Klucz do sukcesu! - Claw Art Studio

Konin

 • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Claw Art Studio
Claw Art Studio
Telefon:
609XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
3 Maja 31
62-500

Konin

Podgląd

Wizualizacje 3D, Animacje, zlecenia graficzne, VR oraz modele do gier.

Słowa kluczowe: 3D wizualizacje, animacje, wizualizacje produktów, zlecenia graficzne, VR, modele do gier, gry, apps
Realizacje
Zdjęcia i grafika (20)
 • Wizualizacje 3D pełnych setów - ławka, weight plates, gryf i zaczep na weight plates. Uwaga! Powyższe rendery posiadają niższą rozdzielczość niż oryginał (ograniczenia serwisu), przez co znacznie tracą na detalach, takich jak spawy, szwy, mikroskopijne rysy, kurz oraz pozostałe detale podwyższające realizm. Aby obejrzeć rendery w wyższej rozdzielczości zapraszamy do zapoznania się z oryginałami, które dostępne są w portfolio. Grafika nie jest zdjęciem! Całość została wykonana przy użyciu programów do grafiki 3D i do renderingu! Realizacja : Mariusz Biber 3D studio + Mudbox + Rendering ;) + Photoshop (post-processing + subtitles). Main renders with the resolution : ~4096x4096 -3076x3076.
 • 3D wizualizacje Gravity Boots Deluxe Uwaga! Powyższe rendery posiadają niższą rozdzielczość niż oryginał (ograniczenia serwisu), przez co znacznie tracą na detalach, takich jak spawy, szwy, mikroskopijne rysy, kurz oraz pozostałe detale podwyższające realizm. Aby obejrzeć rendery w wyższej rozdzielczości zapraszamy do zapoznania się z oryginałami, które dostępne są w portfolio. Grafika nie jest zdjęciem! Całość została wykonana przy użyciu programów do grafiki 3D i do renderingu! Realizacja : Mariusz Biber 3D studio + Mudbox + Rendering ;) + Photoshop (post-processing + subtitles). Main renders with the resolution : ~4096x4096 -3076x3076.
 • 3D wizualizacje Soft Kettlebell (wraz ze szwami i dodatkowymi detalami) Uwaga! Powyższe rendery posiadają niższą rozdzielczość niż oryginał (ograniczenia serwisu), przez co znacznie tracą na detalach, takich jak spawy, szwy, mikroskopijne rysy, kurz oraz pozostałe detale podwyższające realizm. Aby obejrzeć rendery w wyższej rozdzielczości zapraszamy do zapoznania się z oryginałami, które dostępne są w portfolio. Grafika nie jest zdjęciem! Całość została wykonana przy użyciu programów do grafiki 3D i do renderingu! Realizacja : Mariusz Biber 3D studio + Mudbox + Rendering ;) + Photoshop (post-processing + subtitles). Main renders with the resolution : ~4096x4096 -3076x3076.
 • 3D wizualizacje - Preacher bench Uwaga! Powyższe rendery posiadają niższą rozdzielczość niż oryginał (ograniczenia serwisu), przez co znacznie tracą na detalach, takich jak spawy, szwy, mikroskopijne rysy, kurz oraz pozostałe detale podwyższające realizm. Aby obejrzeć rendery w wyższej rozdzielczości zapraszamy do zapoznania się z oryginałami, które dostępne są w portfolio. Grafika nie jest zdjęciem! Całość została wykonana przy użyciu programów do grafiki 3D i do renderingu! Realizacja : Mariusz Biber 3D studio + Mudbox + Rendering ;) + Photoshop (post-processing + subtitles). Main renders with the resolution : ~4096x4096 -3076x3076.
 • Projekt wraz z 3D wizualizacją kompletnie nowego modelu tostera. Uwaga! Powyższe rendery posiadają niższą rozdzielczość niż oryginał (ograniczenia serwisu), przez co znacznie tracą na detalach, takich jak spawy, szwy, mikroskopijne rysy, kurz oraz pozostałe detale podwyższające realizm. Aby obejrzeć rendery w wyższej rozdzielczości zapraszamy do zapoznania się z oryginałami, które dostępne są w portfolio. Grafika nie jest zdjęciem! Całość została wykonana przy użyciu programów do grafiki 3D i do renderingu! Realizacja : Mariusz Biber 3D studio + Mudbox + Rendering ;) + Photoshop (post-processing + subtitles). Main renders with the resolution : ~4096x4096 -3076x3076.
Pracownicy
 • Mariusz Biber
  Mariusz Biber

  Jestem grafikiem (3D designer i animator) z wieloletnim doświadczeniem, który na co dzień zajmuje się tworzeniem wizualizacji i animacji, ukierunkowanych na prezentacje produktów, dzięki którym można znacznie podwyższyć sprzedaż.

Warunki współpracy
 • 1. Zapytanie ofertowe.
  2. Ustalenie szczegółów zlecenia (poziom detali, rodzaj zamówienia, ilość minut animacji, ilość renderów, czas realizacji itp.).
  3. Wycena i przygotowanie umowy o dzieło.
  4. Akceptacja wyceny lub negocjacja ceny - dopasowanie do budżetu (kosztem np. poziomu detali lub też zmniejszenia/ zwiększenia ilości minut animacji itd.)
  5. Wygenerowanie unikalnego ID dla zlecenia, który będzie zarówno identyfikatorem przelewu dotyczącego zlecenia, podpisanie umowy przez obie strony.
  6. Wpłata od 15% (dla stałych klientów) do 40% zaliczki przez klienta.
  7.Potwierdzenie otrzymania zaliczki i rozpoczęcię podstaw zlecenia (np. stworzenie scenariusza dla animacji, modelu(bez renderu) itd).
  8. Przesłanie do klienta prac.
  9. Akceptacja przez klienta prac, bądź przesłanie sugestii do poprawek (np. zmniejszenie wielkości spawów, zmiany w scenariuszu itd.).
  10. Kontynuacja prac i/lub naniesienie poprawek, tworzenie renderu wstępnego (w mniejszej rozdzielczości - do akceptacji przez klienta.
  11. Przesłanie próbek dla klienta do akceptacji.
  12. Akceptacja przez klienta prac, bądź przesłanie sugestii do poprawek (np. zmniejszenie intensywności kolorów, mniej dynamiczna praca kamery itd.).
  13. Kontynuacja prac i/lub naniesienie poprawek, tworzenie renderu finalnego.
  14. Przesłanie wszystkich plików do klienta przez google drive.
  15. Wpłata przez klienta pozostałej kwoty za zlecenie i tym samym zakończenie obecnego zlecenia w terminie do 14u dni od zakończenia zleceni.
  16. Oficjalna celebracja ze strony klienta, jak i nas z sukcesywnej współpracy oraz świetnie zrealizowanego zlecenia, które podwyższy sprzedaż Państwa produktów! :)

Zakres działania
Aktualne zlecenia z naszym udziałem ()