doświadczenie w projektowaniu oraz wdrażaniu aplikacji webowych poparte licznymi realizacjami oraz zadowoleniem klientów. Do wyceny potrzebujemy szczegółów. Możliwa faktura. Do oferty dołączamy darmowe wsparcie z zakresu IT, instalację aplikacji na docelowym serwerze, testy powdrożeniowe, gwarancję na bezawaryjność oraz szkolenie z zakresu obsługi aplikacji. Chętnie podejmiemy się stałej współpracy przy tym i kolejnych Państwa projektach. Jeżeli są Państwo zainteresowani kompleksową obsługą w przystępnej cenie to zapraszam do kontaktu mailowego kontakt@dswierzewski.pl Pozdrawiam, Daniel.

  40 zł
  za roboczogodzina
 • Strona wizytówkowa

  Witam Panie Bartku. Chętnie podejmiemy się realizacji Pańskiego zlecenia. Czas realizacji około 14 dni. Możliwa faktura. Do oferty dołączamy darmowe wsparcie IT oraz instalację strony na docelowym serwerze. Zapraszam do kontaktu mailowego kontakt@dswierzewski.pl Pozdrawiam, Daniel.

  699 zł
  za całość
 • Strona internetowa, techniczna, ok 10 podstron

  Witam Panie Przemysławie. Chętnie podejmiemy się realizacji dla Pana strony. Jesteśmy w stanie również przeszkolić Pana z zakresu obsługi strony. Czas realizacji około 14 dni. Możliwa faktura. Zapraszam do kontaktu mailowego kontakt@dswierzewski.pl Pozdrawiam, Daniel.

  499 zł
  za całość
 • Parser ogloszeń z serwisów ogłoszeniowych

  Witam Panie Michale. Jesteśmy w trakcie budowania takiej aplikacji i część z wymienionych przez Pana portali mamy już gotowych. Niestety w PHP nie ma możliwości realizacji tego zadania w 100%. Jeżeli jest Pan zainteresowany profesjonalną obsługą w przystępnej cenie to zapraszam do kontaktu mailowego kontakt@dswierzewski.pl Pozdrawiam, Daniel.

  Do negocjacji
 • Poprawa kalkulatora na stronie firmy pozyczkowej

  Witam Panie Michale. Realizacja od ręki. Możliwa faktura. Chętnie udzielimy stałego wsparcia. kontakt@dswierzewski.pl Pozdrawiam, Daniel.

  99 zł
  za całość
 • Prosta podstrona z sliderem i kategoriami

  Witam Panie Michale. Chętnie podejmiemy się realizacji Pańskiego zlecenia. Koszt to 500 zł. Czas realizacji 7 dni. Możliwa faktura. Zapraszam do kontaktu mailowego kontakt@dswierzewski.pl Pozdrawiam, Daniel.

  499 zł
  za całość
 • Wykonanie kalendarza z wyborem pracownika, daty i prezentacja terminów

  Witam Panie Piotrze. Proszę o więcej szczegółów na mail kontakt@dswierzewski.pl Pozdrawiam, Daniel.

  40 zł
  za roboczogodzina
 • zmiana adresu domeny

  Witam. Proszę o przesłanie szczegółów na mail kontakt@dswierzewski.pl Możliwa faktura. Pozdrawiam, Daniel.

  299 zł
  za całość
 • Serwis z kodami rabatowymi

  Witam Panie Pawle. Chętnie podejmiemy się realizacji Pańskiego zlecenia. Posiadamy bogate doświadczenie w projektowaniu oraz wdrażaniu aplikacji webowych poparte licznymi realizacjami oraz zadowoleniem klientów. Koszt za kompleksową realizację projektu to 4000 zł. Czas realizacji 30 dni. Możliwa faktura. Do oferty dołączamy darmowe wsparcie z zakresu IT, instalację aplikacji na docelowym serwerze, testy powdrożeniowe, gwarancję na bezawaryjność oraz szkolenie z zakresu obsługi aplikacji. Chętnie podejmiemy się stałej współpracy przy tym i kolejnych Państwa projektach. Jeżeli są Państwo zainteresowani kompleksową obsługą w przystępnej cenie to zapraszam do kontaktu mailowego kontakt@dswierzewski.pl Pozdrawiam, Daniel.

  3999 zł
  za całość
 • Zlecę wykonanie poprawek w systemie napisanym w Zend.

  Witam. Proszę o szczegóły na mail kontakt@dswierzewski.pl Możliwa faktura. Pozdrawiam, Daniel.

  30 zł
  za roboczogodzina
 • Zlecę wykonanie aplikacji która łączy w całość wgrane arkusze csv/exce

  Witam Panie Andrzeju. Koszt realizacji projektu to 600 zł brutto. Możliwa faktura. Czas realizacji 7 dni. Jeżeli jest Pan zainteresowany profesjonalną obsługa w przystępnej cenie to zapraszam do kontaktu mailowego kontakt@dswierzewski.pl Pozdrawiam, Daniel.

  599 zł
  za całość
 • Strona z ogłoszeniami wyeksportowanych ofert z programów biurowych

  Witam Panie Damianie. Chętnie podejmiemy się realizacji Pańskiego zlecenia. Posiadamy bogate doświadczenie w projektowaniu oraz wdrażaniu aplikacji webowych poparte licznymi realizacjami oraz zadowoleniem klientów. Koszt za kompleksową realizację projektu to 4500 zł. Czas realizacji 40 dni. Możliwa faktura. Do oferty dołączamy darmowe wsparcie z zakresu IT, instalację aplikacji na docelowym serwerze, testy powdrożeniowe, gwarancję na bezawaryjność oraz szkolenie z zakresu obsługi aplikacji. Chętnie podejmiemy się stałej współpracy przy tym i kolejnych Państwa projektach. Jeżeli są Państwo zainteresowani kompleksową obsługą w przystępnej cenie to zapraszam do kontaktu mailowego kontakt@dswierzewski.pl Pozdrawiam, Daniel.

  4499 zł
  za całość
 • programowanie

  Witam Panie Mariuszu. Chętnie podejmiemy się Pańskiego zlecenia. Koszt za kompleksową obsługę to 1500 zł. Czas realizacji 14 dni. Możliwa faktura. Zapraszam do kontaktu mailowego kontakt@dswierzewski.pl Pozdrawiam, Daniel.

  1499 zł
  za całość