Damian Ludwikowski

Kielce

 • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Damian Ludwikowski
Damian Ludwikowski
Telefon:
792XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

Fotografia ślubna i okolicznościowa, sesje narzeczeńskie, rodzinne, indywiduwalne i firmowe. Zapraszam do rezerwacji terminów. Całe województwo Świętokrzyskie, a także Poznań, Kraków, Warszawa i okolice.

ŚLUB:

Do wyboru 3 pakiety cenowe - po szczegóły zapraszam na maila.

Reportaż z przygotowań do ślubu, uroczystości oraz wesela, łącznie około 500-800 zdjęć (bywa więcej ;) Zlecenia realizuję na terenie województwa świętokrzyskiego, oraz w Krakowie, Warszawie, Poznaniu i okolicach. Pozostałe rejony do uzgodnienia.

Sesja plenerowa – około 100-200 zdjęć. Mogę zaproponować kilka lokalizacji do wyboru, chętnie również przystanę na Wasze propozycje odnośnie miejsc jej wykonania. Zobowiązuje się dojechać albo zabrać Was do 50 km od miejsca ślubu. Dojazd do bardziej oddalonych miejsc do uzgodnienia.

Termin realizacji – 30 dni roboczych po ślubie. Zdjęcia w formacie elektronicznym – do pobrania ze strefy klienta z tej strony, albo do odbioru na płycie DVD lub pendrive. W ofercie również stylowa fotoksiążka lub album.

CHRZEST:

Reportaż z uroczystości w kościele, sesja rodzinna przy kościele, możliwa sesja rodzinna w miejscu zamieszkania klientów lub w plenerze. Około 200 zdjęć. Zlecenia realizuję na terenie województwa świętokrzyskiego. Pozostałe rejony do uzgodnienia. Termin realizacji – miesiąc po sesji. Format elektroniczny – do pobrania ze strefy klienta z tej strony, albo do odbioru na płycie DVD lub pendrive. W ofercie również stylowa fotoksiążka lub album.

POZOSTAŁE:

Urodziny, inauguracje, przedstawienia, wieczory panieńskie oraz inne reportaże – około 200 zdjęć. Sesje narzeczeńskie, rodzinne, indywidualne. Lokalizacja Kielce i okolice, pozostałe miejsca do uzgodnienia.

Zapraszam :)

Słowa kluczowe: Fotoreportaż, galerie fotograficzne,
Umiejętności
 • Fotografia

  Ekspert (10 lat)

Doświadczenie
 • fotodl.pl (maj 2013 - obecnie)

  Fotograf: Fotografia reportażowa, studyjna, portretowa

Sprzęt i wyposażenie
 • Pełnoklatkowe lustrzanki Nikon Nikon
  Pełnoklatkowe lustrzanki Nikon Nikon

  Używam profesjonalnych, pełnoklatkowych lustrzanek marki Nikon oraz stałoogniskowych obiektywów Nikkor i Sigma.

Warunki współpracy
 • Reportaż wykonywany jest przed dwójkę fotografów. Zlecenia realizujemy na terenie województwa świętokrzyskiego, oraz w Krakowie, Warszawie, Poznaniu i okolicach. Pozostałe rejony do uzgodnienia.

  Oferta na zdjęcia składa się z trzech pakietów:

  Pierwszy pakiet zawiera reportaże z przygotowań i błogosławieństwa, uroczystości w kościele, wesela do oczepin oraz sesję plenerową w innym dniu. Zwykle jest to 500-800 obrobionych zdjęć w najwyższej możliwej rozdzielczości – do 6000 pix w dłuższym boku i nie mniejsze niż 4000 pix w dłuższym boku. Zdjęcia otrzymujecie Państwo na pendrive oraz do pobrania i oglądania w dowolnej chwili w prywatnej strefie klienta na tej stronie internetowej. W tym pakiecie w cenie jest też album lub fotoksiążka od firmy najlepszefoto.pl. Album i fotoksiążkę możemy skonfigurować razem – udostępnię platformę do projektowania, ale możecie Państwo zdać się w tej kwestii zupełnie na mnie (oczywiście poza wyborem zdjęć

Zakres działania
Aktualne zlecenia z moim udziałem ()