O Finansach Wiem Wszystko - CrediTeam Sp.Z.o.o

Warszawa

 • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
CrediTeam Sp.Z.o.o
CrediTeam Sp.Z.o.o
Telefon:
532XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

Nazywam się Aleksander Podzerek i zajmuję się od 10 lat kredytami firmowymi, moją wąską specjalizacją jest wyciąganie przedsiębiorstw z trudnych sytuacji losowych czyli problemy z ZUS, US czy wpisy w KRD lub innych bazach bankowych jak również problemy z zadłużeniem bankowym czy uporządkowaniem zadłużenia bankowego (konsolidacja) jak również pomoc firmą ze stratą.
Dodatkowo zajmuję się pozyskiwaniem pożyczek preferencyjnych i dotacji, pomagam również w kwestiach podatkowych,ubezpieczeniowych oraz napisaniem biznesplanu pod inwestycję czy dotację.

Słowa kluczowe: Doradztwo finansowe, doradcy finansowi, firmy konsultingowe, konsulting finansowy
Realizacje
Zdjęcia i grafika (4)
 • Współpraca Dotychczasowa współpraca z partnerami biznesowymi
 • Współpraca Dotychczasowa współpraca z partnerami
 • Współpraca Dotychczasowa współpraca z partnerami biznesowymi
 • Współpraca Dotychczasowa współpraca z partnerami biznesowymi
Pracownicy
 • Aleksander Podzerek
  Aleksander Podzerek

  Doradca Gospodarczy i kredytowy 10 letnie doświadczenie w branży. W ciągu 10 lat kariery w branży doradztwa kredytowego pomogłem w uzyskaniu ponad 230 mln złotych kredytów firmowych. Specjalizuje się w finansowaniu przedsiębiorstw, od małych firm zaczynających przygodę z bankowością do dużych korporacji z wielomilionowymi przychodami.

 • Adam Chmielewski
  Adam Chmielewski

  Doktor nauk ekonomicznych, asystent na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego. Ekspert z zakresu rachunkowości, specjalizuje się m.in. w zagadnieniach rachunku kosztów, rachunkowości zarządczej i finansowej oraz analizie sprawozdań finansowych. Współpracownik wielu firm szkoleniowych, wykładowca w IBD Business School, prowadzi warsztaty i szkolenia dla kadry menedżerskiej, kursy dla kandydatów na biegłych rewidentów oraz dla kandydatów na członków organów nadzorczych. Działalność szkoleniową przeplata doświadczeniami praktycznymi. Przez kilka lat pracował w dziale rachunkowości jednego z banków oraz pełnił funkcję dyrektora finansowego w prywatnej firmie. Jest członkiem Rady Nadzorczej i Komitetu Audytu Towarzystwa Ubezpieczeniowego. Posiada uprawnienia biegłego rewidenta. Autor wielu publikacji z zakresu rachunkowości podmiotów gospodarczych, controllingu oraz analizy przepływów finansowych.

 • Rafał Sztwiertnia
  Rafał Sztwiertnia

  Ekspert ds. funduszy unijnych

Osiągnięcia
 • Kredyt Deweloperski (czerwiec 2019)

  W czerwcu 2019 pozyskałem kredyt developerski dla spółki celowej w kwocie 8 mln złotych

 • Finansowanie Projektu Inwestycyjnego OZE (kwiecień 2019)

  Dla spółki celowej założonej w Grudniu 2018. Na początku Kwietnia 2019, pozyskałem finansowanie w banku na zbudowanie farmy fotowoltaicznej o mocy 7 MW w województwie Podlaskim. finansowanie uzyskane na okres 15 lat w wysokości 11 mln złotych.

 • Kredyt inwestycyjny dla zakładu produkcyjnego (październik 2018)

  Dla firmy z wieloletnim doświadczaniem w branży mięsnej założonej 1996 roku, pozyskałem kredyt inwestycyjny na budowę nowego zakładu produkcyjnego oraz jego wyposażenie w październiku 2018 w wysokości 14 000 000 PLN na okres 20 lat. Dodatkowo dla firmy zostało pozyskane dofinansowanie z UE z programów regionalnych w kwocie 3 000 000 PLN złotych.

Warunki współpracy
 • Jeśli są Państwo zainteresowani współpracą z naszą firmą prosimy o kontakt telefoniczny, e-mailowy lub osobisty w celu ustalenia terminu oraz miejsca spotkania. Podczas spotkania ustalone zostaną dokładne warunki współpracy. Prosimy o przygotowanie podstawowych dokumentów dotyczących prowadzonej działalności.

Zakres działania
Aktualne zlecenia z naszym udziałem (2)
 • Udzielenie skomplikowanego kredytu konsolidacyjnego

  Dzień dobry, Panie Piotrze, jestem zainteresowany wykonaniem zlecenia. Proszę o kontakt. Z poważaniem Aleksander Podzerek Tel: 532-363-032 E-mail: a.podzerek@gmail.com

  10000 zł
  za całość
 • Zlecę pozyskanie kredytu inwestycyjnego

  Dzień dobry, Nazywam się Aleksander Podzerek i od 10 lat zajmuję się doradztwem gospodarczym oraz obsługą gospodarczą przedsiębiorstw jak i pomocą w uzyskaniu finansowania w bankach. Jeżeli mam Państwu pomóc w doradztwie przy pozyskiwaniu finansowania, muszę poznać więcej szczegółów Państwa firmy oraz samego projektu inwestycyjnego, doświadczenie w branży, wkład własny w projekt, wyniki finansowe firmy etc. Jeżeli chcieliby Państwo podjąć współpracę ze mną w tej sprawie to proszę o kontakt telefoniczny lub email. Poniżej moje dane kontaktowe, w razie pytań pozostaje do dyspozycji. Z poważaniem Aleksander Podzerek Tel: 535-363-032 email: a.podzerek@gmail.com

  Do negocjacji