Centrum Przedsiębiorców Natalia Jaszczyk - ­Machyńska

Szczecin

  • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Centrum Przedsiębiorców Natalia  Jaszczyk - ­Machyńska
Centrum Przedsiębiorców Natalia Jaszczyk - ­Machyńska
Telefon:
510XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

Centrum Przedsiębiorców to pierwsza internetowa platforma świadcząca kompleksowe usługi na rzecz przedsiębiorców. Podstawowym celem działania Centrum jest skoncentrowanie w jednym miejscu wszystkich produktów niezbędnych do sprawnego i profesjonalnego działania firmy. Wychodząc naprzeciw potrzebom podmiotów gospodarczych, w szczególności w celu zaoszczędzenia czasu i dla wygody Klienta, dajemy możliwość realizacji usług w jednym miejscu drogą elektroniczną. Jesteśmy po to by spełnić marzenia każdego o swoim biznesie, zapewnić bezpieczeństwo naszym Klientom i nakierować działania przedsiębiorców na sukces!

Pracują z nami najlepsi specjaliści w swoich branżach a dzięki współpracy z Kancelarią prawną ze Szczecina specjalizującą się w obsłudze przedsiębiorców dajemy gwarancję profesjonalnej obsługi prawnej.
Zapewniamy pełną i fachową obsługę podmiotom gospodarczym istniejącym na rynku jak i każdemu, kto planuje rozpoczęcie działalności.  Rozwiążemy Twój każdy problem!

Oferujemy wszechstronną obsługę przedsiębiorcy: począwszy od otwarcia działalności poprzez zapewnienie obsługi prawnej, stworzenie i wypromowaniu podmiotu w Internecie, uzyskanie dotacji i wszelkiej pomocy finansowej po zapewnienie obsługi poligraficznej i księgowej. Dostosowujemy się do potrzeb każdego Klienta- od pojedynczej informacji prawnej po prowadzenie skomplikowanych postępowań sądowych. To tylko od Twoich potrzeb zależy zakres świadczonej pomocy.

Jeżeli jesteś osobą, która dopiero myśli o założeniu firmy pomożemy w każdym aspekcie nowo otwartej działalności. Świadczymy pomoc we wszystkich formalnościach związanych z otwarciem działalności gospodarczej albo spółki prawa handlowego oraz zaistnieniem w Internecie. Gwarantujemy pełną obsługę w zakresie prowadzenia bieżących spraw, promocji, poligrafii i księgowości.

Jeżeli jesteś przedsiębiorcą z doświadczeniem oferujemy nowy, wszechstronny wymiar obsługi. Prosty, szybki kontakt i realizacja wszystkich usług w jednym miejscu pozwolą na efektywne rozwiązanie każdego problemu.
Obecnie oferujemy moduł Prawo, Dofinansowanie i Windykację jednak już wkrótce zapraszamy do zapoznania się z ofertą modułów  IT, Marketing, Poligrafia i Księgowość.
Cały czas rozwijamy się specjalnie dla Ciebie!

Słowa kluczowe: Porady prawne, kancelarie prawne, usługi prawne, kompleksowa obsługa prawna
Zakres działania
Aktualne zlecenia z naszym udziałem ()