Chemlab Sp. z o.o.

Kielce

  • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Chemlab Sp. z o.o.
Chemlab Sp. z o.o.
Telefon:
793XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość

Firma ChemLab to nowoczesne Centrum Badawczo – Rozwojowe, które jest głównie ukierunkowane na działania doradcze dla firm i instytucji w zakresie produktów chemicznych, kosmetycznych oraz suplementów diety. Zajmujemy się opracowywaniem technologii dla takich branż jak kosmetyki, litokosmetyki, liquidy czy suplementy diety. Tworzymy receptury kosmetyczne na bazie innowacyjnych surowców i technologii. Prowadzimy badania aplikacyjne aparaturowe kosmetyków. Wykorzystujemy naturalne surowce kosmetyczne o niespotykanych właściwościach pielęgnacyjnych i leczniczych. Wykorzystujemy m.in krew smoka, śluz ślimaka i wiele innych. Finalnym etapem wdrożenia jest dokumentacja kosmetyków i dokumentacja produktowa i technologiczna produktów przygotowana według przepisów prawnych.
Nasze laboratorium zlokalizowane jest w Kielcach. Produkcja i konfekcja kosmetyków jest prowadzona w Kieleckim Parku Technologicznym. Jako jedno z nielicznych laboratoriów w regionie świadczymy usługi badania i analizy surowców i produktów dla branży chemicznej i kosmetycznej wykorzystując najnowocześniejsze urządzenia. Nasze kosmetyki a szczególnie litokosmetyki bazują na technologii mikrokapsułkowania i ciekłych kryształów. Rozwijamy usługi w branży jaką jest nanotechnologia. Jako jedyni w Polsce przygotowujemy perfumy zawierające feromony w dowolnym stężeniu – dysponujemy aż 15 różnymi związkami. Wszystkie surowce mają certyfikaty z analizy a nasze kosmetyki w tym litokosmetyki mają przeprowadzone badania aplikacyjne aparaturowe.
Naszym najnowszym dziełem jest neutralizator zapachu oparty o chemiczną redukcję szkodliwych związków chemicznych.
Firma prowadzi analizy surowców i produktów zgodnie z oczekiwaniami klienta oraz nadzoruje notyfikację preparatów chemicznych zgodnie z wymogami prawnymi. Działania firmy oparte są o wiedzę, doświadczenie i zaangażowanie osób zajmujących przez wiele lat kluczowe stanowiska menadżerskie w dziale badań i rozwoju, produkcji czy kontroli jakości. Firma stawia na innowacyjne rozwiązania technologiczne dla klientów tak, aby oferowane usługi i produkty były najwyższej jakości i spełniały wszystkie wymagania odbiorców.

Zajmujemy się przede wszystkim produkcją i konfekcją produktów wg wymagań klienta, badaniami surowców, jak i gotowych produktów a także przygotowaniem dokumentacji produktowej i rejestracji w celu dopuszczenia ich do sprzedaży.

Firma tworzy receptury i technologie według najwyższych standardów jakościowych zgodnie z obowiązującymi wymogami prawnymi oraz wdraża zaprojektowane rozwiązania bezpośrednio do klienta. Naszym głównym celem jest ciągły rozwój firmy poprzez doskonalenie usług i produktów oferowanych dla klientów tak, aby ich zadowolenie było najwyższą oceną skuteczności działania firmy.

Słowa kluczowe: Kosmetyka, gabinety kosmetyczne, salony kosmetyczne, studio urody, manikiurzystka, makijażystka
Zakres działania
Aktualne zlecenia z naszym udziałem ()