IT - Marketing - Prawo - ClickLink

Jaworzno

 • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
ClickLink
ClickLink
Telefon:
608XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

Złożoność problemów biznesowych wymaga przekrojowych i wszechstronnych rozwiązań. W ClickLink dostarczamy kompleksowych narzędzi z zakresu IT, marketingu, prawa oraz księgowości. Ścisła współpraca naszego multidyscyplinarnego zespołu składającego się z doświadczonych specjalistów z zakresu programowania (front-, mid- oraz backend developerów, a także fullstacka), grafiki komputerowej, prawa (w tym adwokatów i doradcy podatkowego) oraz marketingu pozwala nam uzyskać unikalny efekt synergii, dzięki czemu jesteśmy w stanie zaoferować Ci wszechstronną oraz szytą na miarę Twojego biznesu pomoc.


Nasza oferta obejmuje:

   • Strony oraz sklepy internetowe:
     - RWD (responsywność)
     - unikalna szata graficzna
     - widoczność w wyszukiwarkach
     - darmowy hosting oraz gwarancja przez co najmniej rok
     - najnowsze języki oraz technologie
     - polityka prywatności wraz z cookies
     - copywriting
     - system do modyfikacji treści (CMS)

   • Aplikacje:
     - mobilne na iOS, Android oraz Windows Phone
     - webowe (np. sprzedażowe, ogłoszeniowe, transakcyjne, CRM czy B2B)
     - desktopowe na iOS, Android oraz Windows Phone
     
   • Marketing:
     - Strategie marketingowe
     - Content marketing
     - Social Media i blogi firmowe
     - Remarketing
     - Google Ads oraz Facebook Ads
     - Pozycjonowanie
     - Kampanie Mailingowe oraz SMS
     
   • Grafikę oraz identyfikację wizualną:
     - logotypy i logo
     - identyfikacja wizualna (wizytówki, ulotki, papier firmowy itp.)
     - fotografia
     
   • Prawo oraz księgowość:
     - stała i doraźna obsługa prawno-księgowa firm i spółek
     - kompleksowa księgowość, kadry i płace
     - prawo podatkowe
     - prawo pracy
     - ochrona danych osobowych (RODO)
     - prawo e-commerce i IT
     - zatrudnianie cudzoziemców
     - pracownicze plany kapitałowe (PPK)
     
   • Szkolenia biznesowe:
     - IT
     - marketing
     - sprzedaż
     - prawo


…ale to nie wszystko. Zapoznaj się z całą naszą ofertą na stronie: www.clicklink.com.pl. Skontaktuj się z nami w celu uzyskania bezpłatnej wyceny (tel. 608 793 430, e-mail: biuro@clicklink.com.pl). Wystawiamy faktury VAT.Co zyskujesz, wybierając nas?
   • fachową pomoc multidyscyplinarnego zespołu składającego się z posiadających wieloletnie doświadczenie specjalistów
   • ofertę uszytą na miarę Twojego biznesu
   • kompleksową pomoc i uzyskanie wieloaspektowych oraz skutecznych rozwiązań
   • terminowość realizacji
   • rzetelne oraz uczciwe podejście do klientów oraz ich spraw
   • gwarancję na nasze usługi

Słowa kluczowe: Strony www, sklepy www, aplikacje webowe, aplikacje mobilne, programowanie, e-commerce, agencja marketingowa, social media marketing, seo, reklama, grafika, prawo, księgowość, kadry, płace, szkole
Realizacje
Zdjęcia i grafika (16)
Video i animacje (1)
WWW (9)
 • Ico_small_web Kompleksowa obsługa informatyczna oraz marketingowa.
 • Ico_small_web Przygotowanie projektu graficznego zarówno wersji demonstracyjnej, jak i stworzenie strony głównej projektu oraz pocięcie do HTML/HTML5, CSS/CSS3 oraz Jquery/JavaScript.
 • Ico_small_web Cięcie przesłanego szablonu PSD do HTML/CSS/JS.
 • Ico_small_web Grafika oraz cięcie html/html5, css/css3 i JavaScript.
 • Ico_small_web Stworzenie strony internetowej, kontynuacja współpracy - kompleksowa obsługa informatyczna oraz prawna.
Pracownicy
 • Tomasz Bąk
  Tomasz Bąk

  Doktorant w Katedrze Prawa Rolnego i Gospodarki Przestrzennej Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Specjalizuje się w obsłudze prawnej spółek prawa handlowego. Stale współpracuje z renomowaną śląską kancelarią. Pasjonat historii oraz gier RPG.

 • Michał Ciołczyk
  Michał Ciołczyk

  Full stack developer z 5-letnim doświadczeniem zawodowym. Oprócz budowania stron i sklepów internetowych współtworzył m.in. oprogramowanie związane ze wspomaganiem decyzji w medycynie. Programuje w takich językach jak: Scala, JavaScript oraz CoffeeScript. Pasjonuje się lotnictwem, a w wolnym czasie zaczytuje się w książkach fantasy.

 • Rafał Łukasik
  Rafał Łukasik

  Grafik i front-end developer z wieloletnim doświadczeniem zawodowym. Specjalizuje się w cięciu stron internetowych pochodzących z dowolnego źródła, oferuje precyzję pixel perfect z zachowaniem wsparcia wszystkich typów przeglądarek oraz pełnej walidacji W3C dla CSS i XHTML. Dzięki bogatemu doświadczeniu komercyjnemu obsługuje najnowsze technologie w dziedzinie projektowania stron z zakresu front-end, takich jak chociażby Responsive Web Design, Single Page Application, Progressive Web App. W zespole spółki przygotowuje również projekty graficzne na platformy social media, jak i wersje do druku.

 • Szymon Orlik
  Szymon Orlik

  Programista C# z wieloletnim doświadczeniem zajmujący się przede wszystkim stroną backendu. W swoim dorobku zawodowym posiada wiele aplikacji, w tym między innymi automatyzujących pracę przy audycie sprawozdań, zamawiających kuriera na podstawie zamówień w systemach CRM oraz elementów enterprise. W wolnym czasie poświęca się technologiom związanym z Raspberry PI, a także zaczytuje się w lekturze książek o tematyce Sci-Fi oraz wędruje po górach – zwłaszcza szlakiem sudeckim. Wielki fan uniwersum Star Wars.

 • Andrzej Głowacki
  Andrzej Głowacki

  Doradca podatkowy – nr wpisu 08976 i księgowy z ponad trzydziestoletnim doświadczeniem. W czasie swojej wieloletniej kariery zawodowej obsługiwał zarówno podmioty gospodarcze, jak i osoby fizyczne. Specjalista z zakresu prawa podatkowego oraz kadr i płac. W wolnych chwilach wędruje po górach i oddaje się lekturze kryminałów.

 • Paulina Chłopek
  Paulina Chłopek

  Absolwentka Krakowskiej Akademii Sztuk Pięknych, Akademii Górniczo-Hutniczej oraz Politechniki Śląskiej. Graficzka oraz architektka wnętrz z 7-letnim doświadczeniem projektująca grafikę komputerową, architekturę wnętrz oraz krajobrazu, a także tworząca identyfikację wizualną dedykowaną dla firm. W wolnym chwilach nałogowo pochłania książki oraz maluje. Miłośniczka teatru oraz opery.

 • Grzegorz Stawowy
  Grzegorz Stawowy

  Prawnik z 8-letnim doświadczeniem w zakresie obsługi prawno-podatkowej podmiotów gospodarczych. Współpracował z kancelariami położonymi na terenie Śląska oraz Małopolski. Prelegent i uczestnik szeregu różnych konferencji prawno-podatkowych, współautor programów szkoleniowych. W wolnych chwilach zaczytuje się w książkach popularnonaukowych oraz naukowych, zwłaszcza z dziedziny ekonomii, historii gospodarczej, geopolityki, a także statystyki i analizy sportowej.

Warunki współpracy
 • Skorzystaj z naszej wielowymiarowej oferty, połącz usługi i uzyskaj łączny rabat nawet do 40%!

  Polecaj nas i zarabiaj w ramach naszego programu partnerskiego - nawet do 15% wartości poleconego zlecenia.  Dowiedz się więcej o naszym programie partnerskim oraz udzielanych przez nas rabatach, pisząc do nas na adres: biuro@clicklink.com.pl, bądź dzwoniąc pod numer: 608 793 430.

Zakres działania
20 najnowszych zleceń z naszym udziałem
 • Strona w HTML - wizytówka

  Zachęcam do współpracy. Do czwartku przygotuję stronę wraz z szablonem graficznym. Jeśli da Pan znać jeszcze dzisiaj to do jutra późnego wieczora otrzyma Pan gotowy projekt do ewentualnych poprawek jeszcze przed czwartkiem. Przykładowy projekt to www.laabo.pl Proszę o kontakt na rafal.lukasik@clicklink.com.pl Pobieram zaliczkę w wysokości 50% zamówienia.

  6000 zł
  za całość
 • Potrzebuję grafika do prostych kreacji na Fb

  Witam, zajmuję się tworzeniem materiałów do social media od wielu lat i mam doświadczenie w tworzeniu projektów dla różnych branży. Doświadczenie również przekłada się na szybkość realizowanych projektów. Możemy przygotować na start kilka szablonów i po prostu trzymać się ich przy tworzeniu kolejnych wpisów wtedy edycja poszczególnych postów i zmiana zdjęć będzie zabierała zaledwie pare minut. Przykładowe realizacje można zobaczyć tutaj: https://www.behance.net/rafallukasf129 Proszę o kontakt na mail rafal.lukasik@clicklink.com.pl oraz zachęcam do zapoznania się z pełną ofertą na stronie www.clicklink.com.pl

  100 zł
  za całość
 • Projekt strony www dla agencji ubezpieczeń

  Witam, zapraszam do współpracy przygotujemy projekt graficzny strony landingPage z odpowiednim sekcjami oraz zakodujemy ten szablon razem z przystosowaniem do wersji mobilnej. Przykładowy projekt www.laabo.pl Zachęcam do kontaktu na rafal.lukasik@clicklink.com.pl oraz proszę o zapoznanie się z naszą pełną ofertą na www.clicklink.com.pl

  1700 zł
  za całość
 • Poszukuję do

  Witam zachęcam do współpracy! Posiadam wieloletnie doświadczenie w tworzeniu projektów webowych jak i materiałów graficznych zarówno do stron internetowych/social mediów jak i tych skierowanych do druku. Przykładowe portfolio projektów graficznych można zobaczyć tutaj: https://www.behance.net/rafallukasf129 Przykładowym szablonem strony (projekt graficzny programowanie/stylowanie) www.laabo.pl (zarówno wersja demonstracyjna jak i wersja o produkcie) Proszę o kontakt na mail rafal.lukasik@clicklink.com.pl stawka 100zł/h

  Do negocjacji
 • Freelancer GRAFIK DTP + ONLINE

  Witam, posiadam wieloletnie doświadczenie w tworzeniu materiałów skierowanych do druku jak i social media. Zachęcam do współpracy i proszę o kontakt e-mail rafal.lukasik@clicklink.com.pl stawka 100zl/h (netto) Portfolio: https://www.behance.net/rafallukasf129 Wystawiam fakturę ;) Oferuję indywidualne podejście do klienta jak i dostosowanie projektu według oczekiwań bez opierania się na szablonach jak to zwykle mają w ofercie firmy które proponują cenniki logo 300zł ulotka 50zł ;)

  Do negocjacji
 • Akualizacja zdjęć i opisu na stronie HTML

  Witam, mieliśmy okazję rozmawiać chwilę przez telefon w celu rozeznania się na temat poprawek. Zachęcam do współpracy w celu określenia szczegółów oraz proszę o kontakt na e-mail rafal.lukasik@clicklink.com.pl - Postaram się zrealizować zmiany od ręki (zależne jak dużo ich będzie).

  Do negocjacji
 • proste logo, projekt wizytówki, grafika na fanpage dla firmy eventowej

  Zachęcamy do współpracy posiadamy wieloletnie doświadczenie w tworzeniu materiałów budujących markę i nie tylko. Prosimy o zapoznanie się z portfolio https://www.behance.net/clicklijaworzn oraz zachęcamy do kontaktu rafal.lukasik@clicklink.com.pl

  1200 zł
  za całość
 • Obsluga graficzna sklepu internetowego (bannery itd)

  Portflio: https://www.behance.net/clicklijaworzn przykłady podstron nie są gotowe do publikacji ze względu na to że oczekują one na komercyjną oficjalną odsłonę. Zachęcam do współpracy i proszę o kontakt mailowy na rafal.lukasik@clicklink.com.pl - w wiadomościach prywatnych określę dokładną stawkę jak i szacowany czas wykonania poszczególnych projektów.

  Do negocjacji
 • prowadzenie konta sklepu na faceboku

  Zachęcamy do współpracy nasz zespół to kreatywni ludzie z wyszukanymi pomysłami którzy potrafią wykorzystać swój potencjał nawet w Real Time Marketing. Zachęcamy do współpracy na pierwszy próbny miesiąc. Możemy uzgodnić oczekiwania i wstępną stawkę za oferowane usługi. W pakiecie dostarczamy również możliwość tworzenia grafik do wpisów na Facebooku i nie tylko. Przykładowe portfolio naszych projektów graficznych można zobaczyć poniżej: https://www.behance.net/clicklijaworzn zachęcamy do kontaktu na rafal.lukasik@clicklink.com.pl w celu uzgodnienia zakresu działań

  Do negocjacji
 • Obsługa graficzna firmy

  Witam, zachęcamy do współpracy z naszym zespołem. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w tworzeniu materiałów graficznych zarówno do druku jak i do social media. Zawsze staramy się wykonać jak najszybciej powierzone zadania i gwarantujemy możliwość kontaktu w godzinach 7-22 jeśli trzeba to 7 dni w tygodniu. Zachęcam do zapoznania się z naszym portfolio https://www.behance.net/clicklijaworzn oraz proszę o kontakt na rafal.lukasik@clicklink.com.pl

  Do negocjacji
 • Szukam do sta łej współpracy online - foldery, ulotki, prezentacje

  Witam, zachęcam do współpracy. Posiadam wieloletnie doświadczenie w tworzeniu projektów graficznych zarówno do social media jak i do druku. Zawsze staram się indywidualnie podchodzić do powierzonego zadania i dostosowywać wykonanie względem oczekiwań jak i samej branży. Realizuje również kampanie reklamowe w oparciu o najskuteczniejszą metodę jaką jest Real Time Marketing. Mogę samodzielnie opracować najkorzystniejszą ofertę jak i formę reklamy. Z mojej strony mogę zagwarantować wysoką organizację i możliwość kontaktu w godzinach 7-22 jeśli trzeba to 7 dni w tygodniu. Zachęcam do zapoznania się z moim portfolio https://www.behance.net/rafallukasf129. Proszę o kontakt na rafal.lukasik@clicklink.com.pl

  Do negocjacji
 • Zlecę retusz zdjęć

  Witam, nasz zespół posiada wieloletnie doświadczenie w retuszu zdjęć. Przed rozpoczęciem dostarczamy przykładowy efekt na podstawie zdjęcia które od Państwa otrzymamy. Cena zależy od ilości zdjęć i wymagań względem retuszu. Prosimy o przesłanie przykładowego zdjęcia i oczekiwań na mail rafal.lukasik@clicklink.com.pl

  Do negocjacji
 • Zlecę zmiany na stronie

  Proszę o przesłanie szczegółów dotyczących zmian na e-mail: rafal.lukasik@clicklink.com.pl

  Do negocjacji
 • Banery do sklepu internetowego

  Witam, zachęcamy do współpracy nasz zespół posiada doświadczenie w tworzeniu materiałów do stron internetowych i nie tylko. Podchodzimy do każdego klienta indywidualnie biorąc przede wszystkim pod uwagę oczekiwania. Każdy projekt jest dostosowywany względem branży, której ma dotyczyć. Zachęcam do zapoznania się z naszym portfolio https://www.behance.net/clicklijaworzn oraz proszę o kontakt na rafal.lukasik@clicklink.com.pl Cena podana w ogłoszeniu jest szacunkowa określenie dokładnej ceny prześlemy po szczegółowych ustaleniach i dostarczonych materiałach.

  700 zł
  za całość
 • Prowadzenie konta Facebook + Instagram

  Dzień dobry, chętnie podejmiemy się realizacji tego zlecenia. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w tworzeniu strategii marketingowych, kampanii marketingowych, content marketingu, obsłudze social media, Google i Facebook Ads, pozycjonowaniu czy prowadzeniu szkoleń marketingowych. Zespół ClickLink tworzą lub stale z nami współpracują doświadczeni programiści, graficy, marketingowcy, prawnicy (w tym adwokaci i doradca podatkowy), księgowi oraz specjaliści kadrowo-płacowi. Dzięki takiemu synergicznemu połączeniu możemy zaoferować dostarczenie kompleksowych rozwiązań z zakresu IT, marketingu, prawa oraz księgowości. Wystawiamy faktury VAT oraz dajemy gwarancję. Zachęcamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą: https://clicklink.com.pl/, a także portfolio: https://www.behance.net/clicklijaworzn Zapraszamy do współpracy oraz kontaktu: 608 793 430 oraz biuro@clicklink.com.pl.

  800 zł
  za całość
 • Zlecę wykonanie portalu ogłoszeniowego dla ofert noclegowych w Polsce

  Dzień dobry, chętnie podejmiemy się realizacji tego zlecenia. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w projektowaniu i wdrażaniu stron oraz sklepów internetowych, aplikacji mobilnych oraz webowych, a także systemów e-commerce oraz innych zagadnień z IT. Zespół ClickLink tworzą lub stale z nami współpracują doświadczeni programiści, graficy, marketingowcy, prawnicy (w tym adwokaci i doradca podatkowy), księgowi oraz specjaliści kadrowo-płacowi. Dzięki takiemu synergicznemu połączeniu możemy zaoferować dostarczenie kompleksowych rozwiązań z zakresu IT, marketingu, prawa oraz księgowości. Wystawiamy faktury VAT oraz dajemy gwarancję. Zachęcamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą: https://clicklink.com.pl/, a także portfolio: https://www.behance.net/clicklijaworzn Zapraszamy do współpracy oraz kontaktu: 788 606 084 oraz biuro@clicklink.com.pl.

  Do negocjacji
 • Wykonanie profesjonalnej strony www

  Dzień dobry, chętnie podejmiemy się realizacji tego zlecenia. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w projektowaniu i wdrażaniu stron oraz sklepów internetowych, aplikacji mobilnych oraz webowych, a także systemów e-commerce oraz innych zagadnień z IT. Zespół ClickLink tworzą lub stale z nami współpracują doświadczeni programiści, graficy, marketingowcy, prawnicy (w tym adwokaci i doradca podatkowy), księgowi oraz specjaliści kadrowo-płacowi. Dzięki takiemu synergicznemu połączeniu możemy zaoferować dostarczenie kompleksowych rozwiązań z zakresu IT, marketingu, prawa oraz księgowości. Wystawiamy faktury VAT oraz dajemy gwarancję. Zachęcamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą: https://clicklink.com.pl/, a także portfolio: https://www.behance.net/clicklijaworzn Zapraszamy do współpracy oraz kontaktu: 788 606 084 oraz biuro@clicklink.com.pl.

  Do negocjacji
 • Pomoc prawna przy sklepie internetowym - RODO, polityka prywatności...

  Dzień dobry, chętnie podejmiemy się realizacji tego zlecenia. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w obsłudze prawnej firm oraz spółek, w szczególności w zakresie prawa gospodarczego, cywilnego, pracy, podatkowego, IT, e-commerce, zatrudniania cudzoziemców oraz RODO. Zespół ClickLink tworzą lub stale z nami współpracują doświadczeni programiści, graficy, marketingowcy, prawnicy (w tym adwokaci i doradca podatkowy), księgowi oraz specjaliści kadrowo-płacowi. Dzięki takiemu synergicznemu połączeniu możemy zaoferować dostarczenie kompleksowych rozwiązań z zakresu IT, marketingu, prawa oraz księgowości. Wystawiamy faktury VAT oraz dajemy gwarancję. Zachęcamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą: https://clicklink.com.pl/.

  500 zł
  za całość
 • szukam kancelarii do wysłania pism typu - wezwanie do zapłaty

  Dzień dobry, chętnie podejmiemy się realizacji tego zlecenia. Koszt przygotowania pism to około 50 złotych brutto. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w obsłudze prawnej firm oraz spółek, w szczególności w zakresie prawa gospodarczego, cywilnego, pracy, podatkowego, IT, e-commerce, zatrudniania cudzoziemców oraz RODO. Zespół ClickLink tworzą doświadczeni prawnicy. Wystawiamy faktury VAT oraz dajemy gwarancję. Zapraszamy do kontaktu: 608 793 430 bądź poprzez e-mail: biuro@clicklink.com.pl

  50 zł
  za całość
 • Przygotowanie / pocięcie strony WWW z gotowego projektu

  Dzień dobry, chętnie podejmiemy się realizacji tego zlecenia. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w projektowaniu i wdrażaniu stron oraz sklepów internetowych, aplikacji mobilnych oraz webowych, a także systemów e-commerce oraz innych zagadnień z IT. Zespół ClickLink tworzą lub stale z nami współpracują doświadczeni programiści, graficy, marketingowcy, prawnicy (w tym adwokaci i doradca podatkowy), księgowi oraz specjaliści kadrowo-płacowi. Dzięki takiemu synergicznemu połączeniu możemy zaoferować dostarczenie kompleksowych rozwiązań z zakresu IT, marketingu, prawa oraz księgowości. Wystawiamy faktury VAT oraz dajemy gwarancję. Zachęcamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą: https://clicklink.com.pl/, a także portfolio: https://www.behance.net/clicklijaworzn Zapraszamy do współpracy oraz kontaktu: 608 793 430 oraz biuro@clicklink.com.pl.

  1700 zł
  za całość