Damian Grabowski

Siemianowice Śląskie

 • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Damian Grabowski
Damian Grabowski
Telefon:
506XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

"Kreowanie przyszłości to najlepszy sposób na jej przewidywanie."
Firma ART SIN to firma aktywnie działająca w internecie na rzecz tworzenie i kreowania wizerunku firm, osób i marek w internecie. Działamy na rynku kreatywnym i internetowym już od kilku lat, wykonując projekty dla większych i mniejszych klientów. Pasja tworzenia jest naszym głównym motorem napędowym, co widać po naszych projektach.

Idea która nam przyświeca to chęć pozostawienia w ludzkich umysłach czegoś wyjątkowego i niezapomnianego.

Stale się rozwijamy i wdrażamy nowe technologie, projektujemy, tworzymy, eksperymentujemy, doskonale się przy tym bawiąc i czerpiąc przyjemność z rozwoju naszych klientów, i nas samych. Każdy kolejny projekt jest dla nas okazją do stworzenie czegoś niezapomnianego. Preferujemy rozwiązania uniwersalne i ponadczasowe, dzięki którym nasi klienci są widoczni w internecie..

Słowa kluczowe: Front-end developer, back-end developer, programista, projektant
Realizacje
WWW (4)
 • Ico_small_web Nasz klient, Agencja Pracy Synergia Company, potrzebował nowoczesnej strony, dzięki której będzie mógł rekrutować ludzi, i pomagać znaleźć im zatrudnienie. Strona jest skonstruowana w taki sposób, iż osoby szukające pracy, mogą składać swoje aplikacje bezpośrednio przez stronę. Nowoczesny design, łatwa nawigacja oraz odpowiednie formularze sprawiają, iż strona doskonale pełni swoją funkcję.
 • Ico_small_web Blog podróżniczy. Strona, na której można sprawdzić moje umiejętności w zakresie tworzenia artykułów. Tematyka jest dosyć wąska, ponieważ dotyczy wyłącznie podróży, lecz można sprawdzić mój styl.
 • Ico_small_web
  http://cyron24.pl/ Cena Do 300 zł
  Dla naszego klienta, dostawcy usług teletechnicznych na terenie całej Polski, przygotowaliśmy nowoczesną stronę zawierającą wszystkie najważniejsze elementy, aby dobrze zaprezentować jego ofertę.
 • Ico_small_web
  http://www.perkeltd.com/ Cena Do 300 zł
  Klient wymagał jedynie prostej strony, wręcz wizytówki. Nasza sugestia na stronę typu "One Page" trafiła w sedno. Prosta kompozycja, wraz z formularzem kontaktowym, w 100% się sprawdziła.
Zakres działania
Aktualne zlecenia z moim udziałem ()