Daniel Świerżewski

Wołomin

 • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Daniel Świerżewski
Daniel Świerżewski
Telefon:
728XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Świerkowa 4
05-200

Wołomin

Świadczę usługi programistyczne. Realizuje duże i małe projekty. Posiadam bogate doświadczenie poparte licznymi realizacjami oraz zadowoleniem klientów.

Portale, Gry przeglądarkowe, Systemy magazynowe itp.

Słowa kluczowe: Usługi informatyczne, usługi telekomunikacyjne, tworzenie stron, programowanie, komputery
Zakres działania
Kupuj materiały budowlano-dekoracyjne nawet 10% taniej
Dołącz do Programu DOM Leroy Merlin

Masz już kartę DOM? Dopisz ją do swojego konta na oferii!

20 najnowszych zleceń z moim udziałem
 • Stworzenie portalu podobnego do MYSTERYBRAND.NET

  Witam serdecznie. Chętnie podejmiemy się realizacji Pańskiego zlecenia. Posiadamy bogate doświadczenie w projektowaniu oraz wdrażaniu aplikacji webowych poparte licznymi realizacjami oraz zadowoleniem klientów. Koszt za kompleksową realizację projektu to 10000 zł. Czas realizacji 45 dni. Możliwa faktura. Do oferty dołączamy darmowe wsparcie z zakresu IT, instalację aplikacji na docelowym serwerze, testy powdrożeniowe, gwarancję na bezawaryjność oraz szkolenie z zakresu obsługi aplikacji. Chętnie podejmiemy się stałej współpracy przy tym i kolejnych Państwa projektach. Jeżeli są Państwo zainteresowani kompleksową obsługą w przystępnej cenie to zapraszam do kontaktu mailowego kontakt@dswierzewski.pl bądź telefonicznego 728 498 685. Pozdrawiam, Daniel.

  9999 zł
  za całość
 • Prosta aplikacja przeliczająca salda na podstawie zgromadzonych danych

  Witam. Koszt realizacji aplikacji 1000 zł brutto faktura. Czas realizacji 3 dni. Zapraszam do kontaktu mailowego kontakt@dswierzewski.pl Pozdrawiam, Daniel.

  999 zł
  za całość
 • Wykonanie systemu obsług zleceń online (system ticketowy)

  Witam serdecznie. Chętnie podejmiemy się realizacji Pańskiego zlecenia. Posiadamy bogate doświadczenie w projektowaniu oraz wdrażaniu aplikacji webowych poparte licznymi realizacjami oraz zadowoleniem klientów. Koszt za kompleksową realizację projektu to 2500 zł. Czas realizacji 14 dni. Możliwa faktura. Do oferty dołączamy darmowe wsparcie z zakresu IT, instalację aplikacji na docelowym serwerze, testy powdrożeniowe, gwarancję na bezawaryjność oraz szkolenie z zakresu obsługi aplikacji. Chętnie podejmiemy się stałej współpracy przy tym i kolejnych Państwa projektach. Jeżeli są Państwo zainteresowani kompleksową obsługą w przystępnej cenie to zapraszam do kontaktu mailowego kontakt@dswierzewski.pl bądź telefonicznego 728 498 685. Pozdrawiam, Daniel.

  2499 zł
  za całość
 • Internetowy serwis ogłoszeniowy i ewentualnie aplikacja Android iOS

  Witam Panie Marcinie. Chętnie podejmiemy się realizacji Pańskiego zlecenia. Posiadamy bogate doświadczenie w projektowaniu oraz wdrażaniu aplikacji webowych poparte licznymi realizacjami oraz zadowoleniem klientów. Koszt za kompleksową realizację projektu( bez aplikacji mobilnej ) to 10000 zł. Czas realizacji 60 dni. Możliwa faktura. Do oferty dołączamy darmowe wsparcie z zakresu IT, instalację aplikacji na docelowym serwerze, testy powdrożeniowe, gwarancję na bezawaryjność oraz szkolenie z zakresu obsługi aplikacji. Chętnie podejmiemy się stałej współpracy przy tym i kolejnych Państwa projektach. Jeżeli są Państwo zainteresowani kompleksową obsługą w przystępnej cenie to zapraszam do kontaktu mailowego kontakt@dswierzewski.pl Pozdrawiam, Daniel.

  9999 zł
  za całość
 • Poprawki na stronie WWW

  Witam Panie Łukaszu. Chętnie podejmę się stałej współpracy. 50zł/h. Możliwa faktura. Zapraszam do kontaktu mailowego kontakt@dswierzewski.pl Pozdrawiam, Daniel.

  50 zł
  za roboczogodzina
 • Software Tester (Functional)

  Witam Panie Mateuszu. Chętnie podejmę się testowania. 50zł/h. Możliwa faktura. Zapraszam do kontaktu mailowego kontakt@dswierzewski.pl Pozdrawiam, Daniel.

  50 zł
  za całość
 • Prace programistyczne związane z rozbudową strony

  Witam Panie Pawle. Chętnie podejmiemy się stałej współpracy. 50zł/h. Możliwa faktura. Zapraszam do kontaktu mailowego kontakt@dswierzewski.pl Pozdrawiam, Daniel.

  50 zł
  za roboczogodzina
 • Zlecenie Laravel - optymalizacja kodu + nowe funkcje

  Witam Panie Piotrze. Chętnie podejmę się stałej współpracy. 50zł/h. Możliwa faktura. Zapraszam do kontaktu mailowego kontakt@dswierzewski.pl Pozdrawiam, Daniel.

  50 zł
  za roboczogodzina
 • Zlecę wykonanie stony internetowej, plus stala obsługa

  Witam Panie Olgierdzie. Budowaliśmy już systemy MLM dla kilku firm. Prosze o przesłanie NDA i szczegółów projektu. Jesteśmy zainteresowani długoterminową współpracą. Zapraszam do kontaktu mailowego kontakt@dswierzewski.pl Pozdrawiam, Daniel.

  Do negocjacji
 • budowa systemu rezerwacji apartamentów

  Witam Panie Krzysztofie. Chętnie podejmiemy się realizacji Pańskiego zlecenia. Posiadamy bogate doświadczenie w projektowaniu oraz wdrażaniu aplikacji webowych poparte licznymi realizacjami oraz zadowoleniem klientów. Koszt za kompleksową realizację projektu to 10000 zł. Czas realizacji 45 dni. Możliwa faktura. Do oferty dołączamy darmowe wsparcie z zakresu IT, instalację aplikacji na docelowym serwerze, testy powdrożeniowe, gwarancję na bezawaryjność oraz szkolenie z zakresu obsługi aplikacji. Chętnie podejmiemy się stałej współpracy przy tym i kolejnych Państwa projektach. Jeżeli są Państwo zainteresowani kompleksową obsługą w przystępnej cenie to zapraszam do kontaktu mailowego kontakt@dswierzewski.pl Pozdrawiam, Daniel.

  9999 zł
  za całość
 • wykonanie kostki do gry online

  Witam Pani Regino. Proszę o więcej szczegółów czy to mają być jakieś animowane kostki itp. Możliwa faktura. Zapraszam do kontaktu mailowego kontakt@dswierzewski.pl Pozdrawiam ,Daniel.

  99 zł
  za całość
 • Strona www dla fotobudki

  Witam Panie Adamie, koszt realizacji projektu to 1500 zł brutto. Możliwa faktura. Zapraszam do kontaktu mailowego kontakt@dswierzewski.pl Pozdrawiam, Daniel.

  1499 zł
  za całość
 • Strona internetowa konkursu (logowanie, ocena, grupy uzytkowników)

  Witam Panie Pawle. Chętnie podejmiemy się realizacji Pańskiego zlecenia. Posiadamy bogate doświadczenie w projektowaniu oraz wdrażaniu aplikacji webowych poparte licznymi realizacjami oraz zadowoleniem klientów. Koszt za kompleksową realizację projektu to 2000 zł. Czas realizacji 14 dni. Możliwa faktura. Do oferty dołączamy darmowe wsparcie z zakresu IT, instalację aplikacji na docelowym serwerze, testy powdrożeniowe, gwarancję na bezawaryjność oraz szkolenie z zakresu obsługi aplikacji. Chętnie podejmiemy się stałej współpracy przy tym i kolejnych Państwa projektach. Jeżeli są Państwo zainteresowani kompleksową obsługą w przystępnej cenie to zapraszam do kontaktu mailowego kontakt@dswierzewski.pl Pozdrawiam, Daniel.

  1999 zł
  za całość
 • Prosty system rezerwacji miejsca w jednym terminie (bez wyboru daty).

  Witam Panie Patryku. Koszt 1500 zł brutto, faktura. Czas realizacji 14 dni. Zapraszam do kontaktu mailowego kontakt@dswierzewski.pl Pozdrawiam, Daniel.

  1499 zł
  za całość
 • Portal szkoleniowy + Projekty IT

  Witam Panie Karolu. Chętnie podejmiemy się stałej współpracy. Proszę o szczegóły dotyczące startupu i projektu na mail kontakt@dswierzewski.pl Pozdrawiam, Daniel.

  60 zł
  za roboczogodzina
 • przerobienie zdjecia - białe tło (allegro)

  Witam. Chętnie podejmiemy się realizacji Pańskiego zlecenia. Realizowaliśmy już podobne prace dla klientów allegro. Koszt za zdjęcie 15-25 zł w zależności od skomplikowania zdjęcia. Faktura. Zapraszam do kontaktu mailowego kontakt@dswierzewski.pl Pozdrawiam, Daniel.

  15 zł
  za sztuka
 • Zlecę kodowanie portalu podobnego do allegro.pl (bez aukcji)

  Witam Pani Emilio Chętnie podejmiemy się realizacji Pani zlecenia. Posiadamy bogate doświadczenie w projektowaniu oraz wdrażaniu aplikacji webowych poparte licznymi realizacjami oraz zadowoleniem klientów. Koszt za kompleksową realizację projektu to 10.000 zł. Czas realizacji 40 dni. Możliwa faktura. Do oferty dołączamy darmowe wsparcie z zakresu IT, instalację aplikacji na docelowym serwerze, testy powdrożeniowe, gwarancję na bezawaryjność oraz szkolenie z zakresu obsługi aplikacji. Chętnie podejmiemy się stałej współpracy przy tym i kolejnych Państwa projektach. Jeżeli są Państwo zainteresowani kompleksową obsługą w przystępnej cenie to zapraszam do kontaktu mailowego kontakt@dswierzewski.pl Pozdrawiam, Daniel.

  9999 zł
  za całość
 • Zlecę stworzenie systemu call center dla telemarketingu

  Witam. Proszę o szczegóły na mail kontakt@dswierzewski.pl Możliwa faktura. Pozdrawiam, Daniel.

  Do negocjacji
 • Stworzenie internetowej giełdy wymiany zleceń

  Witam serdecznie. Chętnie podejmiemy się realizacji Państwa zlecenia. Posiadamy bogate doświadczenie w projektowaniu oraz wdrażaniu aplikacji webowych poparte licznymi realizacjami oraz zadowoleniem klientów. Koszt za kompleksową realizację projektu to 20.000 zł. Czas realizacji 60 dni. Możliwa faktura. Do oferty dołączamy darmowe wsparcie z zakresu IT, instalację aplikacji na docelowym serwerze, testy powdrożeniowe, gwarancję na bezawaryjność oraz szkolenie z zakresu obsługi aplikacji. Chętnie podejmiemy się stałej współpracy przy tym i kolejnych Państwa projektach. Jeżeli są Państwo zainteresowani kompleksową obsługą w przystępnej cenie to zapraszam do kontaktu mailowego kontakt@dswierzewski.pl bądź telefonicznego 728 498 685. Pozdrawiam, Daniel.

  19999 zł
  za całość
 • Stworzenie programu do zarządzania zleceniami drukami,kontrahentami

  Witam serdecznie Panie Rafale. Chętnie podejmiemy się stałej współpracy z Państwa firmą i zbudujemy Państwu narzędzie pozwalające na zmaksymalizowanie wydajności pracowników. Proponujemy aplikację internetową co eliminuje problem instalowania / konfigurowania nowych urządzeń, poprawki / usprawnienia mogą być przeprowadzane zdalnie, a sam dostęp do aplikacji jest możliwy z każdego urządzenia z dostępem do internetu. Ciężko wycenić Państwa projekt bo znamy tylko kilka funkcji. Proszę o przesłanie szczegółów na mail kontakt@dswierzewski.pl Pozdrawiam, Daniel.

  Do negocjacji