Dajnet Usługi Informatyczne

Bielsko-Biała

  • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Dajnet Usługi Informatyczne
Dajnet Usługi Informatyczne
Telefon:
500XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

Szukasz profesjonalnej firmy, która dostarcza usługi informatyczne, komputerowe, graficzne i wideo? Dajnet to doskonała propozycja dla Ciebie.

**** PROJEKTOWANIE STRON INTERNETOWYCH ****

Dajnet Usługi Informatyczne oferuje strony www zgodne z najnowocześniejszymi technologiami i standardami. Do tworzenia witryn wykorzystuje ona technologię CSS3 oraz HTML5. Dzięki budowie stron z systemem CMS klient będzie mógł samodzielne dodawać nowe treści na stronę. Responsywność stron projektowanych przez Dajnet pozwala swobodnie przeglądać je zarówno na komputerze, jak i na urządzeniach mobilnych takich jak smartfon i tablet.

Firma oferuje projektowanie m.in.
- sklepów internetowych
- blogów internetowych
- responsywnych stron internetowych
- stron online typu one page
- stron www wizytówek
- stron statycznych
- stron dynamicznych z systemem zarządzania treścią CMS.

**** SERWIS KOMPUTERÓW I LAPTOPÓW ****

Świadczymy kompleksowe usługi serwisowe związane z naprawą komputerów stacjonarnych i laptopów. Niezależnie od tego, czy zepsuł Ci się komputer PC, czy laptop, czy może masz jakiś inny problem ze sprzętem, zgłoś się. Zajmujemy się instalacją i konfiguracją oprogramowania, diagnozowaniem i usuwaniem problemów z systemem, siecią i dostępem do Internetu. Naprawiamy laptopy po zalaniu i wykonujemy konserwację układu chłodzenia, gdy komputer się grzeję i wymaga czyszczenia. W naszym serwisie poradzimy sobie zarówno z typowymi, jak i niestandardowymi problemami! Gwarantujemy profesjonalny serwis komputerów i laptopów dla klientów indywidualnych, firm i instytucji publicznych. Oferujemy odzyskiwanie danych, które zostały utracone z dysków twardych i nośników zewnętrznych. Dla wszystkich, którzy chcą się pozbyć bezpiecznie swojego sprzętu, polecamy usługi trwałego usuwania danych z komputerów, laptopów, dysków twardych i innych nośników. Lista usług jest dłuższa. Zapoznasz się z nią na stronie internetowej firmy.

**** OBRÓBKA RETUSZ RENOWACJA FOTOMONTAŻ ZDJĘĆ ****

Firma Dajnet oferuję cyfrowy retusz zdjęć: obróbka zdjęć, poprawianie drobnych niedoskonałości, usuwanie przebarwień na skórze takich jak trądzik czy zmarszczki. Retusz pozwoli także pozbyć się ze zdjęć obiektów lub osób, które znalazły się tam przypadkowo. Firma oferuje coraz popularniejszą usługę renowacji starych zdjęć. Przywracamy starym fotografiom ich dawny blask poprawiamy jakość zdjęcia, oferujemy pozbycie się wszelkiego rodzaju „śladów czasu”, takich jak pęknięcia, rysy, plamy czy zdrapania. Odnowione, dawne zdjęcia, świetne prezentują się w rodzinnych albumach oraz na ścianach - będą więc wspaniałym i wzruszającym prezentem dla bliskich. Oferujemy również usługę kreatywnych fotomontaży. Ta forma obróbki zdjęć cieszy się wzięciem wśród wszystkich miłośników dobrego humoru i świetnej zabawy.

**** MONTAŻ OBRÓBKA FILMÓW WIDEO ****

Naszą specjalnością jest montaż i obróbka filmów wideo z powierzanego nam przez klientów materiału. To świetny sposób na skomponowanie okolicznościowego filmu, relacjonującego najważniejsze rodzinne wydarzenia czy chwile spędzone w gronie najbliższych. Umiejętna kompozycja filmików, zdjęć, grafik, z dołączoną do całości muzyką lub głosem lektora sprawi, że nawet znane i widziane wcześniej filmy wywołają na twarzy ich bohaterów łzy wzruszenia i zachwyt.

Oferta obejmuje:
- stworzenie pokazu zdjęć z podkładem muzycznym
- łączenie kilku filmików w jedną całość
- dzielenie filmu na mniejsze części
- przygotowanie filmu do publikacji
- dodawanie ścieżki dźwiękowej lub podkładu do filmu
- dodawanie czołówki, napisów, zakończenia
- wycinanie zbędnych scen i elementów filmu
- usuwanie ścieżki dźwiękowej z materiałów wideo.

Oferta filmów obejmuje montaż i obróbkę filmów z takich wydarzeń jak: spotkania rodzinne (urodziny, imieniny, wesele), uroczystości kościelne (chrzciny, komunia, ślub), spotkania towarzyskie, koncerty, wyjazdy i podróże, wydarzenia artystyczne, reklamy, prezentacje i wiele innych.

*****

Więcej informacji na temat firmy znajdziesz na stronie: http://dajnet.pl
Masz pytania zadzwoń lub napisz

Serdecznie Zapraszamy

Słowa kluczowe: Tworzenie budowa stron internetowych www, strony internetowe, serwis komputerów laptopów, odzyskiwanie danych, retusz obróbka fotomontaż zdjęć, renowacja fotografii, montaż filmów wideo
Zakres działania
Kupuj materiały budowlano-dekoracyjne nawet 10% taniej
Dołącz do Programu DOM Leroy Merlin

Masz już kartę DOM? Dopisz ją do swojego konta na oferii!

Aktualne zlecenia z naszym udziałem ()