Cyfra-Piaseczno.Pl Magdalena Paczuska

Łbiska

  • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Cyfra-Piaseczno.Pl Magdalena Paczuska
Cyfra-Piaseczno.Pl Magdalena Paczuska
Telefon:
882XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość

Konsekwentnie budujemy renomę w branży poligraficznej specjalizując się w produkcji wysokiej jakości materiałów poligraficznych i reklamowych.

Pracujemy dla firm z różnych branż, zarówno małych firm rodzinnych jak i dużych międzynarodowych korporacji. Zwarta struktura organizacyjna naszej firmy, posiadane doświadczenie oraz indywidualne rzeczowe podejście do potrzeb naszych Zleceniodawców sprawiają, że każdy pozyskany klient pozostaje z nami na długo.
Roland-VersaCAMM-VS-640-64-Inch-Inkjet-Printer-Cutter-new
Nasza drukarnia cyfrowa od wielu lat funkcjonuje na rynku poligraficznym w Polsce.
Początkowo jako firma o zasięgu lokalnym – nasze początki to druk monochromatyczny głownie pozycji książkowych oraz materiałów reklamowych i promocyjnych – obecnie jesteśmy identyfikowani jako solidny partner wśród coraz liczniejszej rzeszy potencjalnych odbiorców. Przez wiele lat naszej pracy ewoluowaliśmy w kierunku kompleksowego zaspokojenia potrzeb naszych klientów, których baza systematycznie rośnie i stawia przed nami nowe wyzwania. Obecnie nasz prężny zespół specjalistów jest w stanie stawić czoła największym wyzwaniom oraz zagwarantować rzetelną obsługę, niezrównaną jakość i terminowość realizowanych zleceń. MASZYNY NA KTÓRYCH PRACUJEMY:
Canon VP 6110, Océ VarioPRESS 4120
Roland RS 640 i Konica_Minolta Bizhub serii 1060 i 1070

Słowa kluczowe: Poligrafia, dtp, usługi poligraficzne, usługi dtp, drukarnie
Zakres działania
Aktualne zlecenia z naszym udziałem ()