Click Design

Łódź

 • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Click Design
Click Design
Telefon:
450XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

Jesteśmy marketingową agencją specjalizującą się w projektowaniu stron i sklepów internetowych. Ponadto zajmujemy się projektowaniem graficznym, pozycjonowaniem i optymalizacją stron  Wystawiamy faktury VAT. Krótkie terminy realizacji.

Słowa kluczowe: Tworzenie sklepów internetowych, tworzenie sklepów www, budowanie sklepów internetowych, platformy sklepów internetowych, projektowanie sklepów internetowych
Realizacje
WWW (23)
Warunki współpracy
 • Wystawiamy faktury VAT.

  Płatność wygodnie dzielimy na dwie części:
  -Małą zaliczkę
  -Właściwą płatność
  Zaliczka przyjmujemt w wysokości 20% kwoty całego zamówienia. Jest ona w 100% zwrotna w przypadku nie wywiązania się ze zlecenia (W umowie jest zapis, który mówi o tym). Reszta płacona jest po wykonaniu zlecenia.  Jak wygląda współpraca w trakcie budowania strony internetowej?
  Projektujemy strony od zera. Nie korzystamy z gotowych szablonów. Pozwala nam to budować praktycznie dowolny wygląd. To ty decydujesz o kolorystyce układzie, modułach i funkcjonalnościach. Na początku jednak prosimy cię o przedstawienie Twojej wizji. Dlatego w pierwszej kolejności wypełnij formularz do wyceny. Jeśli nie jesteś pewien czego potrzebujesz to daj nam znać. Chętnie pomożemy.

  Materiały wysyłasz nam na maila albi poprzez serwisy np. Wetransfer.com czy Dropbox
  Postęp prac nadzorujesz zdalnie z domu. Dostajesz link do podglądu postępu naszych działań, obserwujesz i zgłaszasz na bieżąco swoje uwagi i poprawki.
  Wszystkie szczegóły, korekty ustalamy telefonicznie albo poprzez Whatsapp, Viber bądź e-mail

  Ile przysługuje mi poprawek dot. strony?
  Masz nieograniczoną ilość poprawek i modyfikacji. Pracujemy dopóki nie uznasz, że jestes zadowolony

Zakres działania
Aktualne zlecenia z naszym udziałem ()