Nadaj kontur swojej marce - Conture

(3)

Poznań

 • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Conture
Conture
Telefon:
696XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

Specjalizujemy się w tworzeniu treści dla branż: e-commerce, HR i rekrutacja, home &garden, beauty& health, biznes i marketing. Tematyka związana ze zdrowiem i urodą, wnętrzami i designem oraz modą również jest nam bliska. Opisy produktów pod SEO, copywriting, wysokiej jakości i unikalne treści, artykuły: branżowe, eksperckie, informacyjne, reklamowe i edukacyjne, treści na strony www oraz blogi. Terminowa realizacja zleceń, gwarancja jakości oraz treści zgodne z zasadami SEO. Zapraszamy na naszą stronę: www.conture.pl

Słowa kluczowe: Content marketing, seo, copywriter, seo copywriting, teksty seo, artykuły seo, wizerunek eksperta, blogi, social media, e-commerce, HR, rekrutacja, home and garden, beauty and health, wnętrza,
Realizacje
WWW (4)
Warunki współpracy
 • Do każdego zlecenia przypisana jest dedykowana osoba odpowiedzialna za kontakt i jego realizację. Wystawiamy FV VAT i przekazujemy prawa autorskie do treści. Zapewniamy bezpłatne poprawki w cenie. Gwarantujemy terminową realizację każdego zlecenia i z góry określony termin jego realizacji. Treści, które tworzymy są zgodne z zasadami pisania pod SEO. Nasz zespół to: absolwenci filologii polskiej, klasycznej, dziennikarstwa oraz psychologii i marketingu, a przede wszystkim specjaliści w zakresie content marketingu i seo copywritingu oraz miłośnicy słowa pisanego.

Zakres działania
Kupuj materiały budowlano-dekoracyjne nawet 10% taniej
Dołącz do Programu DOM Leroy Merlin

Masz już kartę DOM? Dopisz ją do swojego konta na oferii!

20 najnowszych zleceń z naszym udziałem
 • Pisanie postów na Fb

  Dzień dobry Panie Pawle, chętnie podejmiemy się wykonania tego zlecenia. Na co dzień specjalizujemy się w tworzeniu treści informacyjnych i reklamowych na strony internetowe. Tworzone przez nas treści są nie tylko ciekawe i angażujące, ale też zoptymalizowane pod kątem SEO. Specjalizujemy się również w tworzeniu treści na Facebook'a i Instagram. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i kreatywnie, tworząc przy tym treści, które sprzedają. Z chęcią przedstawimy nasze portfolio. Wystawiamy FV. Końcowa wartość zależy od skali zlecenia i wytycznych, które otrzymamy. Zapraszamy do kontaktu: sprzedaz@conture.pl.

  Do negocjacji
 • Teksty na portal kobiecy - poprawne i ciekawe

  Dzień dobry Pani Moniko, zapraszamy do współpracy. Na co dzień specjalizujemy się w dostarczaniu wysokiej jakości artykułów blogowych zoptymalizowanych pod kątem SEO. Mamy duże doświadczenie w dostarczaniu treści na portale kobiece. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Z chęcią napiszemy dla Pani tekst próbny. Wystawiamy FV. Cena jest zależna od skali zlecenia oraz dostarczanych materiałów. Zapraszamy do kontaktu: sprzedaz@conture.pl.

  Do negocjacji
 • Zlecę pisanie tekstów o tematyce prawniczej

  Dzień dobry Pani Anno, zapraszamy do współpracy. Mamy za sobą szereg pomyślnie zrealizowanych zleceń z zakresu tworzenia treści na strony internetowe, które chętnie udostępnimy. Specjalizujemy się również w tworzeniu artykułów blogowych, mamy doświadczenie w tematyce prawniczej. Służymy wsparciem w doborze słów kluczowych i optymalizacji treści pod kątem SEO. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Wystawiamy FV. Możemy podzielić się portfolio lub napiszemy tekst próbny. Cena jest zależna od skali zlecenia oraz wytycznych, które otrzymamy. Zapraszamy do kontaktu: sprzedaz@conture.pl.

  Do negocjacji
 • Teksty blogowe branża budowlana B2B - język angielski i polski

  Dzień dobry Panie Wojciechu, zapraszamy do współpracy. Na co dzień specjalizujemy się w dostarczaniu wysokiej jakości artykułów blogowych zoptymalizowanych pod kątem SEO. Mamy duże doświadczenie w tworzeniu treści sprzedażowych w języku polskim. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Z chęcią napiszemy dla Pana tekst próbny. Wystawiamy FV. Cena jest zależna od skali zlecenia oraz dostarczanych materiałów. Zapraszamy do kontaktu: sprzedaz@conture.pl.

  Do negocjacji
 • Przygotowywanie treści na bloga i do SM - Marketing/Sprzedaż

  Dzień dobry Panie Patryku, zapraszamy do współpracy. Na co dzień specjalizujemy się w dostarczaniu wysokiej jakości artykułów blogowych zoptymalizowanych pod kątem SEO. Mamy duże doświadczenie w tworzeniu tekstów z branży marketingowej. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Z chęcią napiszemy dla Pana tekst próbny. Wystawiamy FV. Cena jest również zależna od skali zlecenia oraz dostarczanych materiałów. Zapraszamy do kontaktu: sprzedaz@conture.pl.

  Do negocjacji
 • Zlecę pisanie prostych krótkich tekstów z materiałów dostarczonych

  Dzień dobry Panie Wojciechu, zapraszamy do współpracy. Na co dzień specjalizujemy się w dostarczaniu wysokiej jakości artykułów blogowych zoptymalizowanych pod kątem SEO. Mamy duże doświadczenie w tworzeniu tekstów na blogi związane ze sportem. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Z chęcią napiszemy dla Pana tekst próbny. Wystawiamy FV. Cena jest również zależna od skali zlecenia oraz dostarczanych materiałów. Zapraszamy do kontaktu: sprzedaz@conture.pl.

  Do negocjacji
 • Witam serdecznie. Firma zajmująca się sprzedażą artykułów wędkarskich

  Dzień dobry Panie Rafale,, zapraszamy do współpracy. Na co dzień specjalizujemy się w dostarczaniu wysokiej jakości artykułów blogowych zoptymalizowanych pod kątem SEO. Mamy duże doświadczenie w tworzeniu opisów produktów, kategorii również w branży związanej z wędkarstwem. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Z chęcią napiszemy dla Pana tekst próbny. Wystawiamy FV. Cena jest również zależna od skali zlecenia oraz dostarczanych materiałów. Zapraszamy do kontaktu: sprzedaz@conture.pl.

  Do negocjacji
 • 10 artykułów w j. polskim nt techniczny

  Dzień dobry Panie Danielu, zapraszamy do współpracy. Na co dzień specjalizujemy się w dostarczaniu wysokiej jakości artykułów blogowych zoptymalizowanych pod kątem SEO. Mamy doświadczenie w tworzeniu treści związanych z technologią. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Z chęcią napiszemy dla Pana tekst próbny. Wystawiamy FV. Cena jest również zależna od skali zlecenia oraz dostarczanych materiałów. Zapraszamy do kontaktu: sprzedaz@conture.pl.

  Do negocjacji
 • Przerobienie artykułu pod względem SEO

  Dzień dobry, zapraszamy do współpracy. Na co dzień specjalizujemy się w dostarczaniu wysokiej jakości artykułów blogowych zoptymalizowanych pod kątem SEO. Mamy duże doświadczenie również w redakcji. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Wystawiamy FV. Cena w przypadku redakcji artykułu o objętości 1000 wyrazów to 18 zł netto za 1000 zzs. Cena jest również zależna od skali zlecenia oraz dostarczanych materiałów. Zapraszamy do kontaktu: sprzedaz@conture.pl.

  Do negocjacji
 • Zlecę napisanie tekstów produktowych/kategorii/wpisów na stronie www

  Dzień dobry Panie Wiktorze, z miłą chęcią podejmiemy się wykonania tego zlecenia. Na co dzień współpracujemy z wieloma firmami z branży e-commerce, tworząc dla nich wartościowy i unikalny content. Specjalizujemy się w tworzeniu treści na strony internetowe. Z chęcią zaprezentujemy nasze portfolio lub napiszemy tekst próbny. Wystawiamy FV. Cena jest możliwa do negocjacji i zależna od skali zlecenia oraz wytycznych, które otrzymamy. Zachęcamy do kontaktu: sprzedaz@conture.pl

  Do negocjacji
 • Copywriter poszukiwany

  Dzień dobry Pani Grażyno, zapraszamy do współpracy. Na co dzień specjalizujemy się w dostarczaniu wysokiej jakości artykułów blogowych zoptymalizowanych pod kątem SEO. W swoim zespole mamy copywriterki, które mogłyby stworzyć dla Pani teksty. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Z chęcią napiszemy dla Pani tekst próbny. Wystawiamy FV. Cena jest zależna od skali zlecenia oraz dostarczanych materiałów. Zapraszamy do kontaktu: sprzedaz@conture.pl.

  Do negocjacji
 • Redagowanie artykułów do bloga militarnego

  Dzień dobry, zapraszamy do współpracy. Na co dzień specjalizujemy się w dostarczaniu wysokiej jakości artykułów blogowych zoptymalizowanych pod kątem SEO. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Z chęcią napiszemy dla Państwa tekst próbny. Wystawiamy FV. Cena jest zależna od skali zlecenia oraz dostarczanych materiałów. Zapraszamy do kontaktu: sprzedaz@conture.pl.

  Do negocjacji
 • Poszukujemy copywritera do artukułów firmowych.

  Dzień dobry, zapraszamy do współpracy. Na co dzień specjalizujemy się w dostarczaniu wysokiej jakości artykułów blogowych zoptymalizowanych pod kątem SEO. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Z chęcią napiszemy dla Państwa tekst próbny. Wystawiamy FV. Cena jest zależna od skali zlecenia oraz dostarczanych materiałów. Zapraszamy do kontaktu: sprzedaz@conture.pl.

  Do negocjacji
 • Zlecę redakcję tekstu - copywriting

  Dzień dobry Pani Adrianno, zapraszamy do współpracy. Na co dzień specjalizujemy się w dostarczaniu wysokiej jakości artykułów blogowych zoptymalizowanych pod kątem SEO. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Wystawiamy FV. Cena jest również zależna od dostarczanych materiałów. Zapraszamy do kontaktu: sprzedaz@conture.pl

  Do negocjacji
 • Teksty na strone internetową

  Dzień dobry Panie Marcinie, zapraszamy do współpracy. Mamy za sobą szereg pomyślnie zrealizowanych zleceń z zakresu tworzenia treści na strony internetowe, które chętnie udostępnimy. Służymy wsparciem w doborze słów kluczowych i optymalizacji treści pod kątem SEO. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Wystawiamy FV. Możemy podzielić się portfolio lub napiszemy tekst próbny. Cena jest możliwa do negocjacji i zależna od skali zlecenia oraz wytycznych, które otrzymamy. Zapraszamy do kontaktu: sprzedaz@conture.pl.

  Do negocjacji
 • Copywriting, teksty SEO. Tesksty na bloga z odzieżą kosmetyczną.

  Dzień dobry, z miłą chęcią podejmiemy się wykonania tego zlecenia. Na co dzień współpracujemy z wieloma firmami z branży e-commerce, tworząc dla nich wartościowy i unikalny content. Specjalizujemy się również w prowadzeniu blogów sklepów internetowych. Z chęcią zaprezentujemy nasze portfolio lub napiszemy tekst próbny. Wystawiamy FV. Cena jest możliwa do negocjacji i zależna od skali zlecenia oraz wytycznych, które otrzymamy. Zachęcamy do kontaktu: sprzedaz@conture.pl.

  Do negocjacji
 • Copywriting - dieta, zdrowie, suplementy

  Dzień dobry Panie Jacku, zapraszamy do współpracy. Na co dzień specjalizujemy się w dostarczaniu wysokiej jakości artykułów blogowych zoptymalizowanych pod kątem SEO. Mamy duże doświadczenie w tworzeniu treści z branży dietetycznej. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Z chęcią napiszemy dla Pana tekst próbny. Wystawiamy FV. Cena jest również zależna od skali zlecenia oraz dostarczanych materiałów. Zapraszamy do kontaktu: sprzedaz@conture.pl.

  Do negocjacji
 • Zlecę napisanie krótkiego tekstu oraz przygotowanie ankiety.

  Dzień dobry Panie Piotrze, chętnie podejmiemy się wykonania tego zlecenia. Na co dzień specjalizujemy się w tworzeniu treści na strony internetowe. Możemy stworzyć dla Pana również pytania do ankiety. Tworzone przez nas treści są nie tylko ciekawe i angażujące, ale też zoptymalizowane pod kątem SEO. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i kreatywnie, tworząc przy tym treści, które sprzedają. Z chęcią przedstawimy nasze portfolio. Wystawiamy FV. Końcowa wartość zależy od skali zlecenia i wytycznych, które otrzymamy. Zapraszamy do kontaktu: sprzedaz@conture.pl.

  Do negocjacji
 • Napisanie artykułu o firmach/gospodarce Poznania i powiatu

  Dzień dobry, zapraszamy do współpracy. Na co dzień specjalizujemy się w dostarczaniu wysokiej jakości artykułów blogowych zoptymalizowanych pod kątem SEO. Dodatkowo jesteśmy agencją z Poznania! Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Z chęcią podzielimy się naszym portfolio. Wystawiamy FV. Cena jest zależna od skali zlecenia oraz dostarczanych materiałów. Zapraszamy do kontaktu: sprzedaz@conture.pl.

  Do negocjacji
 • Jednostronicowa oferta dla agencji celnej w WORDZIE i 2 kontroferty

  Dzień dobry Panie Mariuszu, chętnie podejmiemy się wykonania tego zlecenia. Specjalizujemy się w tworzeniu wartościowych i angażujących tekstów, również ofert handlowych. Każdy stworzony przez nas tekst poprzedzony jest dogłębnym researchem oraz przygotowaniem merytorycznym. Możemy również stworzyć tekst próbny. Wystawiamy FV. Końcowa wartość zależna jest od skali zlecenia i przesłanych materiałów. Zapraszamy do kontaktu: sprzedaz@conture.pl.

  Do negocjacji

Otrzymane oceny i komentarze (3)

(5,00) | Otrzymane oceny: 3
Ocena:
jakość pracy:
terminowość:
komunikacja i kontakt:
dotrzymanie warunków:
Dodatkowe oceny:
duża ilość propozycji:
indywidualne podejście do klienta:
oryginalne przedstawienie treści:
otwartość na zmiany klienta:
poprawność gramatyczna:
poprawność stylistyczna:

Komentarz:

Bardzo dobry kontakt i rzetelne podejście do zlecenia

Ocena:
jakość pracy:
terminowość:
komunikacja i kontakt:
dotrzymanie warunków:
Dodatkowe oceny:
duża ilość propozycji:
indywidualne podejście do klienta:
oryginalne przedstawienie treści:
otwartość na zmiany klienta:
poprawność gramatyczna:
poprawność stylistyczna:

Komentarz:

Polecam

Ocena:
jakość pracy:
terminowość:
komunikacja i kontakt:
dotrzymanie warunków:

Komentarz:

Szczerze polecam tego wykonawcę! Teksty bardzo wysokiej jakości, oryginalne. Przesłane teksty nie wymagały żadnych poprawek. Realizacja w terminie a nawet szybciej. Bardzo szybki kontakt maliowy i sprawna komunikacja. JAK DLA MNIE 5+.