Centrum Tłumaczeń Specjalistycznych INTERPRETATIO

Katowice

  • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Centrum Tłumaczeń Specjalistycznych INTERPRETATIO
Centrum Tłumaczeń Specjalistycznych INTERPRETATIO
Telefon:
505XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

Nasza innowacyjność polega na skoncentrowaniu tłumaczy specjalizujących się w wąskich dziedzinach i przydzielaniu ich naszym Klientom - taka współpraca każdorazowo gwarantuje, że tłumacz doskonale zna dziedzinę obszaru biznesowego Klienta, a co najważniejsze, tłumacz staje się „opiekunem” Klienta, dzięki czemu jakość dostarczanych tłumaczeń jest zawsze na takim samym wysokim poziomie i w jednolitym standardzie.

Centrum Tłumaczeń INTERPRETATIO najsilniejszą bazę tłumaczy specjalistycznych posiada w zakresie języka angielskiego, niemieckiego, francuskiego, czeskiego, hiszpańskiego i włoskiego. Na życzenie naszych Klientów możemy zapewnić profesjonalną obsługę lingwistyczną również w innych językach obcych.

Posiadamy zgrany i doświadczony zespół, do którego dołączają w miarę potrzeb nowe siły. Jesteśmy świadomi, że podstawą wykonania profesjonalnych tłumaczeń jest efektywne połączenie różnych kompetencji. Praktyka językowa tłumaczy musi łączyć się z ich wykształceniem, wiedzą i rzeczywistym doświadczeniem w danej branży. Wysoki poziom oferowanych przez nas usług tłumaczeniowych zapewnia ciągłe dostosowywanie usług do potrzeb Klientów oraz ich dostępność dla przedsiębiorców na terenie całej Polski, przy zachowaniu konkurencyjnych cen.

Współpracujący z nami tłumacze dysponują ogromną wiedzą branżową, dzięki czemu zyskujecie Państwo gwarancję najwyższego profesjonalizmu. Wśród współpracujących z nami tłumaczy znajdują się zarówno tłumacze przysięgli, którzy swoje doświadczenie zdobywali w największych kancelariach prawnych, jak i tłumacze techniczni wpisani do rejestru Naczelnej Organizacji Technicznej. Co więcej, w celu podwyższenia jakości świadczonych przez nas usług, wśród ludzi współpracujących z Centrum Tłumaczeń INTERPRETATIO są również konsultanci ds. prawnych, technicznych i medycznych (radcowie prawni, adwokaci, biegli sądowi, inżynierowie).

Nasi tłumacze nie są „specjalistami od wszystkiego”! Interpretujemy potrzeby i wymagania naszych Klientów i dedykujemy odpowiednich specjalistów dla danego projektu.

Słowa kluczowe: Tłumaczenia tekstów, tłumaczenia tekstu, tłumaczenie dla biznesu, tłumaczenie dokumentów, tłumacz przysięgły
Zakres działania
Aktualne zlecenia z naszym udziałem ()