Muzyka łagodzi obyczaje:) - Damian Kluźniak

Częstochowa

  • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Damian Kluźniak
Damian Kluźniak
Telefon:
0 8XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Oławska
42-200

Częstochowa

Zajecia nauki gry na Keyboardzie, Gitarze lub Pianinie dla dzieci, młodzieży i dorosłych od podstaw po poziom wysoko - zaawansowany na:

Częstochowa i okolice - Dojazd do ucznia. Świeże i nowoczesne podejście do ucznia. Bazowanie na współczesnych utworach muzycznych dostosowane do ucznia.

Mam 27 lat, jestem absolwentem szkoły muzycznej pierwszego i drugiego stopnia a także ukończyłem pedagogikę w zakresie sztuki muzycznej. Pracuje również jako muzykoterapeuta ( z certyfikatem) oraz muzyk sesyjny (gram z aktorami i artystami koncerty) Jako instruktor pracuje ponad 8 lat, w przedszkolach czynnie 4 lata.

Do kazdego ucznia podchodze indywidualnie - nauka gry ma być dla dziecka przyjemnoscią a nie karą. Nigdy nie działam na siłę, zawsze mówie otwarcie o braku predyspozycji słuchowych. Pomagam rówież w zakupie instrumentu, mogę go również na początek pożyczyć - by sprawdzić czy nasz uczeń będzie wytrwały jednocześnie nie obciązając zbędnie budżetu na instrument który później będzie się kurzyć.

Na pierwszych zajęciach nie wymagam własnego instrumentu, przywioze go, sprawdzę słuch, predyspozycje - określe możliwości ucznia. Na zajęcia nauczyciel zawsze przyjeżdza punktualnie, wszystko w miłej atmosferze i w zachowaniu wysokiej kultury osobistej.

Więcej informacji telefonicznie - zapraszam do kontaktu !

Słowa kluczowe: Nauka gry, gitara, keyboard, dojazd, częstochowa, nauka gry na keyboardzie, pianino, gitara
Zakres działania
Kupuj materiały budowlano-dekoracyjne nawet 10% taniej
Dołącz do Programu DOM Leroy Merlin

Masz już kartę DOM? Dopisz ją do swojego konta na oferii!

Aktualne zlecenia z moim udziałem ()